Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Opinia o IŚ część I

Dodane przez OLIVANDER dnia 20-11-2010 08:41
#10

UWAGA Są SPOILERY JEżELI NIE OGLąDAłEś/łAś FILMU NIE CZYTAJ!
Wczoraj chciałem napisać moją opinie ale wróciłem z kina i wrażenia pozostały mi w pamięci, ale dobra moja opinia.
Więc film jest mroczny nawet bardzo, są momenty brutalne jak i zabawne co bardzo się chwali takie wątki są naprawde dobre, były też sceny wzruszające np: śmierć Zgredka czy gdy biedny Ron musiał patrzeć jak podczas niszczenia Horkruksach i wizjach Voldemorta jak Harry i Hermiona całująć się nago równocześnie się obmacują.
I dobrze została wg mnie pokazana scena co Horkruksy robią z człowiekiem czyli: budzą w nim złość,zazdrość i inne. Tka samo znakomiciew została pokazana scena jak Bellatrix maltretuje Hermione gryząc ją i zrobiłą jej znak na ręce ''MudBlood'' czyli ''Szlama'' bo tak zostało to przetłumaczone nie iwem czemu nei mugol ale ok.
Trzeba także bardzo pochwalić scene z ''Opowieścią oi Trzech Braciach'' która została pokazana pięknie w takim stylu naprawde godne pochwały podejrzewam że każdemu się to podobało,w bardzo dobrym momencie film się kończy czyli kiedy Voldemort kradnie różdżke Dumbledore'a i KONIEC i dobrze zrobił Yates że akurat ten moment kiedy wszystko pozostaję w niepewności czyli ''Co się stanie?? 'Kiedy się rozpocznie??'' część druga zacznie się w kiedy trio będzie planowło ojechac do Banku Gringotta przeczytałem gdzieś jak to się zacznie chyba na jakioejś angielskiej stronie ale nie pamiętam jakiej ale to są pewn ie przypuszczenia.
Moja Ocena 10/10