Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Gotye

Dodane przez RazorBMW dnia 11-02-2012 16:10
#12

daniel123 napisał/a:
Razor każdy ma swój gust. Jak Kinga lubi taką muzykę to niech lubi. Ja na przykład nienawidzę techno. A jak piosenki lecą w radiu to chyba podobają się ludziom? A co do Goty'ego to też mam nadzieję na następne znakomite piosenki.

A czy ja pisze o lubieniu? Gotye to jest po prostu pop, tak działa, podoba się wszystkim, i w większości ludzie o tym zapomną po max roku-dwóch-trzech latach, biegając za innymi zespolikami.

Nienawidzisz techno... a kto normalny słuchałby w wieku 13-14 lat techno? Nikt, bo to nie jest muzyka dla nastolatków (może inaczej - przedział ludków słuchających detroiciaków to jakieś max jakieś 25 lat, choć zdarzają się po trzydziestce, co sobie lubią słuchać takich plumkaczy).
Jak piosenki lecą w radiu, to znaczy, że nie tyle co podobają się ludziom, (bo one są proste, schematyczne, wiec się podobają - wszystkim), tylko są wpompowywane w takiej ilości, że potem tym rzygasz, i masz tego dosyć, i potem w efekcie o tym zapominasz. Nie mówiąc już o tym, że Goty to pseudo-alternatywa i indie, czyli nie "pseudo-mainstream" [który w istocie jest "pseudo-mainstreamem...teraz].
Problemem jest to, że przez popularność muzyki indie... traci ona swój pierwiastek "indie". A tutaj "alternatywa" już nie jest "alternatywą", bo alternatywa to w gruncie rzeczy coś, co jest inne, vide np Radioheady, które są faktycznie "inne".

Edytowane przez RazorBMW dnia 11-02-2012 16:12