Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Muzyka z filmów i z gier komputerowych.

Dodane przez Gladus93 dnia 28-06-2012 14:40
#1

Jakie soundtracki są dla was najlepsze ? Wolicie muzykę z filmów czy może z gier komputerowych ? Ja osobiście lubię tak samo z filmów jak z gier. Tyle, że puki co na najlepsze ścieżki dźwiękowe natrafiałem w filmach. Lubie klimaty bardziej Fantasy, i czekam na jakieś propozycje od was ;)

Dodane przez dama_z_amsterdama dnia 28-06-2012 16:46
#2

Bardzo lubię soundtrack z Fallout: New Vegas, a dokładniej z "Radio New Vegas". Stare amerykańskie przeboje których wcześniej nie znałam, a bardzo przyjemnie się ich słucha:
[url]
http://www.youtube.com/watch?v=B-p5B1WxOqs[/url]

Z filmowych ścieżek dźwiękowych moim guru był, jest i będzie John Williams :D Podoba mi się po prostu wszystko co skomponował, dla mnie ten facet to współczesny Mozart, Beethoven. Ma swój styl który można łatwo rozpoznać, dzięki czemu czasami oglądając jakiś film po raz pierwszy nagle słysząc muzykę myślę "Oho, John Williams?" i zawsze trafiam :D Moje ulubione kompozycje:

http://www.youtub...5H0sCdvZ14 "Hook"
http://www.youtub...EZh88vz8b8 "Jurassic Park"
http://www.youtub...CNHVMIYqiA "Harry Potter" ;)
http://www.youtub...re=related "E.T."

Edytowane przez dama_z_amsterdama dnia 28-06-2012 16:46

Dodane przez RazorBMW dnia 28-06-2012 19:11
#3

Powiem szczerze, że OST z nowych Falloutów nie przypadł Mi do gustu, za to pierwsze części, wykonywane przez Marka Morgana to już klasyk dark ambientu w grach.
A tak to soundtracki do Metal gear Solid, z autorskich rzeczy to Nobue Uematsu i jego soundtracki do Final Fantasy tez dobre były.
Z filmów do niezły soundtrack Mansella (The Fountain), poza tym soundtrack Ulvera do Svidd Neger i chyba Venetian Snares - My Downfall, ale to już bardziej hardkorowa rzecz.

Edytowane przez RazorBMW dnia 28-06-2012 19:14