Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, Francja 2016

Dodane przez mniszek_pospolity dnia 25-06-2016 18:22
#16

Ufff, na zawał mało nie zszedłem. Nie róbcie mi tego więcej Biało-Czerwoni ;) Mamy ćwierćfinał, czyli coś w co chyba nikt przed rozpoczęciem EURO nie myślał, nawet nie dopuszczał takiej myśli. Co do meczu, to pierwsze 45 minut było najlepszym dla nas na tym turnieju. II połowa zdecydowanie dla Szwajcarów i piękna bramka w końcówce byłego kolegi z Bayernu Monachium Lewego. Dogrywka to szarpanina, i "obrona Częstochowy" w wykonaniu naszych.Jednak nie oszukujmy się, 2 dni więcej wypoczynku Szwajcarów przed tym meczem w tego typu turniejach ma kolosalne znaczenie. Wiem co piszę. Karne... Nienawidzę tej loterii, ale to 5:4 to nie tyle cud co profesjonalne przygotowanie do nich naszych zawodników. Szczęście pomogło, ok. Jednak jak się mawia szczęście sprzyja lepszym, a zwycięzców się nie ocenia. Jeszcze nie mogę zbytnio uwierzyć, że jesteśmy w 8 najlepszych reprezentacji w Europie. Oczywiście mam poważne zastrzeżenia co do Milika, bo faktycznie on dziś tak marnował te okazje, że żal było patrzeć. Łukasz Fabiański to bohater dzisiejszego meczu, a Kuba Błaszczykowski i Kamil Grosicki zagrali koncertowo. Tak samo zresztą jak Mączyński. Lewandowski dalej bez gola, ale jak dla mnie może nie strzelać w ogóle, byle tylko myśmy dalej przechodzili. Zresztą Szwajcarzy nieźle go poturbowali, i naprawdę ma ciężkie życie na tym turnieju. Portugalia/Chorwacja? Wiadomo, że Chorwaci są mega super na tym turnieju, i pewnie wygrają z Portugalią. Jak dla mnie Polacy nie muszą już niczego udowadniać. Swoje już zrobili, więc nawet jak przegrają w ćwierćfinale, to nikt o to pretensji do nich mieć nie będzie. Będę im kibicował do końca, ale też trochę realizmu trzeba dodać. Życzę im oczywiście mistrzostwa tego EURO, ale zejść na ziemię trzeba. To nie jest jeszcze taki styl gry, żeby wygrywać z najlepszymi. Do 30 czerwca troszkę spokoju, ale 27 Argentyna gra finał Copa America z Chile, więc też dopingować trzeba ;p

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 25-06-2016 18:24