Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 186
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Dyskusje wszelakie
»»» Jak zaczęła się Wasza przygoda z Potterem?
Drukuj temat · Jak zaczęła się Wasza przygoda z Potterem?
~Caroline F
Dodany dnia 20-05-2010 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 70
Ostrzeżeń: 0
Postów: 27
Data rejestracji: 23.01.09
Medale:
Brak

Ja sięgnęłam po tę książkę ponieważ denerwowało mnie to, że wszyscy o tym mówią, a ja nie mogę się włączyć do ich rozmów Rozbawiony Teraz czytam to nałogowo xD
Wyślij prywatną wiadomość
~pomyluna00 F
Dodany dnia 05-06-2010 16:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 54
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 30.05.10
Medale:
Brak

na początku myślałam, że to jakieś badziewia tylko dla chłopców ..
zrażałam do tych książek całe towarzystwo, odradzając, jakbym kiedykolwiek wzięła jakąkolwiek cześć do ręki ... Bleee

A że obracałam się wtedy w dość hmm.. dziwnym towarzystwie, które bało się książek, jakby myślało, że od tego można się zarazić AIDS Blah

Aż nadszedł dzień, kiedy mój najmłodszy braciszek wprowarził mnie w świat Harry;ego Pottera ... :*


Chociaż teraz czuje , jakobym już z tych książek wyrastała.
S z k o d a a a ! ;/

`Pozdrawiam Ciepło . :*
__________________
stwórzmy razem swój własny zbieg okoliczności .



`aaa !
`aaaaaaa!
orzechowe morze bezsenności w Twoich oczach.
<3

Pozdrawiaam Gorąco Całe Hogs. :*
a szczegolnie RookWood 'a -.-


`kim jesteś?


Rotfl
optymistycznie !
Wyślij prywatną wiadomość
~RookWood F
Dodany dnia 05-06-2010 16:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 99
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 05.06.10
Medale:
Brak

1,2,3,4 części - Jako filmy, obejrzałem. Potem 4,6,7,5,1,2,3 książki, teraz 5,6 filmy. Czekam na 7 część. Poza tym wiem, że pokićkałem z tą kolejnością, ale poczekam 2 miesiące i przeczytam całą serię. Wtedy brałem, co było. Poza tym ekranizacja 1-3 części jest najlepsza. Potem omijają akcję albo dodają własne wątki, lub je zmieniają -.-
Wyślij prywatną wiadomość
~Mniszka19Xd F
Dodany dnia 05-06-2010 19:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 536
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

jak byłam mała Harry Potter leciał w telewizji.jak go obejrzałam to od razu go polubiłam co ja gadam pokochałam!!!Wredny
zaciekawiła mnie magia jakiej musiał się uczyć, jakie ma zdolności itp.itd.

w podstawówce pani od polaka kazała nam czytać Harry`ego jako lekturę więc poszłam do biblioteki publicznej,pożyczyłam książkę i zaczęłam czytać.tak mnie zaciekawiła że po przeczytaniu pożyczyłam kolejną część.dobrze że pani nam kazała go czytać,bo tak to normalnie bym tej książki nie przeczytała !
__________________
[color=#ffffff][big]http://historiafantasyczylikazdymaaniola.blogspot.com/

25.media.tumblr.com/tumblr_lthswym8Ma1r4ghkoo1_500.gif

6.asset.soup.io/asset/4161/6982_adb4_490.gif

asset-d.soup.io/asset/2092/0573_df25.jpeg
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
Dodany dnia 05-06-2010 20:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Moja przygoda z Harrym zaczęła się w piątej klasie podstawówki. Muszę zaznaczyć, że seria była wtedy znana od dawna. Wyszła już nawet książka ''HP i Książę Półkrwi''.
Na j. polskim mieliśmy opowiedzieć o swojej ulubionej książce. Jedna z dziewcząt przyniosła właśnie ''Księcia Półkrwi''. Wtedy właśnie odczułam potrzebę przeczytania tych książek. Kolega, który wówczas ze mną siedział zaofiarował się, że przyniesie mi 3 pierwsze tomy. Od koleżanki zaś dostałam kasety z filmami. Od tej pory jestem fanką. Urzekł mnie świat magii i historia Pottera. Nie wiem czy kiedykolwiek sięgnęłabym po te książki, gdyby nie ta pamiętna lekcja języka polskiego.

