Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Gotye

Dodane przez Loa_riddle dnia 18-01-2012 20:02
#1

Gotye (właśc. Wouter De Backer, zwany również "Wally" ) belgijsko-australijski muzyk. Wouter urodził się w Belgii, jednak w wieku dwóch lat przeniósł się z rodziną do Australii. Jego pierwsza płyta, Boardface, ukazała się w 2004 roku, ale sławny stał się dopiero teraz, kiedy jego piosenka nagrana wraz z Kimbrą, Somebody That I Used to Know, zaczęła osiągać pierwsze miejsca list przebojów. Co o nim sądzicie?

Edytowane przez Loa_riddle dnia 18-01-2012 20:02

Dodane przez fanka98 dnia 18-01-2012 20:13
#2

Ja tak właściwie znam tylko tę piosenkę, ale bardzo mi się podoba. Przed chwilą sobie nawet posłuchałam :P

Dodane przez Kinga121 dnia 10-02-2012 08:46
#3

'Somebody That I Used to Know' ta piosenka jest bardzo dobra, ciekawy tekst, fajna muzyka, a teledysk oryginalny, słucham jej codziennie. Mam nadzieję ,że Gotye nagra jeszcze jakieś hity, które będą puszczane w radiu, bo wiem ,że ma jeszcze jakieś piosenki i nową płytę " Making Mirrors".

Dodane przez SweetSyble dnia 10-02-2012 18:47
#4

Fajna ta piosenka. Słuchałam jej ostatnio przez cały czas. Nie narzekam, ale szybko się znudziła. Czasem jeszcze do niej wracam, ale już mnie tak nie kręci. Nie znam innych jego piosenek. Są ogólnie mało popularni, bo są o wiele lepsze zespoły i wykonawcy.

Dodane przez lilyy dnia 10-02-2012 18:57
#5

Gotye- gdy słyszę/ widzę gdzieś jego pseudonim od razu się uśmiecham.
Ciekawy artysta, ma niesamowity głos ( niektórzy porównują go do głosu Stinga - ja osobiście nie mam w tej sprawie zdania ) . "Somebody that I used to know " jest świetną piosenką, już od dłuższego czasu góruje na mojej playliście :P Oprócz tej piosenki nie znam za wiele innych ( znam jeszcze dwie inne, nie są może tak dobre jak "Somebody that I used to know" ale i tak lubię je słuchać, może ze względu na ten głos... :P ) . Mam nadzieję, że ludzie nie zapomną o Gotye... Ma on już mnóstwo nastoletnich fanek, ale uważam, że to jest zbyt ambitna muzyka jak dla niektórych i szybko się większości znudzi. Mam nadzieję, że od teraz będzie tylko lepiej :P Polecam posłuchać sobie jego kawałków . Taka odmiana ...

Dodane przez Sophia dnia 10-02-2012 19:05
#6

Znam tylko jedną jego piosenkę (Somebody that I used to know) , ale muszę przyznać, że jest świetna! To wszystko brzmi wręcz genialnie! Faktycznie ma w sobie coś ze Stinga...

Dodane przez N dnia 10-02-2012 19:09
#7

Szczerze mówiąc piosenka na początku mnie wkurzała. Taka... nieciekawa. Jednak potem przesłuchałam ją kilka razy i muszę przyznać, że jest całkiem niezła. Wokalista ma niesamowity wokal. Jak pierwszy raz słyszłam ten utwór Somebody that I used to know, to się kłóciłam z kolegą, że to Sting... no ale jednak nie. Mam nadzieję, że ich kariera nie skończy się na tym jednym utworze.

Dodane przez Lady Bellatriks dnia 10-02-2012 21:16
#8

''Somebody that I used to know'' na początku lubiłam, ale teraz strasznie mnie wkurza. Wszędzie to puszczają, nie dość, że jeszcze w radiu i na programach muzycznych, to jeszcze moja mama ciągle słucha tej piosenki. Gdy przesłuchałam kilka piosenkę Gotye( cały album Making Mirrors) stwierdziłam, że te piosenki wcale nie są takie dobre, za to bardzo zainteresowała mnie wokalistka śpiewająca razem z Gotye- Kimbra. Ma ona moim zdaniem świetny głos i mam nadzieję, że nie zaprzepaści sławy.

