Ogłaszamy Konkurs Różdżkowy!
Dodane przez raven dnia 24 January 2014 12:00
Uwaga, Czarodzieje!

Pogoda za oknem sugeruje obecność dementorów w pobliżu, czas się uzbroić i opanować Zaklęcie Patronusa! Szukajcie patyków, gałęzi, kijów, inwestujcie w klej i farby i bierzcie się do roboty, bo mamy zaszczyt ogłosić Konkurs Różdżkowy!

Z grubsza zadanie będzie polegało na stworzeniu magicznej różdżki. Nie musi działać (jeśli nie uda się wykrzesać z niej odpowiedniej ilości magii, zawsze można ją wsadzić wrogowi w nos, jak to uczynił Harry w przypadku trolla), za to dobrze by było, gdyby ładnie się prezentowała :)

Na prace czekamy do północy w piątek, 7 lutego!

Po szczegóły zapraszamy tutaj.

Treść rozszerzona
Pogoda za oknem sugeruje obecność dementorów w pobliżu, czas się uzbroić i opanować Zaklęcie Patronusa! Szukajcie patyków, gałęzi, kijów, inwestujcie w klej i farby i bierzcie się do roboty, bo mamy zaszczyt ogłosić Konkurs Różdżkowy!

Z grubsza zadanie będzie polegało na stworzeniu magicznej różdżki. Nie musi działać (jeśli nie uda się wykrzesać z niej odpowiedniej ilości magii, zawsze można ją wsadzić wrogowi w nos, jak to uczynił Harry w przypadku trolla), za to dobrze by było, gdyby ładnie się prezentowała.

Na autorów 3 prac, które zostaną najlepiej ocenione przez Specjalne Hogsmeadowe Jury, czekają nagrody: medale - złoty, srebrny i brązowy, oraz punkty! Zwycięzca otrzyma tych punktów aż 80, zdobywca drugiego miejsca - 65, a trzeciego - 50. Jest więc o co walczyć. By zachęcić Was do wytężonej pracy, postanowiliśmy też nagrodzić 20-puntkowym bonusem każdego, kto przystąpi do rywalizacji.

Zdajemy sobie sprawę, że stworzenie różdżki to niełatwe zadanie, dlatego na jego realizację i wysłanie do nas zdjęć efektu Waszej pracy macie aż 2 tygodnie. Waszych sów ze zdjęciami różdżek (każdy Uczestnik konkursu może nadesłać jedno zdjęcie lub ewentualnie kolaż dwóch zdjęć jednej różdżki) oczekujemy do północy w piątek 7 lutego pod adresem mailowym: [email protected], dodajcie też krótki opis swojej różdżki: jej długość, rdzeń oraz drzewo, z jakiego została wykonana. Nie zapomnijcie o podpisaniu się nickiem z Hogsmeade!

Po odczytaniu wszystkich wiadomości, na naszym forum zostanie utworzony nowy temat, w którym zostaną opublikowane konkursowe zdjęcia, oczywiście w losowej kolejności i bez ujawniania ich autorstwa. Każdy z Użytkowników (czyt. Członków Specjalnego Hogsmeadowego Jury) będzie mógł przyznać najlepszym według niego pracom od 1 do 3 punktów. Po tygodniowym głosowaniu wszystkie punkty zostaną podliczone, po czym ogłosimy nicki zwycięzców.

Czas brać się do pracy!
Powodzenia!