Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 245
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Lady Gaga
Drukuj temat · Lady Gaga
~Emma17 F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2008 19:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 750
Ostrzeżeń: 0
Postów: 302
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

Co myślicie o tej piosenkarce??Lubicie ją czy wręcz za nią nie przepadacie??Ja cały czas słucham jej nowej piosenki Poker Face i strasznie mi się podoba.A jak z wami??
__________________
37.media.tumblr.com/4139da00a864038fab14b2f94294063c/tumblr_n4d9fqlkDb1ruwssto1_250.gif
I have been a hostage in King s Landing, a plaything for Joffrey to torture,
for Queen Cersei to torment.

24.media.tumblr.com/6372820e8ce2791ca395604969b975dd/tumblr_n4d9fqlkDb1ruwssto2_250.gif

They beat me, they humiliated me, they married me to the Imp. I had NO friends in King's Landing...except one...
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2008 19:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

ja słyszałam tylko Just dance w radiu przez przypadek i jest jak dla mnie przeciętna ale rmx-y tej piosenki są świetne xD innych nie nam więc narazie sie szerzej nie wypowiem ale możliwe że tu wrócę
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2008 19:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Bardzo podoba mi się piosenka Just Dance, ma niezłą melodię i wpada w ucho. Innych nie słyszałam, aczkolwiek poszukam trochę na youtubie. Mimo, że lubię jej piosenkę uważam ją za piosenkarkę jednego hitu. Gdy przeminą dobre czasy Just Dance Lady zostanie na lodzie a wszyscy o niej zapomną.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madeleine Lestrange F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2009 21:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

Nie lubię tego rodzaju muzyki. Lady gaga sama w sobie wygląda sztucznie i pozersko. Ale to tylko moja opinia.
Jej piosenki nawet ujdą w tłumie. Mnie nie zachwycają, ale czasem posłucham. Jeśli chodzi o jej styl ubierania, to nawet nawet.
__________________
"Stojąc w miejscu też można zabłądzić."

"Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!"

"Przez następne 365 dni będę patrzyła na świat jakbym go widziała po raz pierwszy. Szczególnie na rzeczy nieistotne."

"Trzeba się śmiać nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu."

"Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu."

Pozdrawiam drogi Gościu najserdeczniej jak potrafię! ;p Teraz mnie widzisz, drogi Gościu? Nie? To szkoda ;p.
Wyślij prywatną wiadomość
~Karola__94 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2009 22:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 631
Ostrzeżeń: 1
Postów: 317
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

hmmm o samej Lady Gaga nie mam zdania. Ale jej piosenka Poker Face jest jedną z moich ulubionych piosenek ;] super jest naprawde
Wyślij prywatną wiadomość
~Kasztan F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2009 19:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1453
Ostrzeżeń: 3
Postów: 221
Data rejestracji: 22.11.08
Medale:
Brak

Nie przepadam za nią. Warto zauważyć, że "jej" największy "hit", jaki wychwalacie, ma przy tytule małą adnotację - feat. Colby O'Doniss.
Więc czy można powiedzieć, że pisze genialne teksty?
Jej głos wydaje mi się edytowany przez komputer. Ma taki głos jak... Cyborg. A jej wygląd? Ubiera się skąpo, wyzywająco... Czyżby nie zauważyła, że to słaby pomysł na zdobywanie pierwszych stron gazet?
__________________
Dr. Chase: To był jeden pocałunek!
Dr. House: Właśnie dlatego nie możesz dotykać moich markerów.

House:Jeśli dostanę ten dyżur, to wskażę tego, kto rozpuszcza plotki o twojej rzekomej zmianie płci
Cuddy: Nie ma takich plotek.
House: Ale będą, jeśli nie dasz mi tego dyżuru

House : O, widze , że mamy trzech muszkieterów. Załatw murzyna, ja dziewczynę , a kangur przestraszy się i ucieknie.

Dr House: Ta tablica nie bez powodu jest BIAŁA
(chwila ciszy)
Dr House: Możesz oddać mi ten CZARNY pisak?

House: [do Cuddy] Aha, prawie zapomniałem, muszę dać 16-letniemu pacjentowi magiczne grzybki by wyeliminować bóle głowy. W porządku?
Cuddy: [sarkastycznie] Żaden problem.
[House uśmiecha sie i wychodzi. Cuddy w panice biegnie za nim]
Cuddy: To był sarkazm!

Dr Foreman: Saturacja w normie.
Dr House: Zmieniła się o jeden procent.
Dr Foreman: Mieści się w normie. To normalne.
Dr House: Gdyby jej DNA zmieniło się o jeden procent byłaby delfinem.

Dr. Chase: Nienawidzę tego dzieciaka.
Dr. House: Lubię tego dzieciaka.
Dr. Chase: Jeszcze go nie poznałeś.

Dr Cameron: Prosisz mnie, bym z tobą poszła?
Dr House: Jasne. Brzmi nieźle.
Dr Cameron: Coś w rodzaju randki?
Dr House: Dokładnie, tylko z wyjątkiem "randki".

