Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Jakiej muzyki słuchacie?

Dodane przez RazorBMW dnia 17-07-2012 08:32
#188

krukonginn napisał/a:
Wszystko ; )) oprócz disco i techno ;>

Nie słuchałaś techno, to po pierwsze, a poza tym...

Bardzo nieładne, obiegowe stwierdzenie, przez które piszący z miejsca traci punkty. Bądź co bądź jest to fizycznie niemożliwe. I ze wględu na mnogość gatunków i podgatunków, jak i to, że ciężko mi wyobrazić sobie słuchacza elektroakustycznych improwizacji, który nagle odnajdzie piękno w wiksie - priorytety będą się wzajemnie wykluczać.
Chyba, że ktoś jest niesamowicie tolerancyjny, ale takie przypadki to 0.1 procenta słuchaczy muzyki.

Alex Verie napisał/a:
Chodziło mi tylko o to, że nie rozumiem takich ludzi. Ja zdecydowanie nie przepadam za taką "komputerową" muzyką. Ewentualnie zmieszaną z rockiem, metalem. Syntezatory... Nie koniecznie.

Komputera, to się używa w procesie miksu i masteringu (o zgrozo - dziś wszystkie zespoły jej używają, tak btw, więc dzisiaj 99% muzyki jest "komputerowa", hehe.) Nawet też na koncertach, skąd takie bardzo ładne brzmienie Opetha na Live at Royal Albert Hall...xD


Głównie gustuję w rock'u, metalu, alternatywie, punk'u, grunge, ewentualnie indie rock. Ostatnio bardzo spodobał mi się J-rock!
Ulubione zespoły... Nirvana, Iron Maiden, Linkin Park (tylko u nich dopuszczam fragmenty elektroniki), Green Day, Paramore, 30 Seconds To Mars (ale zdecydowanie wolę brzmienie z pierwszej i drugiej płyty), Queen,... Zdecydowanie w tą stronę.

Z tym, że LP nie potrafią ładnie użyć elektroniki tak, by miało to jakiś sens, bo mam wrażenie, że jest tam wpychana na siłę. A pamiętam jeszcze HT i Meteorę z czasów, gdy się tego jeszcze słuchało.

Czyli " w tą samą, co wszyscy". Ale spoko, nie mam nic do tego.

Edytowane przez RazorBMW dnia 17-07-2012 08:34