Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: One Direction

Dodane przez Imbecile dnia 30-01-2012 15:09
#11

Pierdzielicie głupoty, ludzie. Żeby inaczej nie powiedzieć. Jak dzieci w piaskownicy. Nie lubisz to nie lubisz. Nie róbcie tu spamu.

Żeby nie robić spamu postanowiłam (z nie małym trudem) przesłuchać jedną z piosenek owego boysbandu, mianowicie 'what make you beautiful'.
Ładnie się zaczyna... ale potem się psuje. Ale czego można się spodziewać po boysbandzie? Teledysk też zapowiadał się fajnie. A później... Później wyszło na to, że śpiewają do siebie nawzajem. W tym teledysku powinna być piękna dziewczyna i w ogóle, a tu widzę tylko pięciu młodych, zniewieściałych chłopców, którzy beznadziejnie gestykulują, a dziewczyna pojawia się tylko momentami :l.
Fizycznie też są mało atrakcyjni. Blondas powinien zainwestować w ząbki. Po nowym wielkim idolu nastolatek spodziewałabym się dwóch, białych, równych rzędów, chłopczyk w lokach powinien zmienić fryzjera. Wiem, że z założenia mia sprawiać wrażenie takiego, co dopiero wstał z łóżka, ale jest wręcz przeciwnie. Widać, że przy tych włoskach fryzjer spędził troche czasu. Brunet wygląda jak zbuntowane dziecię punka , które pod wpływem nastoletniego buntu postanowiło grać słit pop (btw. w każdym boysbandzie jest 'buntownik'). Chłopiec z dłuższymi, prostymi włoskami jest z nich wszystkich najbardziej sztuczny. Nawet do tak kiczowatego teledysku przydaje się odrobina talentu aktorskiego.
I tylko temu ostatniemu nie mogę nic zarzucić, może dlatego, że mało go widać i jest ok.
Podsumowując: po przesłuchaniu jednej piosenki wcale nie mam ochoty na więcej. A członkowie tegoż to zacnego boysbandu wcale mi się nie podobają. Wyrosłam z podkochiwania się w takich słodkich chłopcach. W jakim oni w ogóle są wieku?

Edytowane przez Imbecile dnia 30-01-2012 15:11