Dodane przez hedwigowo dnia 10-02-2012 21:20
#9

Piosenka, o której wspominacie podoba mi się, chociaż z początku mnie wkurzała. Denerwujące jest to, że jedna fajna stacja puści Gotye, a potem wszystkie na raz.. ja słyszałam tylko "somebody I ues to know", więc za dużo o tym artyście (?) powiedzieć nie mogę.

Dodane przez Czarodziejka dnia 10-02-2012 21:25
#10

Jak większość słyszałam tę jego piosenkę. Na początku nie miałam o niej zdania. Po prostu leciała w radiu i tyle. Ale po pewnym czasie, zaczęła mi się podobać. Teraz słucham ją na okrągło.

Innych jego piosenek na razie nie znam.

Dodane przez RazorBMW dnia 11-02-2012 15:51
#11

Kinga121 napisał/a:
'Somebody That I Used to Know' ta piosenka jest bardzo dobra, ciekawy tekst, fajna muzyka, a teledysk oryginalny, słucham jej codziennie. Mam nadzieję ,że Gotye nagra jeszcze jakieś hity, które będą puszczane w radiu, bo wiem ,że ma jeszcze jakieś piosenki i nową płytę " Making Mirrors".

Czyli chcesz, by zaniżał swój poziom i dostosowywał się do aktualnych, jakże "alternatywnych" trendów? OK.
Typowy, kolejny jednostrzałowiec
[staty na laście:
1. Somebody That I Used To Know - 46,083
2. Eyes Wide Open 14,145
3. Smoke And Mirrors 10,155 ]
który NICZYM się nie wyróżnia i po tym, jak minie fala na "indie" [bo gdzie tu jest indie... skoro leci w radyjku? xD], wszyscy o nim zapomną, bo to oczywiście, kolejny śpiewak... kolejny wytwór popularnej teraz opseudo-alternatywy i indie... ech... :F

Edytowane przez RazorBMW dnia 11-02-2012 15:55

Dodane przez daniel123 dnia 11-02-2012 16:00
#12

RazorBMW napisał/a:
Kinga121 napisał/a:
'Somebody That I Used to Know' ta piosenka jest bardzo dobra, ciekawy tekst, fajna muzyka, a teledysk oryginalny, słucham jej codziennie. Mam nadzieję ,że Gotye nagra jeszcze jakieś hity, które będą puszczane w radiu, bo wiem ,że ma jeszcze jakieś piosenki i nową płytę " Making Mirrors".

Czyli chcesz, by zaniżał swój poziom i dostosowywał się do aktualnych, jakże "alternatywnych" trendów? OK.
Typowy, kolejny jednostrzałowiec
[staty na laście:
1. Somebody That I Used To Know - 46,083
2. Eyes Wide Open 14,145
3. Smoke And Mirrors 10,155 ]
który NICZYM się nie wyróżnia i po tym, jak minie fala na "indie" [bo gdzie tu jest indie... skoro leci w radyjku? xD], wszyscy o nim zapomną, bo to oczywiście, kolejny śpiewak... kolejny wytwór popularnej teraz opseudo-alternatywy i indie... ech... :FRazor każdy ma swój gust. Jak Kinga lubi taką muzykę to niech lubi. Ja na przykład nienawidzę techno. A jak piosenki lecą w radiu to chyba podobają się ludziom? A co do Goty'ego to też mam nadzieję na następne znakomite piosenki.

Dodane przez RazorBMW dnia 11-02-2012 16:10
#13

daniel123 napisał/a:
Razor każdy ma swój gust. Jak Kinga lubi taką muzykę to niech lubi. Ja na przykład nienawidzę techno. A jak piosenki lecą w radiu to chyba podobają się ludziom? A co do Goty'ego to też mam nadzieję na następne znakomite piosenki.

A czy ja pisze o lubieniu? Gotye to jest po prostu pop, tak działa, podoba się wszystkim, i w większości ludzie o tym zapomną po max roku-dwóch-trzech latach, biegając za innymi zespolikami.

Nienawidzisz techno... a kto normalny słuchałby w wieku 13-14 lat techno? Nikt, bo to nie jest muzyka dla nastolatków (może inaczej - przedział ludków słuchających detroiciaków to jakieś max jakieś 25 lat, choć zdarzają się po trzydziestce, co sobie lubią słuchać takich plumkaczy).
Jak piosenki lecą w radiu, to znaczy, że nie tyle co podobają się ludziom, (bo one są proste, schematyczne, wiec się podobają - wszystkim), tylko są wpompowywane w takiej ilości, że potem tym rzygasz, i masz tego dosyć, i potem w efekcie o tym zapominasz. Nie mówiąc już o tym, że Goty to pseudo-alternatywa i indie, czyli nie "pseudo-mainstream" [który w istocie jest "pseudo-mainstreamem...teraz].
Problemem jest to, że przez popularność muzyki indie... traci ona swój pierwiastek "indie". A tutaj "alternatywa" już nie jest "alternatywą", bo alternatywa to w gruncie rzeczy coś, co jest inne, vide np Radioheady, które są faktycznie "inne".

Edytowane przez RazorBMW dnia 11-02-2012 16:12

Dodane przez tarantula head dnia 12-02-2012 16:59
#14

Szczerze mówiąc, to znam tylko 'Somebody That I Used to Know' i to z reklamy 'Władcy Pierścieni', ale postanowię przesłuchać więcej, bo zespół jest na prawdę dobry. Piosenka jest bardzo melodyjna i szybko wpada w ucho ;)

Dodane przez shocked dnia 24-02-2012 09:26
#15

'Somebody That I Used to Know' to jedyna jego piosenka, jaką znam ale ją bardzo lubię. Taka odskocznia o Rihanny, Gagi i Seleny. Gotye ma świetny głos, oryginalne teledyski i mam nadzieję, że uda mu się nagrać jeszcze kilka podobnych piosenek.

Dodane przez dodo2708 dnia 08-05-2012 17:01
#16

Wally jest cool. Niedawno wydał nowy teledysk.

Dodane przez Alex Verie dnia 08-05-2012 17:24
#17

Szczerze to nie wiem co sądzić. Znam tylko "Somebody That I Used to Know" i nie lubię tej piosenki... Strasznie mnie irytuje... Nie lubię takiej muzyki. :)

Dodane przez Ms_Kane dnia 08-05-2012 18:23
#18

"Somebody That I Used to Know" za tą piosenkę lubię Gotye'a. Słyszałam tylko ją i nie wiem jakie są inne ale zakładam, że fajne.

Dodane przez RazorBMW dnia 08-05-2012 18:56
#19

Zabcia99 napisał/a:
"Somebody That I Used to Know" za tą piosenkę lubię Gotye'a. Słyszałam tylko ją i nie wiem jakie są inne ale zakładam, że fajne.
"Silent Night" za ten utwór lubię Merzbowa. Słyszałem tylko ten utwór, i nie wiem, jakie są inne, ale zakładam, że fajne!

Po czym włączasz utwó Pulse Demon, i mózg Ci się rozrywa.

Ironia, nie?


Inna sprawa, że ludki, które znają Gotye z mediów, jarają się w dużej części tylko "Somebody...", vide np statystyki na LastFM.

Edytowane przez RazorBMW dnia 08-05-2012 18:57

Dodane przez whitely dnia 22-05-2012 09:15
#20

them that attire either for their bridetobe and the bridesmaids. This is very many true that shoes not only make us feel comfortable but even adds to our personality. Shopping around for the perfect pair can often be the best part of finding winter designer shoe trends that are available for purchase. As an alternative discount wedding dressesdiscount wedding dresses , to get the truly feel of a streetsmart glimpse, sexy prom dressessexy prom dresses . you might need to attune ones list of light oxford the company boots and shoes by means of straightleg shadowy tight pants or skirts and then a program of the clever wash rag parka. homecoming dresses 2012homecoming dresses 2012 sexy prom dressessexy prom dresses black lace dressblack lace dress . . Lots of persons, virtually all over the place, are searching pertaining to excellent prices on all of these boots along with which is why I wrote this article about gettingA ugg ukThe excellent offer lace dresseslace dresses . . Why are Hunter rain boots so wellknown. Our children all lead busy lives these day, and other moms and dads will

Dodane przez Annee dnia 15-06-2012 11:22
#21

Somebody That I Used to Know uwielbiam! Ale z drugiej strony...piosenka tak jak SweetSyble już mi się lekko znudziła, no i ciągle wydaje mi się, niestety, że Gotye jak na razie jest znany z jednej piosenki, resztę jego piosenek z ciekawości posłuchałam, ale nie są już tak genialne jak Somebody

Edytowane przez Annee dnia 15-06-2012 11:22