Rozstrzygnięcia w konkursie literackim
Dodane przez raven dnia 15 January 2015 17:31
Zakończyło się już głosowanie na najlepsze prace nadesłane w konkursie literackim. Walka o podium trwała dosłownie do ostatniej chwili. Swoje komentarze w temacie konkursowym zamieściło trzynaście osób, którym serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na przeczytanie opowiadań i napisanie opinii na ich temat.

Jeśli interesuje Was, kto zgarnął nagrody za opis Wielkiego Hogwarckiego Balu Sylwestrowego, zaglądajcie do rozwinięcia newsa.
Treść rozszerzona
Przede wszystkim, każdy z uczestników zasłużył na ogromne podziękowania (doceniamy, że odpowiedzieliście na nasz apel o nadsyłanie swoich prac) i wyrazy uznania. Udział w konkursie wymagał od Was sporego zaangażowania i odwagi. Gratulujemy Wam wszystkim kreatywności i zachęcamy do dalszych działań literackich - dział Fan Fiction stoi przed Wami otworem :)

Pierwsze miejsce, zdobywając w głosowaniu 20 punktów, zajęła Gisborne (tekst numer 5). Złoty medal z tytułem Królowej Balu Sylwestrowego i świeżutkie punkty są już na Twoim koncie. Na drugim stopniu podium znalazła się Rosenesse (tekst numer 6), która uzbierała zaledwie o jeden punkt mniej od zwyciężczyni. Autorka historii o Narcyzie Black została I Księżniczką Balu Sylwestrowego. Na trzecie miejsce w ostatniej chwili wdrapała się autorka pierwszego opowiadania, LilyPotter, która zdobyła 17 punktów i zaledwie o jeden punkt wyprzedziła twórczynię opowiadania numer cztery, Whitney. Lily została oficjalnie mianowana II Księżniczką Balu Sylwestrowego.

Na gratulacje zasłużyli również autorzy pozostałych dwóch opowiadań: Monciakund i TheWarsaw1920.

Wszyscy uczestnicy otrzymali już swoje nagrody - medale i punkty, a temat konkursowy trafił do działu O nas.