Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Alicia Keys & Jack White (James Bond 007: Quantum of Solance)

Dodane przez Tonks2812 dnia 10-11-2008 18:10
#1

Piosenka tego duetu pochodzi z filmu 'James Bond 007: Quantum of Solance'. 'Another way to die' pojawia się na początku filmu i nie jest tam tylko we fragamencie, lecz leci w całości. Nie jestem fanką żadnego z wykonawców, ale piosenkę uważam za świetną ;]
A Wy słyszeliście ją? w radiu, a może byliście na filmie?
Jeżeli jej nigdy nie słyszeliście to polecam ^^ Posłuchajcie w internecie i wypowiecie się, jestem ciekawa Waszego zdania.

Dodane przez Blair dnia 10-11-2008 18:16
#2

Słyszałam w radiu i o ile się nie mylę to piosenka jest także użyta w reklamie Coca-Coli zero. ^^ Osobiście piosenka nawet mi się podoba, tylko głos wykonawcy jest koszmarny, skutecznie obrzydza mi słuchanie tego utworu. Nie chodzi mi o Alicię, tylko tego Jacka czy jak mu tam.

Dodane przez Lavanda dnia 18-01-2009 13:49
#3

Mnie to zdziwilo, ze Jack White zrobil w ogole kawalek z Alicia Keys oO. Nastepne muzyczne osmieszenie... Lepiej zeby Jack dalej pogrywal sobie z Meg, razem przynajmniej robia cos sensownego i dobrego do posluchania.
Czyli jednym slowem- nie podoba mi sie.

Dodane przez Kinga dnia 15-07-2009 19:37
#4

A mi się podoba! Na piosenkę trafiłam przypadkiem, nie widziałam "Quantum of Solance". Szukałam czegokolwiek w wykonaniu Alicii, którą bardzo lubię (słowa "fan" nie znoszę) i trafiłam na to. O dziwo, tutaj wolę partie White'a. Ogólnie ich głosy fajnie razem brzmią, równoważą się.
Jeśli miałabym robić zestawienie bondowskich piosenek, to ta znalazłaby się na pierwszy miejscu ex quo z "Golden Eye" Tiny Turner.
Miałam problem z zaznaczeniem odpowiedzi w ankiecie, wahałam się między opcją 1. i 2., ale ostatecznie zaznaczyłam 1.

Dodane przez Black Butterfly dnia 21-07-2009 10:28
#5

A mnie się ta piosenka i ten duet bardzo podoba : ) Usłyszałam ją oglądając 'Quantum of Solance' i trzeba przyznać, wpadła mi w ucho. Jest świetna i ma w sobie to coś , czuć od niej tą dziwną, fajną energię. Ja jestem na tak =]

Dodane przez Ms_Kane dnia 04-07-2012 13:46
#6

Kurde bardzo lubię tą piosenkę. Pierwszy raz usłyszałam ją w Voice of Poland i wpadła mi w ucho więc trochę poszperałam w necie i znalazłam ją i zaczęłam słuchać razem z moją siostrą. Teraz tą piosenkę już tak często nie słucham ale i tak bardzo, bardzo lubię.