Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Najgorsze przewinienia skrzatów

Dodane przez Lady Snape dnia 12-02-2012 01:08
#1

Nadchodzi taki dzień, że nawet najlepszy skrzat domowy popełni faux pas, pogwałci zasady savoir-vivre, przyniesie waszym gościom za słoną zupę lub zbyt gorącą herbatę, a nawet (o zgrozo) niedokładnie wypoleruje gałkę waszej laski. Któż z nas tego nie przeżył? W tym wątku możecie sobie do woli narzekać na budzące grozę wybryki służby. Jakie kary wymierzacie za niesubordynację i czy obcinanie głowy zniedołężniałym skrzatom nie jest już aby passé? Zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez Lady Snape dnia 12-02-2012 12:25

Dodane przez Lady Holmes dnia 12-02-2012 11:20
#2

Skrzaty, które mi służą, w większości są bardzo dyscyplinowane i potrafią się nawet same karać - jednak za ciężkie przewinienia laska teścia Malfoya wydaje się być niezastąpiona - w przypadkach braku przyniesienia kapci czy nie zrobienia idealnej kąpieli, z idealną ilości wody i idealną ilością piany.

Dodane przez Czara Ognia dnia 08-06-2012 20:47
#3

Czara nie ma żadnych problemów ze skrzatami domowymi. Wystarczy, że pogrozi któremuś ognistą macką i od razu wszystko robią jak należy. Co prawda od czasu do czasu skrzaty przypalają obiady, ale czara im wybacza, bo lubi przypalone