Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Peja

Dodane przez Zandyliaa dnia 06-02-2011 19:21
#19

dawids266 napisał/a:
Może mnie zbesztacie, ale jak można nazywać "piosenki" Peji muzyką? Jak można nazywać hip-hop muzyką (tym bardziej polski). Przecież to jest jednym słowem shit. Tylko przekleństwa, beznadziejne teksty typu "joł madafaka żółta sraka", nie wspominając o treści, która zwykle opowiada o tym jaki beznadziejny świat i blabla. OK, do polskich klimatów to pasuje, bo wszędzie tylko korupcje, kryzysy, alkohol, narkotyki itd. itp.. Ale to nie powód, żeby użalać się nad sobą jak byle Emo. Więc mam do fanów Peji i innych rapów, co wy w tym widzicie? Oczywiście to tylko moje zdanie. Nie mam nic do fanów tego typu muzyki, ale jestem tylko ciekawe, co was w tym tak urzeka?


po 1) Hip-Hop to nie muzyka, to KULTURA, muzyką jest rap
po 2) Nie możesz określać, że rapu nie można nazywać muzyką przez pryzmat tego, co pokazują w TV
Prawdziwy rap, jest w podziemiu, nie słyszy się o nim na co dzień, taki, który można opracowywać w szkołach, bo jest to jak poezja chcesz przykład? Ostatnio do podręcznika do gimnazjum kl. 2 wrzucono jeden z tekstów Eldo.
Sądzę, że większość, jak nie wszyscy, którzy potępiają rap oceniają przez to co jest puszczane w telewizji. Proszę was, jak rapem można nazywać poniżające teksty i elektroniczne brzmienie np. Flo Ridy, tylko dlatego, że mówi, nie śpiewa...?
Pozdrawiam tym, którym chciało się moją wypowiedź czytać ;)

Edytowane przez Zandyliaa dnia 06-02-2011 19:23