Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: One Direction

Dodane przez RazorBMW dnia 14-10-2012 17:54
#19

Cho Weasley napisał/a:
Przez nich moje życie się zmieniło.

Można wiedzieć, w jaki sposób? No offence, sam po prostu chciałbym wiedzieć.

Mają w sobie coś niesamowitego.

Argument, z którego nic nie wynika, bo - każdy zespół może mieć "w sobie coś niesamowitego". Co mają konkretniej?

Rozumiem, że wam może nie podobać się taki rodzaj muzyki - mnie np. nie kręci metal. Ale to nie znaczy, że od razu musicie ich tak mocno krytykować.

Jeśli ktoś wykonuje JAKIKOLWIEK gatunek DOBRZE, to OK. Jeśli nie, to sorry, ale nawet, jak będzie robił moje ukochane detroit techno w złym stylu - to będzie przeze Mnie krytykowany. Proste. A sam lubiłem Jacksona, do dziś jaram się niektórymi spopowiałymi utworami z epoki AOR'ów.

To, że wykonują pop, to nie znaczy, że są gorsi od tych, którzy wykonują np. rock.

Nie chodzi o rodzaj muzyki - chodzi o JAKOŚĆ tej muzyki.

Nie wkurzam się na, załóżmy, Anthony'ego Rothera za to, że przestał robić klasyczne electro z końca lat 90".
Bo jeśli wypuszcza fajne, milusie electro z dodatkiem house -> Man up the Hill z 2011 - które Mi się podoba, to jestem w stanie to zaakceptować.

Ważne są ich dokonania. Liczę się z tym, że wiele innych wykonawców ma na prawdę wiele nagród, ale pomyślmy - One Direction zaczęli swoją prawdziwą karierę od wydania singla WMYB, co miało miejsce rok temu. A na swoim koncie mają wiele nagród.


A co maja NAGRODY DO DOKONAŃ MUZYCZNYCH? NIC.
O NICZYM nie świadczą. Zresztą - takie nagrody to właśnie domena niezbyt wymagających zespołów, które nie bawią się w ciekawszą muzykę, bo wolą zdobywać jakieś głupie, nic nie znaczące nagrody. A przemysł muzyczny już dawno temu pokazywał, jaka ich jest wartość, począwszy od Grammy, poprzez kretyński plebiscyt DJ Maga.

Co do wyglądu - każdy może wyglądać tak, jak chce. Moim zdaniem taki chłopak wygląda lepiej od gościa w glanach, albo od gościa, który chodzi na solarium i się maluje. Takie jest moje zdanie.

A czy goście, którzy robią metalcore'y i chodzą jak nastolatki z USA - można ich brać na serio? Ergo, jak można traktować takich _poważnie_, hm? Tym bardziej, jeśli przedkładają wygląd nad poziom muzyczny, jak w wypadku co-poniektórych EBMów...

To po prostu kolejny, spopowiały boysband, który zniknie z powierzchni po jakichś 2-3 latach. A ja do dzis np. pamiętam Backstreet Boys, które przynajmniej wiedziało, kiedy dać sobie spokój.

Edytowane przez RazorBMW dnia 14-10-2012 17:55