Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Gra młodych aktorów

Dodane przez Peepsyble dnia 19-11-2009 16:28
#3

Uważam, że wszyscy dali cobie radę świetnie. Podziwiam szczególnie naszą trójcę, bo byli bardzo młodzi kiedy zaczynali pracę na planie.
Co innego mała rola, co innego duża w już sławnym filmie. Książka stała się bestsellerem, więc oczekiwano filmu, dobrego filmu. Dzieciaki dostały całkiem niezłe role.
Tak, wygłupiali się, śmiali i tak dalej, ale to tylko dzieci. Niektórym się wydaje, że to tak łatwo, nie? No bo co, znasz swoją rolę tylko to odegraj... Nie. To nie jest tak łatwo. Jak się ogląda film, to owszem, może tak wyglądać, jednak wcale tak nie jest. Kamery cały czas stoją, masa ludzi patrzy, ogląda, łapie każde wypowiedziane słowo... Nie jest łatwo.
Podziwiam ich, bo niektóre sceny były odegrane świetnie. Szczególnie podobała mi się Emma. Od początku była dojrzalsza niż większość jedenastolatek, widać to było.
W pamięci pozostała mi scena z "Kamienia Filozoficznego", kiedy cała trójka siedzi w bibliotece. Hermiona mówi, że zapomniała o książce, którą wzięła jako lekką lekturę na lato. Ron na to się pyta, czy ta książka jest lekka. Hermiona do niego "Shut up!", świetnym tonem. w oryginale brzmi bezbłędnie, zawsze mnie to rozbraja.