Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Taylor Swift

Dodane przez RazorBMW dnia 13-04-2012 14:58
#41

no (o)rzesz(ku)...tszszsszszsszzszszs....

Jak Ty szukasz "przekazu" to prosta rada: nie zajmuj się słuchaniem MUZYKI, a czytaniem poezji na przykład.

Spoko teksty to sobie możesz znaleźć w darkwave'ie (Diary of Dreams - wczesne szczególnie, Dead Can Dance), wczesnym punku (The Cure np.), w neofolku (Current 93 starczy na pół roku słuchania ciągłego, a do tego jeszcze np. Soil Invictus).
Czy - z rzadka w rapie - zabawy z odbiorcą a'la ddekombinacja czy Laikike1.

Ale to są tylko głupie teksty, które w OSTATECZNYM rozrachunku muzycznym... guzik znaczą - nie licząc rapu, bo tam jest na odwrót ofc. Ale bit też się liczy. Dobry tekst na słabym bicie będzie klapą...

...


A potem jest pierdzielenie, że "szuka się przekazu", i powstają takie potworki jak happysad aka "oj, jak mi źle, niedobrze i fuj, pójdę skoczyć z mostu!!!" czy Coma aka "Jestem Roguc aka przeintelektualizowany kretyn, który uwielbia robić grafomanię", tudzież do bólu idiotyczne, ale co ważniejsze PRZEŻARTE PO TYSIĄCKROĆ banały i truizmy o miłości/samotności/smutku, które są TAK przeżarte, że... są po prostu nudne.
Tak przez wielu uwielbiany Dżem po dogłębnej analizie okazuje się, że tam teksty są zwyczajnie proste, banalne (a słyszałem już ludzisków, które próbowały Mi wmawiać, jakoby to Rysiu robił skomplikowane teksty)
W darkwave się troszeczkę inaczej do takich tematów podchodzi...

Edytowane przez RazorBMW dnia 13-04-2012 15:20