Henry: Mój brat nie jest zbyt mądry.
Dr House: Moc genów jest potężna.

Dr House: Potrzebnym mi prawnik.
Vogler: Kogo zabiłeś?
Dr House: Nikogo, ale jest dopiero przed południem.

Wilson: Bądź sobą. Bądź opryskliwy, obojętny, niegrzeczny i arogancki.
House: Nie rób ze mnie świętego.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2009 19:12
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

JA jakoś nie przepadam za samym stylem muzyki jaki Lady GaGa wykonuje i za samą piosenkarką też jako.s szczególnie nie przepadam. Z jej całego albumu to jedynie słyszałam kilka piosenek i raczej mi nie przypadły do gustu. Co jedynie to czasem słucha piosenki "Poker Face" bo mi nawet się podoba, no i może czasem "Just Dance" kiedyś, teraz to już nie, znudziła mi się... ^^
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2009 21:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Ja ją nawet lubię. Bardzo mi się podoba piosenka Poker Face. Lady GaGa pisze świetne teksty. To ona napisała hit Womanizer, który miał być na jej płycie, ale ostatecznie odstąpiła go Britney Spears.
GaGa jest dowodem na to, że można zrobić niezłe hity śpiewając praktycznie o niczym, czego doskonałym przkładem są piosenki Just Dance i wspomniana wyżej Poker Face.
Jeśli chodzi o jej image to nie czepiajcie się jej. Bo to jest jej wygląd i może z nim zrobić co chce, to przecież jej sprawa.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 18-03-2009 19:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Cóż... Nie jestem jej całkowicie przeciwna, poniewąż lubię jej piosenkę "Poker Face"... Ale nie podoba mi się to jak ona próbuje przerobić się na drugą Paris Hilton... Gaga sama przyznała w jednym z wywiadów, że Paris Hilton to jej idolka i, że to na niej wzoruje np. swój styl ubierania się...;/ Jak dla mnie to bardzo płytkie... Nie przpadam za Paris Hilton i zaczynam się teraz coraz bardziej zniechęcać do Lady Gagi...
To ona napisała hit Womanizer, który miał być na jej płycie, ale ostatecznie odstąpiła go Britney Spears.

Naprawdę...?? Nie wiedziałam... Bardzo podoba mi się ta piosenka, ale nie miałam pojęcia, że napisała ją lady Gaga...;d
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 18-03-2009 19:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Nie przepadam chociaż właściwie to moja znajomość jej utworów kończy nie na usłyszanych gdzieś w radiu. Ogólnie to mój rodzaj muzyki, jest przeciętną wokalistką, która moim zdaniem i tak prędzej lub trochę później zniknie i wszyscy o niej zapomną.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 18-03-2009 19:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak


Naprawdę...?? Nie wiedziałam... Bardzo podoba mi się ta piosenka, ale nie miałam pojęcia, że napisała ją lady Gaga...;d


ja też do niedawna nie miałam pojęcia, ale kiedyś z nudów wpisałam na cioci wikipedi haslo Lad GaGa i tam było coś na ten temat

Ale nie podoba mi się to jak ona próbuje przerobić się na drugą Paris Hilton... Gaga sama przyznała w jednym z wywiadów, że Paris Hilton to jej idolka i, że to na niej wzoruje np. swój styl ubierania się...;/ Jak dla mnie to bardzo płytkie..


przynajmniej Lady nie robi aż tak słabych i żenujących piosenek i klipów. Widziałam 2 teledyski Paris i masakra: klip nr 1 na plaży, domyślam się, że miał być seksowny a wyszedł jak słaba podróba video do piosenki don't let me be the last to know. Nr 2: skrócona wersja filmu dziewczyna z sąsiedztwa z Paris w roli głównej (piosenka też co najmniej głupia, a teleledysków Gagi chyba nie widziałam u nikogo innego
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 20-03-2009 23:28
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Zupełnie obiektywnie mogę powiedzieć że "Just Dance" to dobra i ciekawa piosenka.
Ale nie myślcie proszę, że jestem osobą która słucha tego co jest "kul trendy i w_ogóle sweet".
Jestem dość obiektywnie nastawiona do muzyki i nie twierdzę że nie ma dobrego popu.
Ale też nie zamierzam utożsamiać się z Lady Gagą- jak jest, to niech tam będzie, za chwilę słuch po niej zaginie.

AVE GUNS N ROSES!
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę

Edytowane przez Ariana dnia 21-03-2009 10:17
Wyślij prywatną wiadomość
~Rewolucja F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2009 08:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4576
Ostrzeżeń: 2
Postów: 772
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Omg. Kicz, tandeta, pozerstwo. Tyle mogę powiedzieć o samej Lady Gadze - jeśli to się tak odmienia. ^^
Kiedy widzę ją w jakimś Bravo, Twiście, Dziewczynie, to albo nie mogę się powstrzymać od śmiechu, albo jestem zniesmaczona i zdegustowana. Jej piosenki... hm. Nie przepadam za nimi. Może to wyraz pewnego buntu, bo od niedawna każdy w mojej szkole ma jej piosenkę jako dzwonek w telefonie. Mówię tutaj o Poker Face. Tę piosenkę ewentualnie zniosę, ale Just Dance to kompletna porażka i omyłka. Biorąc pod uwagę fakt, iż sama projektuje swoje sceniczne stroje, mogłaby być bardziej... hm. sama nie wiem jak to określić. Jak na razie kojarzy mi się z Dodą.
Dziękuję za uwagę.
__________________
już nie noszę sukienek,
nie śpiewam ładnych piosenek
i chociaż jestem dziewczyną,
z chłopakami piję wino!
hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2009 12:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

nie trawie ani jej muzyki, ani wyglądu, po prostu to mi tak zajeżdża tandeta, ze omijam jej muzykę szerokim łukiem, po prostu zupełnie nie mój typ muzyki
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2009 20:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Dżast dens, tuturu, dżast deeens. Tiaa...
Co myślicie o tej piosenkarce??

Myślę, że to obraza dla innych artystów nazywać ją 'piosenkarką'. Wg' mnie jest totalnie beznadziejna, nie ma głosu, śpiewa o niczym, myśli, że jest fajna, a nie jest.
Lubicie ją czy wręcz za nią nie przepadacie??
J
Wręcz za nią nie przepadam.

a cały czas słucham jej nowej piosenki Poker Face i strasznie mi się podoba.A jak z wami??

No to w sumie trochę smutne. Bo o ile mi wiadomo piosenka Poker Face jest o niczym i żadnego przekazu nie ma. Na dodatek jest w jakiś technomłotowych klimatach.
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~vivien F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2009 20:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 20.03.09
Medale:
Brak

Piosenkarki jako osoby to nie za bardzo polubiłam, ale do jej piosenek nie mam zastrzeżeń. Lubię ,,Poker Face" i ,,Just dance". Lady Gaga wydaje mi się, że będzie drugą Paris Hilton. Tylko, że z lepszym głosem. Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2009 20:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Słyszałam w radiu dwie piosenki. Tytułów nie znam. Nie lubię i nie słucham tego typu muzyki. Mniej więcej jednak się orientuję i przepowiadam Lady karirę jednego/dwóch hitów. Teksty jej piosenek są bez sensu. Rytm muzyki - hmm jak ja nienawidzę popu i temu podobnych. Taka pusta, banalna muzyka.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2009 20:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

vivien napisał/a:
Piosenkarki jako osoby to nie za bardzo polubiłam, ale do jej piosenek nie mam zastrzeżeń. Lubię ,,Poker Face" i ,,Just dance". Lady Gaga wydaje mi się, że będzie drugą Paris Hilton. Tylko, że z lepszym głosem. Oczko


jaki głos? przecież ona remiksuje swoje piosenki (ale Pariska jest gorsza). Głos ma Christina Aguilera, Leona Lewis, Whitney Huston (sorry za błędy), ale nie Lady ZGaGa;p. Co nie zmienia faktu, że piosenki ma całkiem fajne.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~LeStrange F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 28-03-2009 19:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 88
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 27.03.09
Medale:
Brak

Nawet lubię jej piosenki (Just Dance i Poker Face), ale jej styl i zachowanie jest po prostu skandaliczne. Na koncertach i w teledyskach pokazuje nie powiem co, tylko dlatego żeby być komentowana w takich gazetach jak 'wszechwielkie' Bravo..
Edytowane przez LeStrange dnia 28-03-2009 19:19
Wyślij prywatną wiadomość
~Gosia Black F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 08-04-2009 21:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 584
Ostrzeżeń: 1
Postów: 418
Data rejestracji: 22.09.08
Medale:
Brak

Tak ogólnie to GaGa jest no... jakby to powiedzieć...(?). Jest po prostu głupia! Ale sprawa jest taka, że parę jej piosenek po prostu ubóstwiam, kocham itp, itd. Poker Face, Just dance, Eh, Eh i parę innych, te właśnie uwielbiam! Ogólnie Lady GaGa jest naprawdę nie mądra. To co ona wyprawia, co o niej piszą. To się normalnie w głowie nie mieści! A śpiewa dobrze. Jedynie to mogę jej głosu pogratulować i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia psychicznego i poprawy zachowania. To smutne co ona wyprawia Zniesmaczony
__________________
Hej!
Długo mnie tu nie było.... szkoda.
Ale już jestem i was pozdrawiam!! Wszystkich bez wyjątku!!!
Muaaa :*


Widząc szczęście przechodzące przez ulicę lepiej go nie zatrzymywać. Kiedyś nadejdzie taki moment, że samo do nas przyjdzie.

Widzę cię Madeleine Lestrange ! ! ! ! xDd
www.rybcia358.jakijest.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT