Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Nawigacja
Ankieta
Gdybyś był(a) nauczycielem w Hogwarcie, to jakiego przedmiotu byś uczył(a)? (aut. Bochenek89)





















Musisz się zalogować, aby móc zagłosować.
Ostatnie artykuły
» Przedmioty magiczne,...
» PotterCon subiektywn...
» Czarodziej nie wielb...
» Koty
» HP i Kamień Filozofi...
Losowy cytat
Parszywek kretynem
Parszywek kretynem
Parszywku, to ja, kretynie... to ja, Ron.


Wszystkiego najlepszego!
UrodzinyWłaśnie 18 lat temu, w pewnej malowniczej krainie, przyszła na świat pewna wspaniała osoba... Co niektórzy, wiedzą że mówimy o Agnieszce - naszej uroczej pani moderator, znanej również jako "Ariana.

Ta cudowna dziewczyna jest bliska sercom wielu spammerów. Tyle dni swojego życia spędziła pracując dla nas - dbając o nasze forum. Jeżeli chociaż raz przewiniłeś, to wiedz, że ona o Tobie pamięta. Zna każdego z nas i wie wszystko. I choć powiedziała, że nas zabije, gdy napiszemy to, co planujemy napisać... mamy nadzieję, że ujdziemy z życiem. Arianko uwielbiamy Cię!

Tak więc z okazji 18stych urodzin życzymy Ci:

*owocnej pracy na forum, mądrych postów i jak najmniej spamu...
*żebyś nigdy nie zapominała o tym, że byłaś dzieckiem...
*standardowo: zdrowia, szczęścia, radości, pomyślności...
*tego czego sobie życzysz - bo to najważniejsze...
*żeby polscy siatkarze zdobyli złoto na IO w Londynie...
*tego tamtego...
*i ja już nie wiem czego, a Kamil powiedział, że to ja dostanę 15 punktów i że już wystarczająco dużo mi pomógł xD

Tak więc wszystkiego najlepszego! ;*

Zródło: Guardian, wióra
Komentarze
~Lady James F
Dodano dnia 13 September 2008 10:57
Użytkownik
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 997
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak
Oj, nie znam Ciebie, ale i tak dołącze sie do serdecznych życzeń urodzinowych. Uśmiech A więc życzę Ci po pierwsze wszystkiego o czym tylko marzysz, bo to chyba najważniejsze, a po drugie wszystkich pozostałych rzeczy czyli zdrowia, radości, pomyślności, szczęścia, i sto lat życia. Uśmiech
~Variety F
Dodano dnia 13 September 2008 11:53
Użytkownik
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 230
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 17
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak
Ja, Variety/Herm-Asia, również dołączam się do życzeń dla naszej pani Moderator Uśmiech, a więc:

Droga Ariano vel Agnieszko, życzę Ci:
- Stu czterdziestu trzech lat życia
- Dużo radości z egzystencji
- Jak najmniej spamerów na forach, których z zapałem pilnujesz
- Osiągnięcia w życiu sukcesu
- Spotkania z siatkarzami
- Aby twoje marzenia się spełniły
- I w ogóle tego, co nie wymieniłam, a jest w newsie lub w twym sercu.

Amen.
!Ariana F
Dodano dnia 13 September 2008 12:00
VIP
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 131
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak
A prosiłam o niepisanie newsa. ;p
Ale mimo wszystko dzięki wielkie. Wszystkim razem i każdemu z osobna. To miłe z waszej strony. A tego że jestem stara to mi nie musicie przypominać. Ja o tym wiem. Rozbawiony

A teraz bidulka poszła się upić


Byłam uczcić swoje urodziny a nie się upić. ;p A teraz zostało mi po nich tylko miłe wspomnienie i zapalenie płuc, które co prawda miałam już wcześniej, ale załatwiłam się do reszty. Kocham prezenty od losu.

Jeszcze raz dziękuję za życzenia.
!Guardian F
Dodano dnia 13 September 2008 17:28
VIP
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 377
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal
A teraz zostało mi po nich tylko miłe wspomnienie


Wspomnienie, które nazywa się wódka, Rotfl a w ogóle, to prosi to się świnia i ciesz się, że nie napisaliśmy w newsie tego, co pierwotnie chcieliśmy, ale ty nie chciałaś, więc w końcu nie napisaliśmy, ale dobrze wiesz, że chcieliśmy i Ci napisaliśmy PRYWATNIE.
~Fiore F
Dodano dnia 13 September 2008 17:45
Użytkownik
Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 35
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak
wspomnienie, które nazywa się wódka


Pff. Już prędzej kac. xD
~Rock_Idiot F
Dodano dnia 13 September 2008 21:05
Zbanowany
Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1182
Ostrzeżeń: 2
Komentarzy: 68
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak
Heh. ^^
To dlatego Ariana nie blokowała moich tematów. ^^
Kaca miała. ^^
!Ariana F
Dodano dnia 13 September 2008 21:28
VIP
Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Komentarzy: 131
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak
Heh^^
To dlatego Ariana nie blokowała moich temató^^
Kaca miała^^


Ja nie wiem, czemu ty twierdzisz, że ja Tobie specjalnie tematy zamykam (mam wrażenie, że Twój komentarz u mnie też ma taki podtekst). Owszem blokuję tematy - powtarzające się, bezsensowne i wyjaśnione. Ale nigdy nie zwracam uwagi na autora. Poza tym nie przypominam sobie, bym Ci cokolwiek zablokowała. A jeżeli już czepiamy się szczegółów to dziś zablokowałam dwa tematy - jeden bezsensowny, drugi powtarzający się. Sorry za offtopowanie, ale jeszcze mnie ktoś zaraz oskarży o stronniczość a bardzo tego nie lubię. I nie mam żadnego kaca.
!Guardian F
Dodano dnia 13 September 2008 21:36
VIP
Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Komentarzy: 377
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal
I nie mam żadnego kaca.
- wcale Rotfl

Heh^^
To dlatego Ariana nie blokowała moich temató^^
Kaca miała^^
a blokowała kiedykolwiek? Sprawdziłem forum i nie ma ani jednego Twojego tematu, który zablokowała. Poza tym ja lubię czytać zablokowane tematy i żaden nie był zamknięty bez powodu. A to, że np. Ty go założyłaś to świadczy o Tobie.
Oceny

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Bou F 05-06-2026 19:33

Wiem wiem, to tak jakby# zobaczyła ducha raven xD
^raven F 04-06-2026 12:22

Duch Zszokowany
~Grande Rodent F 20-05-2026 13:50

No, szkoda, pamiętam, że może te z 10 lat temu czasem wchodziłem tu po szkole coś poczytać, ale konta wtedy nie miałem
~Bou F 17-05-2026 20:25

Ponad 10 lat temu to tu było super, żałuję że zniknęłam
~Bou F 17-05-2026 20:25

Zaglądałam tu czasem bez logowania, szkoda że strona umarła Smutny
~Grande Rodent F 17-05-2026 19:43

Hejka, ja to konta tyle czasu nie mam, mało kto chyba tu teraz zagląda, ale jest chyba adres na discordzie
~Bou F 15-05-2026 00:20

Hejka, powróciłam z zaświatów po 12 latach, ciekawe czy ktoś tutaj jeszcze mnie pamięta xD
~Grande Rodent F 20-03-2026 12:18

Czy Oscary były oglądnięte w tym roku?
~HariPotaPragneCie F 19-02-2026 01:14

Sowa
^raven F 07-01-2026 12:45

Harry New Year Kotecek Czarodziej
^N F 26-12-2025 08:45

Wesołych Świąt! Serce
~Grande Rodent F 14-09-2025 22:16

Dzięki za linek, kiedyś pewnie wpadnę Oczko
~wolverine F 10-09-2025 11:11

Discord hogsmeade: https://discord.gg
/5dgsr4EwhW
~wolverine F 04-09-2025 19:42

Wiedźma
^raven F 26-08-2025 00:43

True Uh-oh!
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:41

Troszeczke, ale i tak to byl poczatek konca
^raven F 26-08-2025 00:26

Mnie strzykalo juz wtedy, wiec to moglo byc nawet miesiac temu Wredny chociaz kojarzy mi sie, ze wtedy Hogs bylo w nieco jednak lepszej formie Hm...
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:23

Po strzykaniu w kregoslupie wnioskuje, ze nie Uh-oh!
^raven F 26-08-2025 00:20

OMG, to nie było rok temu??!! Cooo
#Ginny Evans F 26-08-2025 00:17

jeszcze 2 lata i bedzie dekada od krakowskiego spotkania, moze z tej okazji uda sie powtorzyc xd

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 60
» Zarejestrowanych: 76,998
» Zbanowanych: 1,629
» Gości online: 969
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 8234
» Data rekordu:
24 May 2026 18:30