Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Jakiej muzyki słuchacie?

Dodane przez RazorBMW dnia 03-08-2013 20:02
#237

HagridPL napisał/a:
Dubstep to jedyny gatunek muzyki którego mogę słuchać bez końca.


Ta.
W 2002 też goście od progressivów tak mówili.
W 2006 też tak mówili goście od hard-trance.
Gdzie teraz masz hard-trance? ;D

Where are they now, skoro nawet tacy bogowie progów jak Sasha i John Digweed czy chociażby Nick Warren zmienili swoja ścieżkę artystyczną?

Fakt, są piosenki innego gatunku które mogę słuchać bez końca, ale dubstepu to prawie każdy utwór mogę słuchać bez końca.

Mylisz się. Jesteś na etapie jarania się dubstepem, a nie - zwyczajnego słuchania. Wynika to po prostu z mody.

Posłuchasz sobie Vex'd, Machine Code - Environments LP czy Crude Chronicles EP od Currenta Value... i co dalej? Co najwyżej Burial/Clubroot czy Deep Medi.
I całą masę śmiesznych brostepów kręconych na 1 kopyto, niemających już zbyt wiele z dubstepem wspólnego - po to, by sprzedać utwory.
I żeby było zabawniej, to przez te 4 lata dubstep wyczerpał swoje możliwości - w 2002 zaczynał od UK Garage, by skończyć na kretyńskich dropach, wiertarach i wobblach, które robione są przez kretynów w 5 minut, przy tym przekształcają spoczko utwory w krwawą, acz mocno niesmaczną rzeźnię.

Bo dubstep to już nie gatunek.
Po pewnym czasie pod danym pojęciem wpier#@$@#$#$ się cokolwiek, co nawet nie brzmi jak dany gatunek/podgatunek, byle tylko doczepić metkę i sprzedać dzięki temu.
Tak się stało z progami, tak jest obecnie z dubstepem.

Więc dubstepu nie przestanę słuchać, tak samo jak ty nie przestaniesz słuchać swojego ulubionego gatunku muzyki.


Mylisz się. Masz 1 ulubiony gatunek => znudzi ci się, bo jest przeżarty. Zbyt szybki rozwój = brak rozwoju, stąd też zastopowanie gatunku i śmierć.
To nie techno, które potrzebowało ponad 15 lat na rozwój.
Po prostu brostepy się po prostu znudzą i skończysz ze słuchaniem, bo to jest fakt - wobble są robione na 3-4 sposoby, do tego nie mają już nic wspólnego z dubstepem, bo wspólne mają tylko tempo (koło 140 BPM), kick i tyle (przypominam, że w dubstepie nie było dropów).
Że teraz każdy kretyn robi takie coś, bo wierzy, że to jest "dobre", to potem się pojawia 125636534246567546 takich samych utworów... które są na YT, bo żadna wytwórnia nie chce takiego czegoś wydać :rotfl: