Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Muzyka ogólnie

Dodane przez RazorBMW dnia 23-03-2010 18:17
#6

Wilson napisał/a:

Genialu, nie załamuj mnie. Wierzyłem, że jesteś jedną z wybitnych jednostek tego forum, i że potrafisz zmyślnie odczytywać ironię. Chyba, że prowokujesz, jak tak to rozumiem. A co do dobrego techno... nie zgadzam się. Techno to masówka. Co innego elektronika, że wspomnę choćby Massive Attack.

Hahahahahahaaa, pokażcie mi to techno, pośmieję się po raz setny z ludzi, którzy myślą, że d'n'b/wszystko co leci na mtv to techno...
Pokażcie mi to 'techno"...

Buahahahaahahahahha, detroit techno to jeden z podgatunków muzyki elektronicznej, więc mówienie o tym, że "techno" to masówka a WSZYSTKO z innej elektroniki to nie... gratzy :lol:

Techno NIGDY nie było masówką. Jeśli tak? to pokażcie mi, kto na hogs słucha Jeffa Millsa, Jacka Sienkiewicza, Plastikmana, Juana Atkinsa czy Roberta Hooda? Jak myślicie, słyszeliście o nich?

Nie.

Nie słyszeliście. Bo media zniszczyły techno. Zaś od zawsze ten gatunek był tak podziemny, ze nie nadawał się na spędy klubowe, grano go, i gra się do dziś [np. impreza Minimalnie Qlturalnie], ale mało jest takich klubów gdzie gra się techno...
Nawet w szczycie popularności, od połowy lat 90", a szczególnie w 97", odkąd Jeff Mills wydał legendarny wałek The Bells, techno było nieco popularniejsze, ale i tak było w podziemiu... i będzie...

Co do Lustmorda - mam jego całą dyskografię i najbardziej podobają Mi się Juggernaut, Rising [Decompression mnie niszczy!] i Carbon/Core [Immersion! :3]. Ale to jest legenda i pionier dark ambientu, więc każdy, kto chce rozpocząć przygodę z tym gatunkiem, powinien zainteresować się tym artystą.

Co do powszechnego argumentu "techno robi się w 5 minut na kompie" - zróbcie, skoro tak mówicie. Pokażcie, co za syf zrobicie, bo sam komp nie wystarczy... sam grałem na legendarnym już wśród twórców techno automacie perkusyjnym Roland TR-909[kwaśne dźwięki - to jest to ]:> ]i wiem, że bardzo trudno jest utrzymać porządek, wiem, jak trudno jest zrobić dobry kawałek.

Edytowane przez RazorBMW dnia 23-03-2010 18:28