Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Chirurdzy (Grey's Anatomy)

Dodane przez Milka dnia 18-02-2011 19:53
#27

Chirurdzy, moja nowa miłość :D
Poznane dzięki ciągłemu bleblaniu wióry o tym, co tam się wydarzyło, kto powiedział coś śmiesznego, itp. Nie było bata, musiałam zacząć to oglądać :smilewinkgrin:

W tym serialu lubię to, że od początku było wiadomo, że dużą część fabuły poświęcona będzie perypetiom miłosnym (tudzież osobistym, jak kto woli), a nie jak w Housie, gdzie coraz bardziej odchodzi się od medycyny w stronę wątków prywatnych.

Muszę zgodzić się z Arianą, że najgorszym sezonem był 4. Resztę lubię mniej więcej na równi acz zakończenie 3. sezonu było mega żenujące ;f, chociaż bardziej jarają mnie nowsze sezony niż te starsze :bigrazz: Kolejnym dużym plusem tego serialu jest to, że prawie zawsze ma mocne ostatnie odcinki sezonów.

Tak, tak, też należę do grupy, którą wkurza Meredith :D Czasami jej rozkminki na początku/końcu przynudzają (na początku były fajne, teraz ich nawet nie czytam), a ona sama jest irytująca, problematyczna i niezdecydowana. Derek może i ma świetne włosy, ale to za mało, żeby należał do grupy moich ulubionych bohaterów :P Lubię za to Addison, Burke'a szkoda, że oboje odeszli :(, Bailey wredna to wredna, ale uważam, że zmienia się na pozytywne, chociaż jako Nazi też była fajna :D, Cristinę, Marka i... Adele (haha, no uwielbiam ją, jak przychodzi do szpitala i robi awantury szefowi :D). Nie lubię Hahn, Izzy, czifa (znaczy się Webbera :x), ojca Meredith i Lexie, tą drugą też tak średnio lubię. Sama postać Torres może i jest fajna, ale według mnie ma zbyt zagmatwane życie, przez co również mam do niej chłodny stosunek (to samo tyczy się Alexa).
Jest też jedna postać, którą kocham - Owen :shy: Nie wiem co jest takiego w tym bohaterze, ale uwielbiam wszystkie sceny z jego udziałem (czasem do znudzenia oglądam pierwsze 2 odcinki 5. sezonu, kiedy to pojawił się Owen, ah :shy:), jego charakter, wygląd ostatecznie też uznaję za świetny B) oczywiście kibicuję jego małżeństwu z Cristiną, żeby nie było ;d

Może i ten serial jest zagmatwany, każdy miał romans z każdym, ale go lubię. Mam tu fajne wątki medyczne + obyczajówka + niespodziewane zwroty akcji, dlatego też polecam ten serial każdemu :]