Nabór do redakcji Pulsu Hogsmeade - etap II
Dodane przez niewesolypagorek dnia 17 August 2010 22:48
Jak już informowaliśmy Was tutaj, redakcja Pulsu Hogsmeade ogłasza nabór. Każdy, kto chce się pochwalić swoimi artykułami na łamach naszego czasopisma, a ostatnio tego nie uczynił, otrzymuje drugą szansę, natomiast Ci, którzy już w zeszłym miesiącu nadesłali swoje dzieła, po raz kolejny muszą sprostać wyzwaniu i napisać nowy/e artykuł(y) na wybrany/e temat(y). (Aby zostać Redaktorem Pulsu Hogsmeade należy mieć trzy publikacje w tymże piśmie.) Przypominamy: Aby Wasz tekst znalazł się w czwartym numerze Pulsu Hogsmeade należy napisać artykuł do jednego lub kilku działów (Świat dookoła nas; Książka, czasopisma; Integracja Hogsmeade; Muzyka; Film; Anime& Manga) i napisać PW do Marty_Mary z linkiem do Waszego dzieła w formacie .doc (nie .docx!). Redakcja zastrzega sobie prawo do wyboru dobrych publikacji i odrzucenia miernych. Czas, start! Na Wasze prace czekamy do 26 sierpnia.
Treść rozszerzona
Jak już informowaliśmy Was tutaj, redakcja Pulsu Hogsmeade ogłasza nabór. Każdy, kto chce się pochwalić swoimi artykułami na łamach naszego czasopisma, a ostatnio tego nie uczynił, otrzymuje drugą szansę, natomiast Ci, którzy już w zeszłym miesiącu nadesłali swoje dzieła, po raz kolejny muszą sprostać wyzwaniu i napisać nowy/e artykuł(y) na wybrany/e temat(y). (Aby zostać Redaktorem Pulsu Hogsmeade należy mieć trzy publikacje w tymże piśmie.)

Przypominamy: Aby Wasz tekst znalazł się w czwartym numerze Pulsu Hogsmeade należy napisać artykuł do jednego lub kilku działów (Świat dookoła nas; Książka, czasopisma; Integracja Hogsmeade; Muzyka; Film; Anime& Manga) i napisać PW do Marty_Mary z linkiem do Waszego dzieła w formacie .doc (nie .docx!). Redakcja zastrzega sobie prawo do wyboru dobrych publikacji i odrzucenia miernych.

Czas, start! Na Wasze prace czekamy do 26 sierpnia.