Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 127
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Bal przebierańców
Drukuj temat · Bal przebierańców
!leea F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2010 23:28
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

A tak... Dawne czasy ;P Do dzisiaj mam w szafie kapelusz czarownicy z literą "H" ( Hogwart ) oraz maskę czarnego kota. Raz przebrałam się za jakiegoś... potwora, co było błędem ( kl.III ) , jednak nie pochwaliłam się tym strojem za długo bo po 15 min.już maskę zdjęłam i gdzieś mi się zapodziała. Przede wszystkim w podstawówce, i tylko raz w gimnazjum-tematyczne, ale mnie nie było. Podobno dużo nie straciłam. ;p
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 22-04-2010 16:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

W gimnazjum jak byłam w trzeciej klasie mieliśmy bal przebierańców gdzieś listopadzie. Podobał mi się ten pomysł bo można było sobie porobić jaja. Wkurzały mnie teksty niektórych lasek, że one nie będą robić z siebie idiotek. Mniej więcej połowa społeczności szkolnej się przebrała, a ta druga to były te osoby, które nie chciały się "ośmieszać", a tak naprawdę straciły świtną zabawę bo podczas gdy osoby przebrane odwalały niezłe rzeczy to te nieprzebrane były tylko tzw, widownią. Ja razem z koleżanką przebrałyśmy się za Gejsze Rozbawiony Miałyśmy takie długaśne szlafroki, wielkie kokardy przy tyłku i koki z patykami od szszłyków Wredny efekt białej twarzy uzyskałyśmy trochę jasnym pudrem, ale to nie było wystarczające więc pomalowałyśmy się pokruszoną białą pastelą xD Efekt był świetny no i świetnie się bawiłam. Moim zdaniem takie bale nie są ani trochę dziecinne, to po prostu świetna zabawa, na którą pozwolić może sobie człowiek w każdym wieku ;]
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 19-05-2010 19:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

Dawno na takim nie byłam. Kiedyś przebrałam się za diablice. Długie, czarne pazury, ogon, makijaż. Byłam też już księżniczką. Oczko
Wszystkim, którym brakuje pomysłów, a chcą być oryginalni polecam przebranie się za kosz na śmieci. Moja szalona przyjaciółka to zrobiła i wygrała konkurs na najlepszy kostium. Dziewczyna wzięła karton, posklejała, poobklejała papierami... Śmiesznie było. ^^
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~Tessia F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 22-05-2010 09:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 46
Ostrzeżeń: 1
Postów: 44
Data rejestracji: 28.04.10
Medale:
Brak

Ja na bal przebierańców zawsze się przebierałam Rozbawiony W starszych klasach uważali, że to głupie i dziecinne, ale ja uważam inaczej Rozbawiony Myślę, że to fajne nawet jak się jest starszym. Jest fun i w ogóle. Moje stroje to: Czerwony kapturek, kowboj/szeryf, czarownica, cyganka, biedronka. Koleżanki zawsze mnie obgadywały, bo nie byłam księżniczką. Ale ostatnio zarażam przebieraniem się. Coraz więcej osób się przebiera na bal przebierańców. Bardzo fajne są takie dyskoteki Rozbawiony
__________________
" Mojego tatę ugryzł jeż,
a może i ukłuł,
nie widziałem,
bo biłem brata sandałem."

"Z wieży Eifla spadła ryba
i zabiła wieloryba"

"Krzywa wieża zabiła jeża"

Kacper B.( Cynamon)
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 22-05-2010 09:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Kiedyś przebierałam się głównie za księżniczkę, a raz nawet za kowbojkę. U mnie w szkole konkurs na najlepszy kostium wygrywały osoby w oryginalnym przebraniu, np. kotka. W 3 klasie w ogólne przestałam się przebierać, bo wydawało mi się, ze to głupie. Teraz też się nie przebieram, ale stroje niektórych powalają na kolana ;d
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 14:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

