Tajne receptury wyjawiamy i punkty za nie w profile wstawiamy
Dodane przez Lady Snape dnia 03 May 2010 18:27
Długi weekend powoli dobiega końca, po pieczonych kiełbaskach nie ma nawet śladu, maski do nurkowania i dmuchane koła ratunkowe znów trafiły do zakurzonych kątów, zaś wesołe towarzystwo wróciło do codziennych obowiązków, by męczyć się nad referatami i zadaniami domowymi, bądź walczyć z czarnymi myślami dotyczącymi jutrzejszego egzaminu maturalnego. Najwyższa pora na ogłoszenie wyników "majówkowego konkursu", w którym wzięli udział specjaliści od dobrze wypieczonych, podsmażanych w słonecznym sosie wiosennych eskapad oraz dzielni zbieracze piknikowej wyprawki, którzy dodatkowo wyławiali z prywatnych myślodsiewni wspomnienia związane z portalem Hogsmeade. Wszystkie relikty pamięci, jak również tajne receptury znajdziecie w tym artykule. Punktowe wyniki i inne atrakcje czekające na majowych "konkursowiczów" znajdziecie pod czytaj więcej.
Treść rozszerzona
Długi weekend powoli dobiega końca, po pieczonych kiełbaskach nie ma nawet śladu, maski do nurkowania i dmuchane koła ratunkowe znów trafiły do zakurzonych kątów, zaś wesołe towarzystwo wróciło do codziennych obowiązków, by męczyć się nad referatami i zadaniami domowymi, bądź walczyć z czarnymi myślami dotyczącymi jutrzejszego egzaminu maturalnego. Najwyższa pora na ogłoszenie wyników "majówkowego konkursu", w którym wzięli udział specjaliści od dobrze wypieczonych, podsmażanych w słonecznym sosie wiosennych eskapad oraz dzielni zbieracze piknikowej wyprawki, którzy dodatkowo wyławiali z prywatnych myślodsiewni wspomnienia związane z portalem Hogsmeade. Wszystkie relikty pamięci, jak również tajne receptury znajdziecie w tym artykule. Punktowe wyniki i inne atrakcje czekające na majowych "konkursowiczów" znajdziecie poniżej:

Za każdy z czternastu odnalezionych akcesoriów majówkowych przyznawaliśmy pięć punktów, zaś wspomnienia i przepisy nagradzaliśmy pięćdziesięcioma punktami

Wszystkie trzy zadania dzielnie wypełniły:

1. Lady House: 170 pkt.
2. malfoj_sam_segz: 170 pkt.
3. Aranoisiv: 160 pkt.

Linki, przepisy lub wspomnienia dostarczyli:

1. Peepsyble: 120 pkt.
2. Shemya: 70 pkt.
3. darksev: 70 pkt.
4. Arya: 70 pkt.
5. hermiona1993: 60 pkt.
6. Monika_Lestrange: 50 pkt.
7. Lena_Luna: 50 pkt.
8. Ginny0004: 50 pkt.
9. norriska: 40 pkt.
10. Nigellus_Black: 10 pkt.

By podziękować Wam za zaangażowanie, mamy dla Was dodatkowe niespodzianki.

Wszyscy konkursowicze mogą wybrać jedną z trzech form dodatkowej nagrody przyznanej za sukcesywną walkę z weekendowym rozleniwieniem:

1. Możliwość natychmiastowego zmienienia domu lub szansa na ponowne rozwiązanie testu Tiary Przydziału [jeśli swego czasu jej "wyrok" Was nie zadowolił] - w wypadku wyboru tej opcji zgłaszajcie się do Lady Snape.
2. Możliwość odpracowania jednego z posiadanych lżejszych ostrzeżeń (spam/flood w komentarzach/na forum, nieuzupełniona rezerwacja, wulgaryzmy, założenie zakazanej zabawy) - jeśli wybierzecie tę opcję, zgłaszajcie się do Administratora, który swego czasu nagrodził Was ostrzeżeniem, by otrzymać wskazówki, które pomogą Wam pozbyć się niechcianego wpisu.
3. Bonusowe 50 punktów - opcja dla osób, które dobrze czują się w swoim domu i szczęśliwie uniknęły ostrzeżeń - zgłaszajcie się z tym do Lady Snape

Dodatkowo trzy panie, które niezłomnie przebrnęły przez wszystkie konkursowe fazy mogą wybrać dla siebie jedno z dwóch wyróżnień:

1. Profilowy komentarz od jednego wybranego administratora:
- w formie zabawnej;
- w formie mrożącej krew w żyłach;
- w formie poetyckiej [epickie porównania, górnolotne słownictwo].

2. Urodzinowy news z serdecznymi życzeniami, który ukaże się na stronie, by uświetnić osobiste święto szczęśliwego konkursowicza.

Swój wybór oraz nick administratora mającego wzbogacić Wasz profil swoim komentarzem w wypadku wybrania opcji nr 1 podawajcie w komentarzach.

Punkty już zameldowały się w Waszych profilach. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!