Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: One Direction

Dodane przez Zosia dnia 01-11-2012 21:25
#27

A więc...

Jakiś czas temu też mówiłam o 1D "ale pedały" ale wtedy to przelotnie znałam ich jedną piosenkę. To prawda, w WMYB śpiewają jeszcze nawet znośnie, ale za to wyglądają jak nie wiem... Może nie powiem, że źle, bo jak porównam z moją klasą, to oni są cud miód malina, ale jednak... Te fryzury ;) Teledysk przedstawia One Direction tańczących, stojących, biegających, samochodem jeżdżących i śpiewających, a ta wspaniała dziewczyna, o której śpiewają to ze trzy razy jest widoczna. Jednak jak wiadomo, mimo tego teledysk ma chyba 270 mln wejść na YT, przy kasach biletowych na koncerty odbywają się drastyczne sceny a na różnych stronach plotkarskich można znaleźć codziennie dziesiątki relacji z codziennego życia chłopców, jak jedzą obiad, wchodzą do sklepu, kupują banany czy jadą na rowerze. Polecam też obejrzeć teledysk do piosenki chyba "Gotta be you" czy jakoś tak, można się pośmiać, ja tam dostrzegłam dużo aluzji do "Zmierzchu". Wyją jak wilkołaki i tak jak w filmie hasają po lesie i skałach. Jak narzekacie na WMYB, obejrzyjcie i posłuchajcie tego :)

Jednakowoż, po tym, jak sama krytykowałam One Direction ostatnio zobaczyłam na YT ich nową piosenkę "Live while we're young" i... zaczęłam jej nawet intensywnie słuchać. Śpiewają jak zawsze, choć mi LWWY podoba się bardziej niż WMYB. Dlaczego? Po pierwsze, teledysk jakoś bardziej pasuje - z tego, co zrozumiałam i przetłumaczyłam, spiewają o tym, żeby się bawić i żyć, póki są młodzi, a teledysk pokazuje jak się bawią i jakos ich tam mniej, niż w poprzednich teledyskach. Po drugie, wyglądają lepiej. To trzeba przyznać. Obcięli trochę włosy, inaczej ułożyli i wyglądają dobrze. Co jak, co, ale wyglądają coraz lepiej :) Tak więc, przynajmniej wg mnie, wyrobili się trochę i może idą w dobrą stronę. Możliwe, że za 2 lata znikną i wszyscy o nich zapomną, co parę lat będzie reaktywacja itd. A może się rozpadną, jeden z nich zrobi karierę i za 15 lat będziemy puszczać jego kawałki dzieciom, mówiąć, że to klasyka... Kto wie... Teraz na przykład napisali nową piosenkę, "Little Things", całkiem inną. Na pewno ci totalni antyfani powiedzą, że robią to, żeby być na topie, zmiana stylu itd., ale jak dla mnie to zmiana na lepsze. Jeśli chodzi o mojego ulubionego z chłopców, jest to chyba Niall :)

Poza tym, wszyscy mówią, że ich muzyka to gówno. Jak dla mnie, jeśli to jest gówno, to na przykład Nicki Minaj to całe szambo. Przynajmniej ja myślę, że te jej piosenki, z tymi komputerowymi wstawkami i tym jej rapem są nie gorsze niż 1D.

A tak na koniec, pytanie do wszystkich dziewczyn, mówiących, że One Direction to pedały, gówno i wgl że ich nie cierpią. Czy jeśli podszedłby do was któryś z chłopców z 1D i zaprosił na randkę, co byście powiedziały? Ciekawe ile z Was by mu odmówiło ;)

I żeby nie było - ja nie kocham 1D, ja ich lubię, tylko wkurza mnie, że wszyscy mówią, że to pedały i wgl... Sama ostatnio zmieniłam o nich zdanie :D

Ale się rozpisałam...

Edytowane przez Zosia dnia 01-11-2012 21:25