Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Ulubione sceny z IŚ część I

Dodane przez Alae dnia 28-11-2010 15:02
#37

W moim prywatnym rankingu na największe oklaski zasłużyła przepiękna animacja baśni o trzech braciach - dla mnie najbardziej pozytywny aspekt tego filmu, z przyjemnością zobaczę ją ponownie.

Ze śmierciożerczych momentów na uwagę zasługuje na pewno przybycie Snape'a do Malfoy Manor. Cudnie zrobiona zmiana z czarnej smugi w postać z krwi i kości, a Alan wydobył z siebie w tej scenie całą snapeowatość. Natomiast slaszyki w mojej głowie nakazały mi zachwycić się momentem, gdy Draco ma rozpoznać Pottera trafionego zaklęciem żądlącym i klęka przed nim. Na koniec Nagini-Bathilda - czy Wam też szkoda było, że film nie jest w 3D? Ja oczyma wyobraźni widziałam rzucającego się na mnie z ekranu węża.

Najzabawniejsze momenty należą chyba do Zgredka, któremu musieli ustąpić nawet bliźniacy (tutaj George pijący herbatę podczas pocałunku Harry'ego i Ginny), zarówno relacja ze spotkania Stworka, jak i majstrowanie przy malfoyowskim żyrandolu, były przecudne.

Na koniec moje ulubione żenujące sceny, czyli pocałunek Ginny-Harry, Hermiona-Harry oraz taniec w namiocie. Wszystkie na miarę niezapomnianej sznurówki, wszystkie oglądane przez palce, żeby nie narazić oczu na tak wielką dawkę słodyczy.