Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Muzyka, piosenkarze i piosenki

Dodane przez LilyPotter dnia 22-06-2016 13:51
#3

1. Jaki lubisz rodzaj muzyki i dlaczego? Wszystko, co mi wpadnie w ucho. Nie umiem ograniczac się do jednego gatunku, a klasyfikowanie i szufladkowanie danych piosenek w jakimś obrębie to dla mnie horror. Najczęściej sięgam po nieco mocniejsze brzmienia - uznajmy, że rock klasyfikuje tak mniej więcej to, czego słucham najczęściej.
2. Ulubiony piosenkarz/piosenkarka (dlaczego akurat ten, a nie inny)? Wokalista? Gerard Way, zdecydowanie, uwielbiam jego głos. Zaraz za nim jest Igor Herbut, mimo że przez jego głos straciłam sporo nerwów (no cóż). I Łukasz Kaźmierczak, wokalista zespołu Phedora. I Piotr Rogucki. Wokalistek nie mam ulubionych, jakoś tak wyszło, że częściej słucham męskich głosów.
3. Ulubiona piosenka i dlaczego? Oh, nie mam jednej ulubionej. Nawet jednej płyty z każdego zespołu XD Nie umiem wybierać. Jeżeli chodzi o MCR, to chyba będzie to 'The Light Behind Your Eyes', jest bardzo ważna dla mnie, moim marzeniem jest zaśpiewanie tego bardzo wyjątkowej dla mnie osobie do snu. I może uda mi się to niedługo zrealizować ^^ Do tego, oczywiście, 'The Litany' Phedory. Odwoływałam się do niej na własnej ustnej maturze nawet, uratowała mnie dość mocno. Kocham ją. I koniecznie muszę wymienić 'So ist es immer', z soundtracku do Shingeki no Kyojin. Kocham klimat tej piosenki, a ten miękki niemiecki (posłuchajcie, dowiecie się dlaczego miękki) powoduje u mnie ciarki.
4. Czy grasz na jakimś instrumencie, śpiewasz? Śpiewam. Śpiewałam w chórze (jako alt), w tym momencie tylko w scholce parafialnej, dodatkowo hobbystycznie w domu. W scholce też mam super ważne i odpowiedzialne zadanie - grzechocze do rytmu. Nie umiem grac na gitarze, to dostała mi się grzechotka. Chciałabym umieć dobrze grać na klawiszach.