Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Jakiej muzyki słuchacie?

Dodane przez HagridPL dnia 02-08-2013 16:31
#236

RazorBMW napisał/a:

Panie rage... tez tak mówiłem na mainstreamowego rocka jak byłem w wieku 13 lat :)


Przeżyłem śmierć trance'u, przeżyłem śmierć progressivu - i wiem, jak to wygląda.

Takie są fakty, masz 14 lat, więc jesteś w wieku, w którym nie masz ukształtowanego do końca gustu muzycznego (bo się w takim wieku po prostu jeszcze nie da), stąd też jarasz się dubstepem, którym się po prostu znudzisz, gdyż (a wiem, że tacy słuchają wiertarek, czyli brostepu, który ma tyle wspólnego z dubstepem co tempo i kick) zwyczajnie: jest moda na dubstep.


Moda przeminie i potem przestaniesz się jarać, szczególnie, gdy sprawa dotyczy dubstepu = gatunku, który jest tak hermetyczny, że zamordował się (już w 2010!) w jakieś... 4 lata - a istnieje gdzieś od początku wieku czy końca lat 90". A Progressive potrzebował na tą śmierć, gwałtowną, acz wspaniałą - lat ponad 10...

Dubstep to jedyny gatunek muzyki którego mogę słuchać bez końca. Fakt, są piosenki innego gatunku które mogę słuchać bez końca, ale dubstepu to prawie każdy utwór mogę słuchać bez końca. Raz to nawet słuchałem przez całą drogę do szkoły utworu "Skrillex - Bangrang" bo pomagał mi się skupić i dodawał mi mocy ponieważ miałem konkurs w szkole który wygrałem [O.o]. Więc dubstepu nie przestanę słuchać, tak samo jak ty nie przestaniesz słuchać swojego ulubionego gatunku muzyki.

Edytowane przez HagridPL dnia 02-08-2013 16:32