Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Muzyka ogólnie

Dodane przez Wilson dnia 22-02-2010 22:37
#3

genial napisał/a:
Prosiłbym również o zaniechanie konfliktów typu: "gatunek a jest lepszy, od b, to przecież oczywiste". Każdy głupi wszak wie, że rock, metal i muzyka klasyczna są najlepsze, najbardziej skomplikowane muzycznie i wymagają największych umiejętności artystycznych.


Sam zgeneralizowałeś... zresztą skoro ktoś lubi techno, to czemu mam go na siłę przekonywać, że np. Tool to jest muzyka. O ile ktoś nie będzie mnie przekonywał, że jego gatunek "rządzi", to mało mnie to obchodzi co kto inny słucha. Zresztą techno potrafi być dobre. Przestańcie być owcami i chłonąć bezkrytycznie gówno z MTV, tam nie ma dobrej muzyki (zwykle), oni muszą mówić cały czas co jest 'cool' i zarabiać, a najlepiej zarabia się na onanistach ekranu.


Genialu, nie załamuj mnie. Wierzyłem, że jesteś jedną z wybitnych jednostek tego forum, i że potrafisz zmyślnie odczytywać ironię. Chyba, że prowokujesz, jak tak to rozumiem. A co do dobrego techno... nie zgadzam się. Techno to masówka. Co innego elektronika, że wspomnę choćby Massive Attack.