Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Nawigacja
Ankieta
Gdybyś był(a) nauczycielem w Hogwarcie, to jakiego przedmiotu byś uczył(a)? (aut. Bochenek89)





















Musisz się zalogować, aby móc zagłosować.
Ostatnie artykuły
» Przedmioty magiczne,...
» PotterCon subiektywn...
» Czarodziej nie wielb...
» Koty
» HP i Kamień Filozofi...
Losowy cytat
List o śmierci Ar...
List o śmierci Aragoga.
Moje kochane Harry, Ron i Hermiono.

Aragogowi zmarło się tej nocy. Harry i Ron, wy go poznaliście i wiecie, co to był za gość. Hermiono, wiem, że ty też byś go polubiła. Dużo by dla mnie znaczyło, jak byście wieczorkiem wpadli na pogrzeb. Tak sobie umyśliłem, że zrobię to tak jak zacznie się ściemniać, bo to jego pora dnia, najlepi ją lubił. Wiem, że tak późno nie powinniście wychodzić, ale możecie użyć pelerynki. Bym nie prosił, ale sam to nie wytrzymam.

[LOTR]
» Nazwa grupy: Lord Of The Rings
» Ilość członków: 107
» Data utworzenia: 20 January 2012 21:16
» Lider: ~Matthew Lucas F
» Opis grupy:
Lord Of The Rings - Władca Pierścieni - "trylogia" (trzy tomy, natomiast sześć ksiąg) pióra J.R.R Tolkiena. Pierwsza część zwie się "Drużyna Pierścienia", druga "Dwie wieże", natomiast trzecia "Powrót króla". Te książki doczekały się również adaptacji filmowej, odpowiednio w 2001, 2002 oraz 2003 roku. Wyreżyserował je Peter Jackson.
» Widoczność: Gość
» Członkostwo: otwarte
» Ostatnio do grupy dołączyli:
~Luna Granger, ~Irisunia2000, ~blacxv, ~Amy Stephanie Gremmie, ~drcmlf.
» Ilość komentarzy: 15
» Ilość postów: 69
Ostatnie tematy na forum
  Temat Czytań Postów Ostatni post
W której lokacji z LOTR zam...
Lord Of The Rings
2805 12 08-06-2015 18:36
~Fleur Potter F
Czy podobała wam się ekrani...
Lord Of The Rings
2199 3 12-03-2015 21:03
~Kathleen_Black99 F
Inne książki Tolkiena
Lord Of The Rings
2333 5 12-03-2015 20:58
~Kathleen_Black99 F
Jakiego króla/królową najba...
Lord Of The Rings
2215 2 09-03-2015 17:09
~Anka Potter Always Together F
Która część, waszym zdaniem...
Lord Of The Rings
3011 13 23-02-2015 14:58
~gandalf_szary F
Komentarze
~Matthew Lucas F
Dodano dnia 21 January 2012 10:47
Użytkownik
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Komentarzy: 566
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak
Kurczę, jak ja darzę sympatią Władców Pierścieni Język
^N F
Dodano dnia 21 January 2012 14:33
Administrator
Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16015
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 133
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal
Chyba "Władcę", bo tylko jeden był władca, czyli Sauron. ^^
A zresztą... ja darzę sympatią wszystkie trzy tomy książek i wszystkie filmy. Ulubiona postać to Samwise'a Gamgee, który jest moim bohaterem nad bohaterami! No, a drugi to oczywiście Faramir, największy przystojniak xD
~Matthew Lucas F
Dodano dnia 21 January 2012 19:31
Użytkownik
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Komentarzy: 566
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak
Aj, taka drobna pomyłka.

A jam kochać całą Drużynę Pierścienia. I co teraz powiesz?
`Czarodziejka F
Dodano dnia 23 January 2012 00:11
Moderator (F)
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11090
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 464
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal
A ja uwielbiam wszystkie elfy!
Szczególnie Legolasa!
I Aragorna!
~Sailor Mars F
Dodano dnia 25 January 2012 20:41
Użytkownik
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 369
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 12
Data rejestracji: 10.04.11
Medale:
Brak
T był J.R.R Tolkien. Taka pomyłka razi w oczy Jęzor A najbardziej lubię Aragorna. I wszystkich hobbitów.
~Ms_Kane F
Dodano dnia 03 May 2012 11:04
Użytkownik
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 28
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak
Ja też darzę sympatią wszystkie trzy części ale najbardziej trzecią, a moim ulubionym bohaterem jest oczywiście Aragorn.
~Errol F
Dodano dnia 22 June 2012 20:58
Zbanowany
Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 252
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 20
Data rejestracji: 26.01.12
Medale:
Brak
Świetna grupa Język Aż chcę "huuuhać" z radości Język

Hu hu huuuu huu xD

Oczywiście kocham całym swoim sowim serduszkiem LOTR Język
~Smoczyca F
Dodano dnia 27 June 2012 18:39
Użytkownik
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 1
Data rejestracji: 27.06.12
Medale:
Brak
Władca Pierścieni - "trylogia" (trzy tomy, natomiast sześć ksiąg)

Kocham serię, tylko to nie jest trylogia, a sześcioksiąg! Popraw to, nawet sam Tolkien zawsze to zaznaczał. Proszę ^^



i66.tinypic.com/kd99hi.jpg


E
*Elf F
Dodano dnia 24 August 2012 12:43
Super Administrator
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 610
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 22
Data rejestracji: 31.07.08
Medale:
Medal
Ktoś wybiera się na noc filmową? :-)
^N F
Dodano dnia 30 August 2012 10:36
Administrator
Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16015
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 133
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal
Ech, już jedna była w Heliosach, ale kolega nie mógł, a mnie się samej nie chciało iść.
Teraz będzie noc filmowa w piątek w Multikinach, ale znów nie mam z kim iść. :C
A samej nie pójdę, bo jak zasnę, to mnie będzie obsługa kina budzić. Kotecek
~Guseppe F
Dodano dnia 08 February 2014 12:21
Zbanowany
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 324
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 7
Data rejestracji: 23.01.14
Medale:
Brak
Za tydzień robię sobie maraton filmowy (to znaczy plany są ale wykonanie... nie wiem, oby się powiodło)... Jeśli się uda, na ekran telewizyjny wkroczy "Władca Pierścieni".
~Anka Potter Always Together F
Dodano dnia 13 July 2014 20:06
Użytkownik
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1573
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 330
Data rejestracji: 10.07.14
Medale:
Brak
A ja tam kocham wszystkie książki Tolkiena <3
s5.favim.com/orig/69/lotr-lord-of-the-rings-tolkien-Favim.com-633605.jpg
~ThornNight4855 F
Dodano dnia 20 July 2014 10:09
Użytkownik
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 1
Data rejestracji: 19.07.14
Medale:
Brak
Nie tylko "Władcy Pierścieni" są znakomite ale także Hobbit .. Kocham Książke Hobbita a szczególnie filmy .. <3
~-Hermciacia- F
Dodano dnia 12 April 2015 13:26
Użytkownik
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 52
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 4
Data rejestracji: 29.12.14
Medale:
Brak
Merry i Pippin = Fred i George Uśmiech
~Clue00 F
Dodano dnia 20 July 2015 17:45
Użytkownik
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 32
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 2
Data rejestracji: 18.07.15
Medale:
Brak
Świetnie, że powstała ta grupa, mimo że sama strona jest głównie o HP. Rozbawiony Ja ubóstwiam Legolasa i ogólnie Elfy. Uwielbiam też Aragorna i Faramira, natomiast teksty Gimliego powalają na kolana *o* <3
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Bou F 05-06-2026 19:33

Wiem wiem, to tak jakby# zobaczyła ducha raven xD
^raven F 04-06-2026 12:22

Duch Zszokowany
~Grande Rodent F 20-05-2026 13:50

No, szkoda, pamiętam, że może te z 10 lat temu czasem wchodziłem tu po szkole coś poczytać, ale konta wtedy nie miałem
~Bou F 17-05-2026 20:25

Ponad 10 lat temu to tu było super, żałuję że zniknęłam
~Bou F 17-05-2026 20:25

Zaglądałam tu czasem bez logowania, szkoda że strona umarła Smutny
~Grande Rodent F 17-05-2026 19:43

Hejka, ja to konta tyle czasu nie mam, mało kto chyba tu teraz zagląda, ale jest chyba adres na discordzie
~Bou F 15-05-2026 00:20

Hejka, powróciłam z zaświatów po 12 latach, ciekawe czy ktoś tutaj jeszcze mnie pamięta xD
~Grande Rodent F 20-03-2026 12:18

Czy Oscary były oglądnięte w tym roku?
~HariPotaPragneCie F 19-02-2026 01:14

Sowa
^raven F 07-01-2026 12:45

Harry New Year Kotecek Czarodziej
^N F 26-12-2025 08:45

Wesołych Świąt! Serce
~Grande Rodent F 14-09-2025 22:16

Dzięki za linek, kiedyś pewnie wpadnę Oczko
~wolverine F 10-09-2025 11:11

Discord hogsmeade: https://discord.gg
/5dgsr4EwhW
~wolverine F 04-09-2025 19:42

Wiedźma
^raven F 26-08-2025 00:43

True Uh-oh!
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:41

Troszeczke, ale i tak to byl poczatek konca
^raven F 26-08-2025 00:26

Mnie strzykalo juz wtedy, wiec to moglo byc nawet miesiac temu Wredny chociaz kojarzy mi sie, ze wtedy Hogs bylo w nieco jednak lepszej formie Hm...
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:23

Po strzykaniu w kregoslupie wnioskuje, ze nie Uh-oh!
^raven F 26-08-2025 00:20

OMG, to nie było rok temu??!! Cooo
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:17

jeszcze 2 lata i bedzie dekada od krakowskiego spotkania, moze z tej okazji uda sie powtorzyc xd

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 60
» Zarejestrowanych: 76,998
» Zbanowanych: 1,629
» Gości online: 1180
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 8234
» Data rekordu:
24 May 2026 18:30