Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Wyjazd do Hogwartu

Dodane przez pan_nikt dnia 27-11-2016 23:54
#1

Witajcie!
Potrzebuje poważnej porady co do prezentu dla mej lubej. :) Mianowicie moja ukochana jest zafascynowana przygodami Harrego, wszystkie książki przeczytała kilka razy. Kiedyś wspomniała, że chciałaby zwiedzić Hogwart - wiem, że istnieje możliwość zwiedzenia planu zdjęciowego. Myślę. że sama nigdy się nie zdecyduje, chyba że za kilka lat, ponieważ nie jest to tania inwestycja. W związku z tym narodził się w mojej głowie pomysł aby sprezentować jej taki wypad! :D Czy ktoś z Was odbył taką przygodę lub wie jak to wszystko zorganizować? Z szybkich poszukiwań w Internecie natknąłem się na taką ofertę: https://www.getyourguide.pl/londyn-l57/historia-harry-pottera-warner-bros-londyn-5-godzin-t31392/ lecz tu jeśli się nie mylę samemu trzeba zorganizować dojazd. W związku z tym chciałbym się Was zapytać jak to wszystko ogarnąć, czy istnieją jakieś grupowe wyjazdy z Polski? A może jest możliwość zakupu pełnego pakietu, tzn. dojazd, zwiedzanie, powrót. Liczę na Was i może ktoś ma odstąpić odrobinę proszku Fiuu co by ma luba mogła odbyć wymarzoną podróż? :)

Dodane przez Ginny Evans dnia 28-11-2016 23:22
#2

W wyjazdach zorganizowanych się nie orientuję, ale myślę, że samemu można to spokojnie zaplanować. W sumie wszystko jest na stronie: https://www.wbstu...1441273787. Na Waszym miejscu najpierw popatrzyłabym na terminy biletów do tego studia, ustaliła, kiedy Wam ewentualnie pasuje, bo tam trzeba też z wyprzedzeniem rezerwować, potem ogarnęłabym loty, tak żeby wszystko się zgrało. Jak będziecie mieli bilety lotnicze, to trzeba sprawdzić transport z lotniska do centrum Londynu. Z centrum jedzie pociąg, a potem ze stacji jedzie bus pod samo studio. Druga opcja to autokar z centrum prosto do studia. Muisisz sobie posprawdzać ceny i zdecydować na co Cię stać ;).

A jak będziecie w Londynie to koniecznie zajrzyjcie też na King's Cross,. Ewentualnie jeszcze do Primarka, bo tam można znaleźć fajne i tanie ciuchy z HP :D.

PS. Uważam, że to mega uroczy pomysł, że chcesz zorganizować swojej lubej taką wycieczkę <3