__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~Promitet F
Dodany dnia 13-06-2010 14:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 566
Ostrzeżeń: 1
Postów: 100
Data rejestracji: 19.03.10
Medale:
Brak

Ja zauważyłam, że koleżanki z klasy zainteresowała ta książka. Kupiłam I tom, ale praktycznie go nie czytałam. Kiedy zobaczyłam film zaciekawiło mnie to co będzie dalej i jak do filmu przywiązuje się książka, więc zaczęłam czytać więcej i zainteresowałam się HP . Następne części czytałam z wielką chęcią. Od tamtego czasu jestem fanką HP .
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
Dodany dnia 16-06-2010 18:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Zawsze lubiłam czytać, akurat nie miałam niczego pod ręką, więc sięgnęłam, po Pottera. Przyznam się, że nie żałuję to była przygodaRozbawiony
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~-Bellatriks- F
Dodany dnia 16-06-2010 19:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 165
Ostrzeżeń: 3
Postów: 69
Data rejestracji: 02.06.10
Medale:
Brak

Ja po prostu obejrzałam 1 część na TVN Język
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
www.james-potter.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Vinar F
Dodany dnia 27-06-2010 21:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 7
Ostrzeżeń: 1
Postów: 25
Data rejestracji: 26.06.10
Medale:
Brak

Mnie film i brat w to wciągnął.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


Jestem tajemniczy wiesz?a ty [ you ]

Edytowane przez Alae dnia 27-06-2010 22:15
Wyślij prywatną wiadomość
~karolk108 F
Dodany dnia 27-06-2010 22:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 215
Ostrzeżeń: 1
Postów: 53
Data rejestracji: 23.06.10
Medale:
Brak

U mnie było tak. Gdy miałem pięć lat do domu przyszedł pewien pan. Usiadł do komputera i zainstalował pierwszą część gry Harrego Pottera. Oczywiście jako mały chłopiec ciekawiły mnie wszystkie gry komputerowe. To wciągnęło mnie. Moja siostra była fanką Harrego Pottera i dzięki niej wiem o tej wspaniałej książce!!!Następnie gdy byłem starszy rodzice (jak to rodzice!Język) namawiali mnie do czytania książek. Pierwszą książką był Harry Potter.Ciekawy dalszego ciągu tej wspaniałej opowieści sięgnąłem po drugą część. Zawsze gdy skończyłem jedną książkę leciałem do sklepu po kolejną część. Miałem wtedy osiem lat a przeczytałem książkę zawierającą około tysiąc stron!!! (chodzi tu o Harrego Pottera i Zakon Feniksa) Był to powód do dumy!!! I tak stałem się wielki fanem Harrego Pottera. Niestety było kilka osób które nie były zadowolone z tego, że cały czas gadam o nim ale cóż, nie zmieniłem swego zdania!Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Charakternik F
Dodany dnia 25-09-2010 21:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 686
Ostrzeżeń: 1
Postów: 202
Data rejestracji: 11.08.10
Medale:
Brak

Moja przygoda zaczęła się 4 lata temu. W wakacje, o dziwo.
Siedziałem w domu, nudziłem się, internet strasznie "wypalowy", na komputerze nuda. Na podwórku nikogo, część na wakacjach , druga część napierniczała w Tibię/Metina. I tak sobie przechodziłęm koło półki i zobaczyłem na niej: "Harry Potter i Czara Ognia". No i sięgnąłem, przeczytałem, no i tak się tu znalazłem. ; p
__________________
To anioły kiedyś zaśpiewały mi tą pieśń
Gdy byłem już prawie na samym dnie
Gdy marzenia płonęły na stosie codzienności
Gdy została nienawiść i zabrakło litości

To anioły kiedyś zaśpiewały mi tą pieśń
Po to bym jeszcze mocniej mógł zaciskać pięść
Bym zapomniał czym jest niepewność i strach
I zrozumiał, że życie to tylko głupi żart

Edytowane przez Alae dnia 25-09-2010 23:04
Wyślij prywatną wiadomość
~Ein_Black F
Dodany dnia 28-09-2010 20:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -8
Ostrzeżeń: 2
Postów: 77
Data rejestracji: 22.09.10
Medale:
Brak

Ja na początku obejrzałem pierwszą część . A później poszedłem do biblioteki i wypożyczyłem dwa tomy i mi się bardzo spodobały.
__________________
Uśmiech


Od przebiegłości Ślizgonów
Cnoty Gryfonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS HUFFLEPUFFIE!


