Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 342
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Dyskusje wszelakie
»»» Jak zaczęła się Wasza przygoda z Potterem?
Drukuj temat · Jak zaczęła się Wasza przygoda z Potterem?
~Rose Granger F
Dodany dnia 11-03-2011 19:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

kari napisał/a:
Wszystko zaczęło się tak:idę do biblioteki szkolnej i oglądam tytuły po chwili biorę Pottera (kamień filozoficzny)


też tak miałam Uśmiech tyle, że ja miałam konkurentki do czytania w postaci mojej mamy Uśmiech i siostry i wyszło tak, żeśmy sobie podkradały. A potem mnie pochłonęło i zostało już do dzisiaj.
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix Black Lestrange F
Dodany dnia 11-03-2011 20:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 140
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 06.03.11
Medale:
Brak

Ja na tvn oglądnęłam jakąś tam część, nawet już nie pamiętam jaką, no i mnie wciągło. : D
__________________
Od cnoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
www.isabelle-czasy-huncwotow-cz1.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~djbecia F
Dodany dnia 16-03-2011 20:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 24
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 14.09.09
Medale:
Brak

ja zawsze lubiłam Harrego tata przynosił jak miałam 7 lat z wypożyczalni ale to insygnia śmierci cz 1 zmusiła mnie do przeczytania książek i zostałam fanką
Wyślij prywatną wiadomość
~Huncwotka F
Dodany dnia 17-03-2011 12:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 544
Ostrzeżeń: 0
Postów: 132
Data rejestracji: 15.03.11
Medale:
Brak

Zaczęło się od oglądania HP i KF w TV, ale to było dawno, dawno temu. Później zobaczyłam u babci na półce części I-IV i chciałam przeczytać, ale mama mi powiedziała, że mi nie da bo tam nie ma obrazków xD i mi się znudzi. Potem długa, długa przerwa od Pottera, aż na wakacjach znowu puścili HP w telewizji. Wtedy pożyczyłam od babci pierwszy tom i przeczytałam w 2 dni, późnie drugi (również 2 dni) t ak po kolei aż do HP i IŚ. I to chyba tyle.
Wyślij prywatną wiadomość
~Pomyluniaczek F
Dodany dnia 17-04-2011 14:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 512
Ostrzeżeń: 0
Postów: 181
Data rejestracji: 26.03.11
Medale:
Brak

JAKIŚ NIECAŁY ROK TEMU se leciała w TV HPi KF to go obejrzałam
potem przeczytałam 2 częćżś i si zapotterowałam
Wyślij prywatną wiadomość
~anetka4774 F
Dodany dnia 17-04-2011 14:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 697
Ostrzeżeń: 2
Postów: 226
Data rejestracji: 03.04.11
Medale:
Brak

Zaczęło się od oglądania po kolei wszystkich części następnie przeszłam na czytanie książek i bardzo mnie to wciągnęło. Teraz porównuje książki z filmem oraz uważam, że dzień bez czytania lub oglądania Harry'ego Potter'a to dzień stracony. Nie wyobrażam siebie bez niego.Happy
__________________
WIELKI POWRÓT!!! Rozbawiony
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH I KAŻDEGO Z OSOBNA <3


http://ask.fm/evi...

http://evilwench....

iv.pl/images/55386410888126624617.gif

iv.pl/images/98979934276318950902.gif

iv.pl/images/67127012052203007721.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
Dodany dnia 17-04-2011 15:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

Jak miałam 7 lat oglądałam w telewizji HP i choć się trochę przestraszyłam, bardzo mi się spodobał . Po jakimś czasie kuzynka go zaczęła czytać i zaczęła cały czas o nim gadać (tak jak obecnie ja) . I pewnego dnia w szkole postanowiłam wpaść do biblioteki i tam wypożyczyłam 1 część i od 1 rozdziału się zakochałam, 2 część także z biblioteki wybożyczyłam, a 3,4 i 5 od kuzynki . Ale to mi nie wystarczyło i chciałam mieć swoją kolekcję . I w taki sposób 6 i 7 część przeczytałam już jako moją własność . ;0
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
~cipciak F
Dodany dnia 17-04-2011 15:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 297
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

nie pamiętam ile miałam wtedy lat, ale poszłam kiedyś z mamą do biblioteki wypożyczyć sobie jakąś książkę fajną.
rzucił mi się w oczy Harry Potter.
wzięłam sobie i meega mnie wciągnęło <3
__________________
Dzień jest tylko kolekcją godzin.- Serj Tankian.

Pozdro dla wszystkich Potteroholików < 3

trzymaj się, drogi Gościu ! ; )
deer-dance.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Francesca_Potter F
Dodany dnia 23-04-2011 21:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 1
Postów: 146
Data rejestracji: 21.04.11
Medale:
Brak

Na początku jak poznałąm moich kolegów (byłam w podstawówce) którzy czytali Harrego i uważałam że to głupie . Ale jak byłam podajże w 3 klasie to zaczełam czytac od 1 księgi i tak się zaczęło że czytam . Teraz aktualnie przypominam sobie Czarę . Lubie harrego bardzo
__________________
Francesca Ginerwa Potter
Wyślij prywatną wiadomość
~czarodziejski_groszek F
Dodany dnia 24-04-2011 00:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 51
Ostrzeżeń: 1
Postów: 56
Data rejestracji: 12.04.10
Medale:
Brak

ha. ! ja miałam bardzo podobnie... mam starszego kuzyna, który po prostu uwielbiał Potter'a. Cały pokój jego pokój obklejany był różnym plakatami z HP. Zawsze jak do niego przyjeżdzałam mówiłam mu, że chyba go coś rąbło skoro lubi to COŚ... ale gdy byłam w 5 klasie...nawet nie wiem czemu po prostu wypożyczyłam z biblioteki pierwszą część. i tak się to potoczyło, że po krótkim czasie każdą część miałam przeczytaną po 10 razy. cały czas latałam po szkole z jakimś patykiem udając, że to różdżka.cała klasa miała mnie już dość , bo ja tylko o Harry'm mówiłąm.. teraz całe szczęście nie mam już takiego odpiepsza na Jego punkcie... ale i tak mam MEGA.! słabość do tych książek <333. !
__________________
groszek xo
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna Lovegood1707 F
Dodany dnia 24-04-2011 07:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 150
Ostrzeżeń: 3
Postów: 164
Data rejestracji: 28.01.11
Medale:
Brak

Ja dostałam I część,potem II,potem wypożyczyłam z biblioteki III,IV i itd.,aż zaczęłam non stop to czytać.I teraz mam różdżkę,szatę i książki:FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ oraz QUIDDITCH PRZEZ WIEKI.Zrobiłam sobie nawet album z rysunkami bohaterów HP,ich zdjęciami itd.A w szkole opowiadam mojemu chłopakowi o tym co pamiętam z tych książek i czego nauczyłam się przez 3-4 lata (mam 9 lat teraz).Teraz oglądnęłam wszystkie części i czekam na IŚ cz.II.
Edytowane przez Luna Lovegood1707 dnia 24-04-2011 07:30
Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
Dodany dnia 24-04-2011 11:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Zawsze lubiłam filmy. Mój kolega z klasy przez 2 lata zawsze, na każdej przerwie chodził z którąś częścią HP. Syn przyjaciółki mojej mamy też miał obsesję, zawsze miał plakaty, płyty, książki... A ja zawsze mówiłam - "'zacznę czytać !", ale mi to nie wychodziło xD. Jesienią 2010 (chyba październik, albo może listopad ? Niee, październik, przed urodzinami Zuzi) zobaczyłam w szkolnej bibliotece kilka części(nie wszystkie były w bibliotece szkolnej, więc chodziłam do gminnej, ale mogłam tylko w czwartki i wtorki, więc rozpaczałam, że nie było co czytać i ściągałam e-booki), wzięłam pierwszą część. Najkrótszą część czytałam dwa dni, najdłuższą 5 dni, ale jeszcze wtedy było dużo nauki. Ostatnią część, IŚ przeczytałam w lutym, po feriach. Nie mogłam spać przez pół nocy, bo czułam niedosyt. Wtedy to była taka obsesja[i jest], że dużo czytam ff, przeczytałam wszystkie książki uzupełniające i wszystko o bohaterach, przeanalizowałam także wszystkie drzewa genealogiczne postaci z HP.

Powie mi ktoś dlaczego ja się zawsze tak rozpisze xD ?!
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.

Edytowane przez blackout dnia 24-04-2011 11:44
Wyślij prywatną wiadomość
~lady_garga F
Dodany dnia 24-04-2011 12:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 23.04.11
Medale:
Brak

Jak byłam mała to dostałyśmy z siostrami na gwiazdkę dwie pierwsze części. Jakoś nawet nie zaczęłam czytać bo "takie nudne mi się wydawało". Jakiś czas później poszłam z klasą na KT (miałam 8 lat). I się zaczęło. Ledwo wróciłam do domu i od razu dorwałąm się do książki. Pochłonęłam obie części, później jeszcze raz, aż w końcu wyszła trzecia, itd. Wkręciłam się na maxa. Każdą część przeczytałam co najmniej 3 razy (dwie pierwsze to już naście Język) i nadal mi się nie nudzi. Właśnie zaczęłam kolejny raz całą serię Rozbawiony
__________________
Wszystkie kudłate myśli kiedyś wyłysieją Dowcipniś

I love Azbi! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Francesca_Potter F
Dodany dnia 24-04-2011 14:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 1
Postów: 146
Data rejestracji: 21.04.11
Medale:
Brak

Hehe Uśmiech Dobrze ci mówic tez lubie hp i to bardzo mam na nim ogromnego hopsiupa. Zaczeło się od książek ,potem były chyba gry a na koncu filmy. Obejrzałam na razie hp 1-6 . Siódemki cz 1 nie moge jeszcze na necie dostac ale dostane mam nadzieje .
__________________
Francesca Ginerwa Potter
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
Dodany dnia 24-04-2011 17:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

ja juz 7 ogladalam, ale wersje kinowa. u mnie sie zaczelo od gier, nastepnie filmy, a na koncu ksiazki Uśmiech
Edytowane przez fanka98 dnia 24-04-2011 17:34
Wyślij prywatną wiadomość
~Francesca_Potter F
Dodany dnia 24-04-2011 23:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 1
Postów: 146
Data rejestracji: 21.04.11
Medale:
Brak

widze ze mamy odwrotna kolejnosc hehe . Ja mimo ze znam częsc już na pamiec to wole dla pewnosci sobie przypomiec tak właśnie jest teraz z czara .
__________________
Francesca Ginerwa Potter
Wyślij prywatną wiadomość
~fan Potter F
Dodany dnia 25-04-2011 11:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 312
Ostrzeżeń: 0
Postów: 110
Data rejestracji: 12.04.11
Medale:
Brak

Wszystko zaczęło się gdy dostałem pierwsze trzy tomy HP od chrzestnego. Poprzez oglądanie filmów i czytanie wszystkich książek.Wszystko idzie tak samo czytam najpierw książki a potem oglądam Filmy.Wczoraj na TVN7 obejrzałem HP4 to moja ulubiona książka zaraz po IŚ.Pozdrawiam Wszystkich.
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily35 F
Dodany dnia 25-04-2011 16:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 219
Ostrzeżeń: 3
Postów: 165
Data rejestracji: 13.02.11
Medale:
Brak

Chodziłam po bibliotece. Chciałam wypożyczyć jakąś książkę na wakacje. Idę, idę, idę... nuda. Zauważyłam Harryego Pottera. Pomyślałam: co mam do stracenia? Wypożyczyłam od razu 7 części. (trzeba było widzieć minę tej bibliotekarki, kiedy poprosiłam o 7 tomów. Patrzyła na mnie jak na świra.)
Książka okazała się fenomenem!!! Odkryłam swój nałóg: potteromanię. Insygnia Śmierci czytam 4 raz, a pozostałe części po 3. Jeden rozdział potrafię czytać bez końca: 33 z Insygniów....
Obejrzałam filmy, ale z przykrością stwierdzam, że niektórych scen nie było w książkach.wtf
W każdym razie polecam.


Oto najbardziej wzruszające cytaty, które w książce mnie.... no, wzruszyły:

1. - A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian?... Wszystko.

2. - PRZESTAŃ! Ona odeszła... umarła...
-... Jeśli kochałeś Lily Evans, jeśli naprawdę ją kochałeś, powinieneś wiedzieć, co zrobić.

3. ...Nie wiedział, dlaczego to robi, dlaczego podchodzi do umierającego mężczyzny. Nie wiedział, co tak naprawdę czuje, patrząc na białoszarą twarz Snape'a i jego palce, próbujące wymacać krwawiącą ranę na szyi... [..]
- Weź.. to... weź... to.
[...]
- Spójrz... na... mnie.
Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale coś w tych oczach zamarło [...] Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła na ziemię. [...]

,,Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony..."

SevLily35 dodał/a następującą grafikę:
snape-lily-severus-snape-and-lily-evans-6719921-600-447.jpg
[37.96KB]
__________________
Pozdrowienia dla Stivi i dla Albus_Dumbledore
Inne osoby, które pozdrawiam: Adriene, Effy, Sailor Mars, Lady House, fanka98, Anchelee, LilyPotter, RazorBMW, oraz wszystkich, którzy pozdrawiają mnie!!!

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

"- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian?... [...] Wszystko."


"Czemu cię martwi Sam-Wiesz-Kto? Zatroszcz się lepiej o Q-PY-BLOK. Powszechne zatwardzenie ściskające siedzenie."
;-)


"- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem."

Edytowane przez SevLily35 dnia 25-04-2011 16:18
Wyślij prywatną wiadomość
~Adrienne F
Dodany dnia 25-04-2011 20:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 655
Ostrzeżeń: 1
Postów: 348
Data rejestracji: 25.04.11
Medale:
Brak

Od Harry'ego w ogółe zaczęła się moja historia z czytaniem. Poszłam do biblioteki i wypożyczyłam Czarę Ognia, którą pochłonęłam w dwa dni. Było to trzy lata temu a ja nadal uważam że nie ma lepszej ksiązki <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Spiryt F
Dodany dnia 06-05-2011 00:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 31
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

Chyba w 1 albo 2 klasie podstawowej koleżanka mi poleciła jak wracaliśmy ze szkoły Oczko. Na drugi dzień miałem już pożyczony od niej Kamień Filozoficzny w ręku Uśmiech.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT