Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 239
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Inspiracje
Drukuj temat · Inspiracje
~Blair F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 15:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ostatnio przeglądałam różne zagraniczne strony i zaciekawiło mnie to, ile ludzi kopiuje styl ulubionej postaci z filmu, serialu lub po prostu znanej gwiazdy. Wszyscy starają się do niej upodobnić, choć każdy w innym stopniu. Jedni stawiają na oryginalny dodatek w stylu gwiazdy, a inni wyglądają jak prawdziwe sobowtóry - ten sam płaszcz, spodnie, bluzka, suknia. Nawet identyczny kolor. Tyczy się to także fryzur i makijażu.

Więc teraz pytanie do was, ludu Hogsmeade. Wzorujecie się na kimś? Jeśli tak to na kim; postaci z serialu/filmu a może kochacie styl ulubionej gwiazdy?
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 15:30
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Wzorujecie się na kimś?


Nie, staram sie być oryginalna i wydaje mi się, że nieźle mi to wychodzi. Ubieram się w to, co mi sie podoba i mi pasuje.
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 15:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś tak miałam. O! Ta fryzura tej piosenkarki mi się podoba, chcę taką! A takie spodnie nosi "X" gwiazdą, też chcę! Ale mi przeszło i jakoś teraz się na nikim nie wzoruję. Może to dlatego, ze wszystko się pokrywa, moda, za modą. Zaczyna się po prostu od jednej gwiazdy. Gdy zobaczę coś fajnego na tej właśnie "jednej" to już to się rozprzestrzeniło i to nie jest już ta "jedna" tylko co najmniej kilkanaście. Kupuję, mam, ale nie woruje się na jednej gwieździe. Na nikim się nie wzoruję. Idę za modą, żwawym krokiem. Tyle ;d
Wyślij prywatną wiadomość
N
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 16:02
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Mnie to nie kręci. Nigdy nie próbowałem się upodobnić do jakiejś znanej osoby z wyglądu czy też z zachowania. Wydaje mi się to rzeczą głupią, upodobniać się do kogoś znanego. Co to ma na celu? "Zabłyśnięcie" w towarzystwie, zwrócenie na siebie uwagi? Nie rozumiem działań takich osób. Uważam, że muszą mieć wiele kompleksów. Ja też je mam, ale nie pozbywam się ich w tak żałosny sposób :>.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 16:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie wzoruję się na nikim, staram się wypracować jakiś własny styl i ubierać się zgodnie z własnymi przekonaniami, a nie wiecznie zmieniającą się modą. Nie uważam, aby było złe jednorazowe kupienie sobie bluzki czy spodni, które raz założyła jakaś gwiazda czy podobne uczesanie - samej zdarza mi się ułożyć włosy wzorując się na kimś, ale ubierać/czesać/malować się tak jak ktoś 24 godzin na dobę/7 dni w tygodniu to naginanie pewnych zasad. Nie mam jakiegoś autorytetu w ubieraniu, i choć wedle moich przekonań niektóre gwiazdy mają klasę, to nie mam jakiejś większej potrzeby upodabniania się do niej pod każdym względem.
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 16:41
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nigdy przy wyborze ciuchów czy fryzury specjalnie nie kierowałam się wizerunkiem jakiejś gwiazdy. Chociaż nie zaprzeczę, że często mi się jakaś część ubrania znanej osoby podoba i zapewne jakbym miała możliwość, to bym sobie kupiła podobne. Ale nie jest to spowodowane tym, że "ona taki ma to ja też muszę!", tylko po prostu jak wiele innych ciuchów ten konkretny mi się podoba.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~alexis_tonks F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 18:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 236
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja również nie próbowałam się upodobnić do jakiejś gwiazdy. Przyznaje że czasem spodoba mi się coś u jakiejś sławy, ale nie dlatego że chcę się upodobnić. Ostatnio podoba mi się wizerunek Marty żmudy Trzebiatowskiej ale nie zamierzam się przefarbować Uśmiech
__________________
republika.pl/blog_ns_1189355/3136843/sz/hermiona_draco_szablon_2.jpg

"Przyjaciel to ktoś taki do kogo możesz zadzwonić o 3 w nocy i powiedzieć 'Jestem w więzieniu w Meksyku' a on odpowie "Nic się nie martw. Zaraz tam będę'". Merlene Dietrich
na-zawsze-ja-i-ty--razem.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 18:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Wzorujecie się na kimś?

Nie. Nie odczuwam takiej potrzeby. Wolę być oryginalna i nawet nieźle mi to wychodzi. Ubieram się w co chcę kiedy chcę. Nie mama żadnych autorytetów jeśli chodzi o modę, lubię eksperymentować i mieszać style. To samo tyczy się fryzur i dodatków.
Co do kopiowania stylów gwiazd lub czyichkolwiek innych - wkurza mnie to. Jak zobaczę pięć 'psiapsiółek' idących korytarzem, a wyglądających jak swoje własne klony to aż mnie mdli. Po co podrabiać cudze style? Żeby komuś zaimponować? Być cool? To bezsensowne.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 18:48
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja się nie wzoruję na nikim konkretnym, aczkolwiek lubię się inspirować niektórymi zestawami. Czasem jest to zdjęcie jakiejś gwiazdki Hollywood, której udało się ubrać z klasą, czasem fotka jakiejś bezimiennej dziewczyny, znaleziona gdzieś w czeluściach internetu. Oczywiste, że nie kupuję identycznych ubrań jak osoba na zdjęciu, ale czasami - podczas zakupów - takie zdjęcie może być inspiracją do stworzenia i zakupienia fajnego zestawu.
Inspiracje czerpię częściej z portali dla miłośników mody - reklamy robić nie będę, ale mam jeden swój ulubiony.Happy
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac

Edytowane przez Delirantka dnia 06-12-2008 18:50
Wyślij prywatną wiadomość
~Cameron F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 20:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 589
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Na niczym ani nikim się nie wzoruję jeśli chodzi o ubrania i fryzury. Nawet nie wiem jak się gwiazdy ubierają, jak już widzę zdjęcie jakiejś w gazecie to nie zapamiętuję jej ubrania ani fryzury. W ogóle nigdy się na nikim nie wzorowałam. Ubranie zawsze kupuję takie jakie mi się akurat w sklepie najbardziej spodoba nie zwracając uwagi na to czy to modne czy ktoś takie też już ma. A fryzurę mam prawie codziennie taką samą jak miliardy ludzi na świecie - zwykły kucyk. I nie mam zamiaru jej zmieniać t4ylko dlatego że fryzura jakiejś gwiazdy mi się spodoba.
Wyślij prywatną wiadomość
~Chryzanteny-Zlociste F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 21:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 327
Ostrzeżeń: 0
Postów: 133
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

Ehh. Ja to nie lubię się wzorować na czyjś sposób tak ubioru. Wygląda się wtedy tak sztucznie. To okropne. Stawiam na naturalność i swobodę ubioru. Ubieram to w czym czuję się dobrze i miło. Ubiór przedstawia najczęściej jaki mamy charakteru. Naśladowanie gwiazd, to chyba w pewnym sensie uległość i strach przed zmianami. Mogę się też mylić, tak jednak uważam. Okee. To Pozdrawiam.
__________________
Methinks I see.. where? In my mind eye.

Edytowane przez Tonks2812 dnia 05-02-2010 08:33
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2008 15:41
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Pff, ja nawet nie wiem, co jest teraz modne. Nigdy mnie to jakoś nie obchodziło, tak samo jak i to, jak się ubierają/malują/czeszą gwiazdy. Dlatego też nie wzoruję się na nikim, tylko ubieram zgodnie z własnym widzimisię. Nie, nie pracuję na swoją oryginalność. Noszę się po prostu wygodnie. Bluza z kapturem, koszulka na ramiączkach, szerokie dżinsy, adidasy - to mój styl. Od gwiazd nigdy nie odgapiłam żadnego ubrania, uczesania ani makijażu. Nie czuję potrzeby upodobnienia się do kogoś, bo i po co? Wolę być sobą. Jednakże nie przeszkadza mi, jeśli ktoś ma jakiś swój wzór. Co prawda, zazwyczaj sobie po prostu nie zdaję z tego sprawy, gdyż nie kojarzę jaka gwiazda ma jaki styl, ale jak się już dowiem albo jednak skojarzę, to nie potępiam. Każdy ma swój rozum i jeśli mu się to podoba - droga wolna.
Edytowane przez Cathy dnia 22-02-2010 19:31
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~ladybird F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2008 20:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 521
Ostrzeżeń: 3
Postów: 331
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie wzoruję się na nikim zazwyczaj tworzę własny styl.
Ale czasem gdy coś mnie się spodoba to szyję sobie rzecz o podobnym kroju, lecz prawie w_ogóle nie przypominającej wzoru.
Edytowane przez Tonks2812 dnia 05-02-2010 08:34
Wyślij prywatną wiadomość
~potterfanka F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 18:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 514
Ostrzeżeń: 1
Postów: 186
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Wzoruję się na stylu, ale nie kupuję tych samych ubrań.Po prostu widzę jak ona się ubiera, podpatruję i próbuję odtworzyć, ale na swój sposób.O kim mowa? O Avril Lavigne.Ale nie tej różowej, tylko tej rockowej, czarnej, z pazurem.Jeszcze za czasów płyty Under My Skin.
__________________
die.
beacuse when you die - you born backwards.

myanimelist.net/signature/cooky_.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Melody F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2009 15:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 594
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie wzoruje się na nikim, ale przykładem dla mnie i klasą samą w sobie jest Audrey Hepburn, a już na pewno Holly ;D Jest dla mnie właśnie ,,inspiracją", wzorem kogoś ubranego gustowanie i z wyczuciem smaku.
__________________
Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Wiesz, że to ja, Cathy

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno
www.austen.lua.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ariana Malfoy F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2009 16:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1014
Ostrzeżeń: 1
Postów: 266
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Dla mnie inspiracją jest to co modne. Mam swój gust, wiem co lubię i w czym potencjalnie czuje się dobrze. Owszem podglądam trochę w co ubierają się gwiazdy "na pokaz" że się tak wyrażę. Bo w rzeczywistości często można je zobaczyć w dresach, startych dżinsach czy wysłużonych koszulkach. Lubię zajrzeć też do takich gazet jak Avanti, Joy czy Glamur. Choć nie kupuję ich bo szkoda mi na nie pieniędzy, od tego jest Empik żeby przejrzeć co się chce na miejscu. A w Krakowie nawet Kawiarenkę z czytelnią ma.
Tak więc jak wspomniałam kieruje się głównie tym. Potem idę do sklepu, szukam rzeczy podobnych i wystarczy zmierzyć czy pasuje i jak się w tym wygląda. Lubię swój styl, choć chciała bym mieć większe możliwości finansowe i rozmiarowe aby go wzbogacić.... Rozbawiony
__________________
PEOPLE LIKE YOU, ARE THE REASON PEOPLE LIKE ME. KILL PEOPLE
<><><><><><><><><><><><><>
Kiedy palec wskazuje niebo, głupiec patrzy na palec..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ej drogi Gościu pozdrawiam Cię Oczko A w szczególności pozdrawiam: Ami,
Lilly Luna Potter, Krzywołap 21, Emily Riddle, FeltonLover, Karola_94 Rozbawiony

^^^
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
...........................

___________
Ludzie od czasu, do czasu potykają się o prawdę,
ale większość z nich podnosi się i pędzi jakby nic się nie stało.

[ Winston Churchill ]
_._._._._._._.
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
(...)

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
(...)

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
(...)

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

[img]img232.imageshack.us/img232/7993/rtamichaeljackson726489.gif[/img]
[img]img517.imageshack.us/img517/1659/1134425189fslytherinyy3.th.jpg[/img]img5.imageshack.us/img5/6710/herbslythpj5.gifimg525.imageshack.us/img525/6458/9444489.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 15-02-2009 17:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Jak większość staram się być oryginalna i ciągle szukam własnego stylu. Nie wzoruję się na żadnych gwiazdach itp. Jeżeli zobaczę w sklepie coś fajnego, odpowiadającego mi to ok. Ale nigdy nie kupię sobie np. bluzki " bo taką ma gwiazda X". Lubię być inna od wszystkich. Jedyna w swoim rodzaju. I taka staram się być także pod względem ubioru.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*

Edytowane przez Cathy dnia 21-07-2009 23:37
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2009 18:42
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Nie wzoruję się na nikim, ponieważ uważam to za głupotę. Moim ulubionym stylem, jest mój własny, więc nie odczuwam potrzeby kopiowania czyichś pomysłów. Poza tym nigdy nie zdarzyło mi się, chodzić w czymś, tylko dlatego że jest modne, a nie dlatego, że podoba mi się. Ja mam swoją własną modę i dobrze mi z tym. Wszystkie dodatki i kreacje wybieram według moich upodobań.
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 17-02-2009 18:44
Wyślij prywatną wiadomość
~bella lestrange4400 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2009 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie lubię wzorować się na kimś, może czasami w kwestii makijażu, ale tak to raczej nie. Wolę sama wybierać w co się ubiorę. Nigdy też nie zwracam uwagi na to jaki kolor jest na czasie. Ubieram się tak jak lubię jak jest mi wygodnie, pasuje w danej sytuacji.
Edytowane przez Tonks2812 dnia 05-02-2010 08:36
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2009 21:30
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Nie, nie lubię się wzorować się na gwiazdach ekranu czy na kimkolwiek. Staram się mieć swój własny, może i nie oryginalny ale własny styl. jakoś też nie zdarzyło mi się polować na najnowsze trendy mody, jeżeli coś mi się spodoba to kupuję, jak nie to nie. Moja szafa to zbiorowisko wszystkiego, różne style, materiały, kroje i co nie tylko. Ale nigdy nie kopiuję stylu gwiazd, chociaż mam tyle koleżanek co to robią , mnie jakoś nie interesuje to.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."

Edytowane przez Tonks2812 dnia 05-02-2010 08:36
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT