Zostań projektantem magicznych mioteł!
Dodane przez Sharon665 dnia 27 October 2014 00:30
Zapewne nieraz w wyobraźni tworzyliście wersje świata Harry'ego Pottera, ulepszone Waszymi pomysłami i przedmiotami. W końcu akcja książki toczy się w poprzednim wieku, do dzisiejszych czasów niejedna rzecz magicznego świata mogła się zmienić. Chcielibyśmy poznać Wasze pomysły, dlatego przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs, który wyłoni najlepszego projektanta magicznych mioteł!

Żeby dowiedzieć się o tym więcej, kliknijcie w rozwinięcie newsa.

UPDATE: Drodzy Hogsmeadowicze! Przypominamy, że termin nadsyłania Waszych mioteł upływa już w ten piątek o godzinie 23:59. Jeśli ktoś jeszcze się waha, to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania jest aż 350 punktów i złoty medal, który będzie się pięknie prezentował w Waszym profilu.
Treść rozszerzona
Zapewne nieraz w wyobraźni tworzyliście wersje świata Harry'ego Pottera, ulepszone waszymi pomysłami i przedmiotami. W końcu akcja książki toczy się w poprzednim wieku, do dzisiejszych czasów niejedna rzecz magicznego świata mogła się zmienić. Chcielibyśmy poznać Wasze pomysły, dlatego przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs, który wyłoni najlepszego projektanta magicznych mioteł!

Model miotły powinien być w formie trójwymiarowej i mieć co najmniej 20 centymetrów długości, ale oczywiście można też zrobić pełnowymiarowy przedmiot. Materiał wykonania jest dowolny, nie musi to być drewno. Możecie podejść do tematu na poważnie lub na wesoło - każdy pomysł się liczy.

Drugą częścią waszej pracy powinien być krótki opis miotły, w którym między innymi nazwiecie swoją miotłę, opiszecie z czego jest wykonana oraz jej inne zalety, które pozostawimy waszej wyobraźni.

Domyślamy się, że przed Wami nie lada wyzwanie, dlatego na wykonanie tego zadania macie czas aż do północy 14 listopada. Do tego dnia zdjęcie modelu i opis miotły prześlijcie sową na adres mailowy [email protected].

Po otrzymaniu wszystkich sów, na naszym forum zostanie utworzony specjalny temat, otwarty przez 7 dni. Umieścimy w nim wszystkie prace, które będziecie oceniać Wy, użytkownicy, przyznając im 1-3 punkty.

A teraz część, na którą wszyscy czekali, czyli nagrody. Autor miotły, która zajmie I miejsce otrzyma 350 punktów i złoty medal, za II - 200 punktów i srebrny medal, a III - 100 punktów i brązowy medal. Dla pozostałych przewidujemy nagrodę pocieszenia w postaci 25 punktów.

Tak więc podwijajcie rękawy i bierzcie się do roboty, nie pozwólcie, by taka okazja wam przeszła koło nosa!
Powodzenia!