Jak coś nie dobrze mi czasami wychodzą zaklęcia więc .Patrz Uśmiech Uśmiech

Edytowane przez Alae dnia 28-09-2010 20:38
Wyślij prywatną wiadomość
~Horkruks12 F
Dodany dnia 28-09-2010 20:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 536
Ostrzeżeń: 0
Postów: 87
Data rejestracji: 28.09.10
Medale:
Brak

Pewnego razu poszedłem z mamą do księgarni i zobaczyłem tam książkę Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Już wcześniej coś mi się obiło o uszy i poprosiłem mamę żeby mi ją kupiła. Tak to się zaczęło. Potem dostałem Harry Potter 2 i 3. Gdy przeczytałem wszystkie trzy kupiłem sobie HP5.
Potem wypożyczyłem z biblioteki HP4,HP6 itd.
__________________
そして私は一人でだ場合でもz89;z89;私と誰もしないではない
私はあなたの道を歩くことでしょう...

(Jeśli wiesz co to znaczy, to wiedz, że znasz japoński..., chyba, że umiesz korzystać z translatora)
Wyślij prywatną wiadomość
~RemusS F
Dodany dnia 28-09-2010 22:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 258
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 16.08.10
Medale:
Brak

Szczerze to najpierw Sirius <mój kumpel xD> zaczął czytać. Książkę miałem bo moja mama to czytała. Kiedyś właśnie on mi ją polecił więc postanowiłem przeczytać..... Na początku nie szło mi zbyt ciekawie, wiało nudą a pierwsze części widziałem w telewizji. Zaintrygowałem się tym, że w filmie nie jest opisane dokładnie wszystko, i mniej więcej tak to się zaczeło ; p
Wyślij prywatną wiadomość
~XSoleadoX F
Dodany dnia 18-10-2010 21:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 04.10.10
Medale:
Brak

Jak miałam z 11 lat, to w wakacje nocowałam u kumpeli. Miała na DVD Harry'ego Pottera, obejrzałyśmy, a ja od razu ten film pokochałam xD
A do książek jakoś nie mogłam się przekonać, dopiero niedawno zaczęłam je czytać ;p
__________________
- Możesz mi powiedzieć, Potter, co twoja głowa robiła w Hogsmeade? - zapytał łagodnie Snape. - Twojej głowie nie wolno przebywać w Hogsmeade. Żadna część twojego ciała nie ma pozwolenia na przebywanie w Hogsmeade.
Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Fluorescencyjna F
Dodany dnia 31-10-2010 23:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 460
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 24.10.10
Medale:
Brak

A ja mam nietypową sytuację. Lubiłam Harry'ego, oglądałam sobie filmy i kilkanaście razy, tak, że większość dialogów znałam już na pamięć. Koleżanka opowiedziała mi co będzie w Księciu półkrwi [wówczas oczywiście nie było filmu]. Potem około lutego chyba 2008, poprosiłam mamę o Insygnia, jako, że nie mogłam zboleć co będzie dalej. No i tutaj zaczęły się schodki. Zakochałam się w tej książce, jest ona tak zniszczona, pozaginany cały grzbiet, wręcz żółte strony od zewnątrz. Tak, ale ja nic kompletnie z tego nie rozumiałam, tona nieznanych mi nazwisk, dwie tony nieznanych mi informacji. Ale najbardziej bolało mnie to, że skąd ten Harry wiedział co to jest horkruks i jakie stworzył je Voldemort. No cóż, przebolałam jakoś. I tak nie kupiliby mi książek za 200 zł, no przynajmniej nie od razu. Poczekałam do Gwiazdki, obejrzała już film KP, mniej więcej miałam ogólne pojęcie, bo moja koleżanka tak mi wyjaśniła KP, że niech się pocałuję w... ucho. Dostałam wszystkie tomy i zabrałam się za czytanie. Wcześniej tata zawsze mówił - odejdź od tego komputera! Teraz ma dwa fronty - Odejdź od książek! Tak naprawdę! Przeczytałam wszystko w miesiąc, a Kamień Filozoficzny przeczytałam jeszcze w Wigilię. Siedziałam przy tych książkach, mogłam zawalić całe dnie, siedziałam z nosem w książce i tylko od czasu do czasu wykonywałam jakieś ludzkie czynności, takie błahostki jak jedzenie, czy spanie xD. Harry to moja pierwsza i ostatnia miłość książkowa. Koniec Rozbawiony
__________________
,,(...) już wiedział, że tonie, że nic na to nie poradzi, a te lodowate ramiona oplatające mu piersi to ramiona samej Śmierci...''

,,Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze.''

,,Udało się, dostali w kość, niech żyje Potter nam! A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam!''


Drogi Lordzie Voldemorcie!
,,Przyłączę się do ciebie, kiedy piekło zamarznie. ''


,,Ma oczy zielone jak pikle z ropuchy
Jego włosy są czarne jak tablica.
O, gdyby moim został, bohater mych snów,
Służyłabym mu jak diablica.'' <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Vingardium F
Dodany dnia 01-11-2010 20:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 109
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 30.10.10
Medale:
Brak

Dobre pytanie. Jak na prawdę zaczęła się moja przygoda z Potterem?
Tak na prawdę dobre kilka lat temu. Zaczęła się moja fascynacja filmami, potem dowiedziałam się o książkach (tak, nie wiedziałam jeszcze o książkach z tej serii, żyłam głównie filmami -.-). Jak każda ciekawska mała dziewczynka poszłam do biblioteki, złapałam Kamień Filozoficzny, wypożyczyłam. Na drugi dzień oddałam. Tak, przeczytałam tylko jeden rozdział, a ten pierwszy rozdział taaaak straaaasznie mnie nudził, że poddałam się. No bo przecież w filmie efekty specjalne są, dużo się dzieje, a w książce wieje nudą. Dałam sobie spokój z Potterem. Jakiś rok później dowiedziałam się, że moja koleżanka z klasy przeczytała kilka tomów Harry'ego Pottera. Ciągle o nim nawijała, wszyscy jej zazdrościli, że takie grube książki czyta. Ja też, prawdę mówiąc, zazdrościłam. Znów poszłam do biblioteki. Po wypożyczeniu Kamienia Filozoficznego zabarykadowałam się w pokoju, pominęłam pierwszy rozdział i czytałam dalej. Czytałam. Czytałam. Czytałam i czytałam i... wciągnęło mnie. Nadeszła era Pottera. W ciągu paru miesięcy przeczytałam wszystkie sześć tomów, potem czekałam na wydrukowanie Insygnii Śmierci. W końcu wszystkie tomy miałam już zaliczone kilka razy, byłam zafascynowana. Trochę to już mi przeszło, aczkolwiek nadal uwielbiam wracać do tych książek.
__________________
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.
Wisława Szymborska
Wyślij prywatną wiadomość
~anex F
Dodany dnia 21-11-2010 21:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 336
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 06.05.10
Medale:
Brak

Mój tata czytał powieść moim starszym braciom. Kiedyś myślałam, że to głupie, ale raz posłuchałam i mnie zainteresowało. Teraz jestem największą fanką w rodzinie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Esuoh F
Dodany dnia 21-11-2010 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 232
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja dostłam Harry`ego Pottera od babci. Zawsze lubiłam czytać książki, a Harry byl moją pierwszą "prawdziwą" lekturą, gdyż była to książka dośc gruba w porownaniu z innymi, które czytałam (było to gdy miałam sześc lat więc nie dziwcie się, że czytałam bajki typu Jaś i Małgosia). Kamień Filozoficzny wciągnął mnie od razu i mimo obaw rodziców, iż jestem jeszcze za mała, kupowali mi następne części. Wychowałam się na tych książkach. Potem wyszedł film (a może jeszcze przed, ale wiem, że go obejrzałam po przeczytaniu książki) i zaczął się bum na Harry`ego Pottera. Teraz, po tylu latach wspominam te czasy z sentymentem :)
__________________
,,Jesetm bogiem"

To kolejny level, w mojej grze, nie waszej...
####### Wyślij prywatną wiadomość
~GinnyPotterxD F
Dodany dnia 21-11-2010 22:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 147
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 29.08.09
Medale:
Brak

W pewien piękny czwartkowy dzień, kiedy jeszcze nie miałam świra na punkcie Harry'ego Pottera postanowiłam wejść na allegro.pl i poszukać jakiejś książki która by mi się spodobała... Wiedziałam od razu, że musi to być książka fantasy. Natknęłam się na wiele najróżniejszych książek aż w końcu znalazłam pewną o tytule ''Harry Potter i Insygnia Śmierci'' - pomyślałam sobie ''Może być ciekawa. W końcu podobają mi się wszystkie filmy które są ekranizacjami tych książek, zobaczymy'' Tak więc zamówiłam książkę i z niecierpliwością czekałam na jej dostarczenie. W sobotę kurier dostarczył książkę. Trochę się ociągałam z jej wypakowaniem, ale po południu mi się to udało... Przeczytałam pierwszy, rozdział, drugi, trzeci i nie mogłam przestać... Czytałam godzinami z niewielkimi przerwami (jedzenie, toaleta), rodzice już na prawdę się martwili - w końcu lektur szkolnych nigdy nie chciałam czytać i żadna mi się nie spodobała. Tak więc przeczytałam siódmy tom HP w 3 dni (!) a to zadziwiająco krótko jak na mnie (774 str.).
mniej więcej tak ^^
__________________
J.K. Rowling is my Hero

Edytowane przez GinnyPotterxD dnia 21-11-2010 22:18
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT