Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 328
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Dyskusje wszelakie
»»» Jak zaczęła się Wasza przygoda z Potterem?
Drukuj temat · Jak zaczęła się Wasza przygoda z Potterem?
~Gosia Black F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2008 21:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 584
Ostrzeżeń: 1
Postów: 418
Data rejestracji: 22.09.08
Medale:
Brak

Moja przygoda z Potterem zaczęła się od tego, że kiedy miałam 6 - 7 lat moja mama codziennie na dobranoc czytała mi kawałek pierwszej części. Przeczytała mi i już nie za bardzo mi się spodobało ale potem 2 lata później kolejny raz przeczytałam tę właśnie część. I tym razem mi się spodobała. Drugą część książki pożyczyłam od kuzyna i wtedy właśnie jak przeczytałam 2 część to wtedy właśnie polubiłam HP.Uśmiech
www.rybcia358.jakijest.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Alice F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2008 20:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Pamietam jakby to bylo wczoraj. Pierwszą część dostalam na mikolaja od wojka. W tych czsach niezbyt przepadałam za książkami więc postawilam ją gdzies w kacie i kompletnie o niej zapomnialam. Dopiero po oglądnięciu pierwszej czesci przypomnialo mi się o ksiązce. Pomyslalam sobie, że skoro wszyscy gadają, że ksiązka jest lepsza od ekranizacji (ktora podbila moje serce) to czemu nie miałabym przeczytać książki. I tak sie to zaczeło. Potem pochlonilam kolejne cześci i tak dalej. Dzięki HP moje oczy otworzyły sie na świat książek. Dzieki tej serii zaczęłam chętniej sięgac po lektury i fantasy. Teraz moglabym czytac calymi dniami.
__________________
"Kto nie boi się wierzyć, że się uda
Kto wie, kto wie, że
Wiara czyni cuda

Kto nie boi się wierzyć, że się uda
Ja nie, ja wierzę
Wiara czyni cuda..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Dorcas Meadows F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 05-12-2008 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 24
Ostrzeżeń: 1
Postów: 36
Data rejestracji: 21.11.08
Medale:
Brak

Mówiąc szczerze, na początku byłam negatywnie nastawiona do sagi Rowling, nie przepadałam za takimi klimatami, ale gdy obejrzałam 2 pierwsze filmy, po prostu wpadłam Oczko Wciągnęło mnie totalnie, do dziś xD Świat książek dla mnie bez HP nie istnieje Język
__________________
"Mogłabym żyć jak księżniczka, ale
wtedy to nie byłaby moja bajka..."


Kiedyś Veronic Black

Edytowane przez Dorcas Meadows dnia 05-12-2008 19:51
Wyślij prywatną wiadomość
~Chryzanteny-Zlociste F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2008 12:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 327
Ostrzeżeń: 0
Postów: 133
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

Hm. U mnie była to lektura szkolna. Negatywnie byłam nastawiona, bo z kuzynką byłyśmy i jesteśmy wielkimi fankami Władcy Pierścieni, a Potter to jakiś szajzz. Przeczytałam HP i KF wymiana myśli z koleżanką i zaczeła się pasja. xD
__________________
Methinks I see.. where? In my mind eye.
Wyślij prywatną wiadomość
~Brigit_Joint F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2008 12:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 149
Ostrzeżeń: 1
Postów: 45
Data rejestracji: 12.09.08
Medale:
Brak

Moja siostra przytachała do domu pierwszy tom, trzy lata temu. Ona zaraziła się tym od koleżanki. Miała wtedy może 21 lat. Nie wiem dokładnie. Jakoś tak wychodzi.
No i oczywiście ochrzaniła mnie, że jeszcze tego nie przeczytałam, a połykałam książki jak porąbana.
Tak się złożyło, że jak usiadłam, tak tego samego dnia byłam na ostatnim rozdziale. Nie wytrzymałam i dokończyłam go jutro.
__________________
- ...istnieje świat żywych i świat umarłych. A łączy je most miłości, jedyny akcent przetrwania, jedyne co ma znaczenie... -