POlecam przebranie się za Clowna:
Zakładasz jakieś kolorowe rajstopy (np. zielone)
Na rajstopy zakładasz na lewą stronę podkolanóę ( albo taką długą skarpetkę, ale żeby wyglądała tak jagdy była za duż i ci spadała) a na drugą nogę zwykłą skarpetkę.Szukasz wielkich i szerokich gaci najlepiej kolorowych (np.różowe) Szukasz jakiejś starej zwykłej koszulki bawełnianej, bierzesz farbę i wymyślasz fikuśne wzory ( bądż jeśli posiadasz pstrokatą koszulkę to jej nie brudzisz). Wypytujesz znajomych o pożyczenie peruki. Nos możesz zrobić ze starej gąbki. Malujesz obie wielkie piegi i szminką wiekkie uśmiechnięte usta. I clown gotowy.


Możesz również przebrać się na czarownicę:
Tapirujesz sobie wlosy. Malujesz oczy na czarno( ale takie wiekie czarne lub fioletow kolka od brwi do polowy nosa).
Zakładasz czarną suienkę, a jeśli nie masz to czarną bluzkę i spodnie lub spodnice i czarne rajstpy (rajctopy mozesz podrzec zby byly takie dziury) i najlepiej jakis kawalek materialu jako plaszcz.

Pamiętam jak na każdym balu w przedszkolu chciałam być kiężniczką, a każdy chłopak spiderman'em albo batman'em.
W pierszej klasie byłam pipi langstrum^^
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.

Wyślij prywatną wiadomość
~Larinne F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 14:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2021
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

Możesz również przebrać się na czarownicę:
Tapirujesz sobie wlosy. Malujesz oczy na czarno( ale takie wiekie czarne lub fioletow kolka od brwi do polowy nosa).
Zakładasz czarną suienkę, a jeśli nie masz to czarną bluzkę i spodnie lub spodnice i czarne rajstpy (rajctopy mozesz podrzec zby byly takie dziury) i najlepiej jakis kawalek materialu jako plaszcz.


W podstawówce to było moje ulubione przebranie ;D
Lubiłam przebierać się za czarownicę, najlepszym elementem stroju były dla mnie natapirowane włosy i ostro przydymione oczy. ;]
__________________
Miłość opiera się na paradoksie - to tak jakby kurwa była dziewicą .
Jędzowata i uparta, egocentryczna i neurotyczna, stanowiła modelowy przykład trudnego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
~Vivienn F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2010 15:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 20.08.10
Medale:
Brak

Zawsze marzyłam,żeby iść na taki baaal!
Na serio.Ale oczywiście nigdzie nie organizują(nie licząc czasów przedszkolnych) ;P
Eh...Kto wie,może kiedy bd miała okazje iść :)
Jak narazie zostały mi przebieranki w domku ;p
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2013 22:13
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Z zasady nie cierpię wszelkiego rodzaju imprez, spotkań, na których jest głośna muzyka i się tańczy. Wiem, dziwnie to brzmi, ale tak już mam. Jednak Bal Przebierańców...To cudowne wspomnienie z dzieciństwa. Od przedszkola aż do bodajże I klasy przebrany byłem za kowboja. Trochę mnie to już nudziło, chciałem czegoś innego, jakiejś odmiany. Marzyłem o wypożyczeniu kostiumu Batmana ( niestety wszystkie były już zarezerwowane ), skończyło się na kostiumie Zorro. I też fajnie było. Pamiętam, że na zabawy choinkowe zawsze odbywały się te przebieranki. No i ostatnio modne Halloween. Miałem kiedyś maskę od kolegi z Anglii Jasona Voorhesa ( Piątek 13-ego ), ale zabawa była. Kaptur na głowę, plastikowe ostrze i o ile znajomi wiedzieli o co kaman, to już dziewczyny na przystanku nie bardzo ; fajnie się odsuwały widząc gościa z maską hokejową, ostrzem w ręku i czarnym kapturem na głowie. Strój spełnił zadanie.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT