Wygraj LEGO-grę, szpanuj lego torbą - kolejny konkurs z nagrodami
Dodane przez Lady Snape dnia 29 June 2010 10:26
Fani magii i klocków LEGO z pewnością dawno już przyozdobili w swych potterowych kalendarzach cyferki dwa i pięć, składające się na datę czerwcowej premiery gry LEGO Harry Potter Lata 1 - 4. Zanim jednak szturmem ruszycie na podbój sklepów, weźcie pod uwagę fakt, iż jedno z Was ma niepowtarzalną szansę na zaoszczędzenie kieszonkowego i wygranie pachnącego świeżością czasoumilacza w postaci lego-gry! Twoja Magiczna Wioska Hogsmeade we współpracy z Cenega Poland ma zaszczyt zaprosić Cię, droga/i userko/userze, do wspólnej zabawy, dzięki której wkrótce możesz stać się szczęśliwym posiadaczem najnowszej czarodziejskiej gry, lub z dumą nosić sportową lego-torbę, idealną na trampki i dres. Co zrobić, by powalczyć o nagrody? Szczegóły znajdziecie pod czytaj więcej.
Treść rozszerzona
Fani magii i klocków LEGO z pewnością dawno już przyozdobili w swych potterowych kalendarzach cyferki dwa i pięć, składające się na datę czerwcowej premiery gry LEGO Harry Potter Lata 1 - 4. Zanim jednak szturmem ruszycie na podbój sklepów, weźcie pod uwagę fakt, iż jedno z Was ma niepowtarzalną szansę na zaoszczędzenie kieszonkowego i wygranie pachnącego świeżością czasoumilacza w postaci lego-gry! Twoja Magiczna Wioska Hogsmeade we współpracy z Cenega Poland ma zaszczyt zaprosić Cię, droga/i userko/userze, do wspólnej zabawy, dzięki której wkrótce możesz stać się szczęśliwym posiadaczem najnowszej czarodziejskiej gry, lub z dumą nosić sportową lego-torbę, idealną na trampki i dres.

Co zrobić, by powalczyć o nagrody? Nie obawiajcie się: tym razem nie będzie żadnych nudnych wypracowań. Postanowiliśmy bowiem sprawdzić Waszą kreatywność i obudzić poczucie humoru. Jak pamiętacie ostatnimi czasy wprost bombardowani byliśmy ujęciami pochodzącymi z nowej lego-gry. Tyle ich było, że można na ich podstawie książkę sklecić. My nie będziemy wymagający: wystarczy nam krótka historyjka z dymkami w odpowiednich miejscach. Do waszej dyspozycji są takie oto fotografie: magiczny zipowy kuferek. Wybierzcie jedną lub kilka z nich, uzupełnijcie dymkami, zaś w przypadku wyboru więcej niż jednego ujęcia, ułóżcie w kolejności, jaka będzie Wam odpowiadała. Stworzoną w ten sposób zabawną historyjkę prześlijcie na adres mailowy [email protected] do dnia dwudziestego dziewiątego czerwca do północy.

Szczęśliwy zdobywca pierwszego miejsca nagrodzony zostanie grą Lego Harry Potter Lata 1 -4 i sportową torbą, zaś do twórców czterech wyróżnionych prac trafią pozostałe lego-torby. Rezultaty Waszych wen podziwiać będzie można w artykule, który opublikowany zostanie po zakończeniu konkursu.

Na koniec pragniemy zapewnić, że Wasze starannie zalakowane zgłoszenia do Turnieju Magicznego dotarły do nas szczęśliwie wraz z umęczonymi sowami. Ogłoszenia nicków reprezentantów spodziewajcie się już na dniach.