Thornton Wilder

[mp3]http://wrzuta.pl/aud/file/jeyJ35b6Xf[/mp3][mp3]http://wrzuta.pl/aud/file/fIeDf75nX4[/mp3]

***

Dixon37, Firma, DGE, Molesta, O.S.T.R., Sokół, Pono, BC, Rychu, Popek, Pezet, Magik, HG . <333
http://brown-eyes-blues.mylog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Madeleine Lestrange F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 20-12-2008 15:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

Jak miałam jakieś siedem lat, mama przeczytała i kupiła mi pierwszą część. Później leżała... Oglądałam wszystkie ekranizacje, nawet chyba byłam na premierze (dawno to było, nie pamiętam dobrze), jednak nie lubiłam czytać i po książki nie sięgnęłam. W piątej klasie, kiedy już pochłaniałam książki, z jakiegoś produktu zbierało się punkty i można było wybrać nagrody. Rodzice wybierali zawsze coś sobie, jednak zbuntowałam się i wybrałam jedyną książkę która odpowiadała mi - szósta część Harrego. Spodobało mnie się, więc przeczytałam pierwszą. Pożyczyłam od kuzynki trzecią, czwartą i piątą. Później tatuś mi kupił w nocy, w dzień premiery siódmą (ale się cieszyłam, w nocy czytałam!). Pożyczyłam od koleżanki drugą część. Aktualnie miewam ciągle sny, cały czas sobie wyobrażam coś związanego z HP, przeczytałam każdą część milion razy i odpowiem na zdecydowaną część pytań Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~PiotrexCichy F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 20-12-2008 16:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 83
Ostrzeżeń: 1
Postów: 61
Data rejestracji: 18.12.08
Medale:
Brak

Moja przygoda zaczęła się gdy wyszedł więzień azkabanu od razu zacząłem kupować resztę filmów, książki, gry a nawet zacząłem zbierać szachy Harry Pottera. I tak trafiłem tu Uśmiech Czytać tomy zacząłem w latach 10.
__________________
Vampirzyca :*

[gg]3684387[/gg]

Moje konto!!
lnx.warrockleague.net/sign/0008/1000/b0/lordcichy1.png

Edytowane przez PiotrexCichy dnia 20-12-2008 16:23
Wyślij prywatną wiadomość
~Dark Natya F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 24-12-2008 14:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

No więc, moja przygoda z Potterem zaczęła się dość wcześnie. Wspomnę, że już od małego ciekawiły mnie książki. Kiedy miałam ok. 4 - 5 lat rodzice kupili mi pierwszą część. Czytała mi ją mama albo babcia. Każdego wieczoru nie dawałam im spokoju. ^^ Później sama zaczęłam czytać. No i tak, jak tylko zauważyłam nową część w księgarni, musiałam ją mieć. Miałam też pierwszą część filmu. W kółko oglądałam. Byłam na wszystkich częściach w kinie. Wyciągnęłam rodziców w końcu na premierę, na 'Insygnia". Czytałam całą noc, aż w końcu przyszedł wkurzony tata i mi zgasił światło. ^^ Tak to ze mną było. Dlatego jestem takim świrem. Z roku na rok większym. Rozbawiony
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 24-12-2008 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Jakieś 6 lat temu przeczytałam 'Kamień Filozofilczy". Wtedy jeszcze nie byłam takim molem książkowym, jak teraz, więc czytałam ją trochę od niechcenia, i nie wiem czy w ogóle ją skoczyłam. Później do kin weszła ta właśnie część i doształam kompletnego świra na punkcie tych filmów. Do książek jakoś mnie nie ciągnęło. Do czasu. Po obejrzeniu 'Zakonu Feniksa' miałam wielką chęć przeczytania dwóch ostatnich części. Kiedy poszłam do gimnazjum zaprzyjaźniłam się z dwoma dziewczyna, a co później się okazało, jedna z nich była maniaczką Pottera. Miała ona właśnie 'Księcia Półkrwi' i 'Insygnie Śmierci' i ona właśnie bardzo wciągnęła mnie w ten książkowy, Potterowski świat, którego teraz jestem wielką fanką. No i dzięki niej stałam się molem książkowym ^^
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Carol F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 24-12-2008 15:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 480
Ostrzeżeń: 2
Postów: 472
Data rejestracji: 06.12.08
Medale:
Brak

Po obejrzeniu kilku filmów, moja siostra (z którą chodziłam wtedy do kina), powiedziała mi,że nie pójdzie ze mną na następną ekranizację, jeśli nie przeczytam książki.
Wyślij prywatną wiadomość
~Carla_Black F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2008 00:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 172
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 23.12.08
Medale:
Brak

Oj, to chyba zaczęło się, gdzieś w podstawówce. Koleżanki latały z książką HP i się chwaliły - to pamiętam. No ja sobie spokojnie czytałam w domu, dostałam od rodziców pierwszą część, bo najpierw zaczęłam czytać, potem oglądać ^^
No i tak HP stał mi się strasznie bliski, bo mogłam się w nim tak jakby *ukryć*, gdy miałam ciężki chwile. Na Hogs poznałam też miłe i przyjzazne osoby. Książka dla mnie na prawdę jest super i wartościowa i wiele dla mnie znaczy ;] O, i uwielbiam rysować różne postacie, sytuacje z HP czyli jest również moją inspiracją ;D
__________________
Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć...
Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2008 18:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

W czwartej klasie w Wielkanoc obejrzałam pierwszą część HP. Zachęcił mnie jeszcze kolega mojego brata, ubóstwiający HP no i jakoś poszło. Drugą, Trzecią, Czwartą i Piątą przeczytałam do końca roku szkolnego, do czego średnią miałam ponad 5.5.
__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~Callie_Potter F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2008 22:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -120
Ostrzeżeń: 1
Postów: 31
Data rejestracji: 18.11.08
Medale:
Brak

To była dłuuuga historia Oczko
1 tom Harry'ego Pottera dostałam z jakiejś okazji (urodziny, imieniu czy coś) od chrzestnej gdy miałam ze 4 lata. mama czytała mi tę książkę przed snem, jednak mi się nie podobała, więc przestałyśmy. 2 części nie dostałam.
Wszyscy wokół zachwycali się tym, więc ja-która zawsze musi być inna niż wszyscy-stałam się wrogiem serii HP.
minęło ileś tam lat...
zbliżały się moje-chyba-11 urodziny. nie miałam w domu żadnych książek-oprócz HP-których bym nie przeczytała. no i z nudów pomyślałam "przecież mogę przeczytać" no i się zaczęło... 1 tom przeczytałam w 2 godziny. od tamtej pory mam kota na punkcie HP i wszystkiego, co się z nim wiąże. Oczko
__________________
Historio! Ty żarłoczny micie! Co dla ciebie znaczy jedno ludzkie życie?!

Od chamstwa ślizgonów, naiwności Puchonów, wiedzy Krukonów-wiejmy do Gryfonów!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~potterfanka1 F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 21:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -216
Ostrzeżeń: 3
Postów: 47
Data rejestracji: 24.12.08
Medale:
Brak

Ja spotkałam się z Harrym poprzez koleżanki,opowiem to prawie szczegułowo:było to tak:
W drugiej klasie(obecnie jestem w czwartej) (jest możliwe że to była trzecia)mieliśmy w szkole lekcje bibliotecznom,poszliśmy całą klasą i pani bibliotekarka opowiadała nam z czego składa się książkaCooo a ja z koleżankami(co już prawie wszystkie części Pottera przeczytały) plotkowałam a w tedy jedna koleżanka pomyślała głośno czy w bibliotece jest książka Harr'ego Pottera więc ja (jak zwykle) zaciekawiłam się i chciałam ją przeczytać........i tak to się zaczeło przeczytałam pierwszy tom drugi i tak dalej........Rozbawiony
__________________
POTTERFANKA1
Wyślij prywatną wiadomość
~moniczka929 F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 21:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 121
Data rejestracji: 31.12.08
Medale:
Brak

moja przygoda z poterem zaczęła sie bardzo dawno temu i nie pamiętam tego zabradzo a jak już se przypomnie to pamiętam to przez mgle chyba zobaczyłam pierwsza cześć nie nie oglądałam czarodziejki tak teraz pamiętam a wiec oglądałam czarodziejki (chyba znacie ) a później siostra mi o nim powiedziała no to jakoś tak było w każdym razie :0)
__________________
Przepraszam ale właśnie mnie nawiedziło !
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrila F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2009 14:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Na początku jak słyszałam Harry Potter to się złość we mnie zbierała.
Jak można się interesować takim idiotyzmem? Pierwszy raz oglądałam Harry'ego w świetlicy chyba 3 częśc i kompletnie mi się nie podobał.

No ale dzien po premierze 'Insygniów' poszłam do księgarni po lekture i cos podkusiło żeby kupicć Harry'ego. Oczywiście nie pożałowałam Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Lunusia F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2009 14:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 76
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Moja była taka,że byłam chora i sister (19-letnia)miała Harry'ego Pottera i Komnatę Tajemnic,której nigdy nie czytała.Mi się nudziło,nie miałam co czytać więc zaczęłam Harry'ego.Ta książka bardzo mnie wciągnęła,więc zaczęłam czytać kolejne tomy aż do końca.
__________________
Strach przed imieniem zwiększa strach przed samą rzeczą...
Wyślij prywatną wiadomość
~Sirius PL F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2009 14:46
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 174
Ostrzeżeń: 5
Postów: 338
Data rejestracji: 27.09.08
Medale:
Brak

Do czytania książek o Harrym Potterze zachęcił mnie brat cioteczny. Pożyczał mi wszystkie tomy do ,,Zakonu Feniksa" . Później kupiłem sobie własne tomy.
__________________
Podpis zedytowany
Wyślij prywatną wiadomość
~igla F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2009 14:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 310
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

U mnie przez przypadek. Kiedyś, jak byłam gdzieś w 2 kl. SP, moja mama przyniosła dwa pierwsze tomy do domu. Na początku w ogóle ich nie brałam do ręki, ale nie miałam co robić, to zainteresowałam się Potterem nr 1. I to można uznać za mój początek fascynacji cyklem Rowling.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


"Jeśli chcesz poznać człowieka, patrz, jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie."

Spójrz na mnie - wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach znikło, stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harrego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył
Wyślij prywatną wiadomość
~likely F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 16-01-2009 17:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 63
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 16.01.09
Medale:
Brak

Dzięki znajomym... To przez ich zauroczenie musiałam sięgnąć po lekturę. Nigdy nie zapomnę tych samotnych godzin spędzonych na czytaniu kolejnych części i odzywek koleżanek, które mówiły co się zdarzy dalej.
__________________
Przyszedł czas melancholii. Ona nigdy nie zawiedzie, przybywa w porę jak wierny przyjaciel i trwa, zniewala duszę, szczerzy żeby, wbija okrutnym podszeptami w myśli obrzydzenie do życia i do siebie.

Czym jest samotność? Buntem? Pokorą? Lękiem? Winą?

Samotność jest zniewalająca, zabija miłość, zabija osobowość.

A marzenia? Marzenia są cudowne.


Nie ufam innym, bo nie ufam sobie.
Barbara Rosiek.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT