Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 599
» Użytkowników online: 1

~agrohimxvh

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Kreacje studniówkowe :)
Jestem zwolenniczką
długich sukni długich sukni 21%[13 głosów]
raczej krótkich raczej krótkich 63%[40 głosów]
mini:P mini:P 3%[2 głosów]
jestem facetem i nosze spodnie:D jestem facetem i nosze spodnie:D 13%[8 głosów]
Głosów ogółem : 63
Drukuj temat · Kreacje studniówkowe :)
~lady_sara F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 00:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 103
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 28.11.08
Medale:
Brak

Co prawda czas studniówek jest tuż tuż, ale chciałabym poznać wasze opinie na temat kreacji. Co sądzicie o obecnej modzie w tym zakresie, co wam się podoba a co nie, no i oczywiście jaka jest wasza wyśniona suknia). A może twierdzicie, że lepiej założyć spodnie?! Happy
__________________
Lupin złapał go w biegu i objął ramieniem... - Już nic nie możesz zrobić Harry... nic... On odszedł...

Edytowane przez Milka dnia 06-08-2010 17:58
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 00:36
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

A ja ostatnio kupiłam swoją, bo studniówka już za kilkanaście dni a do tej pory, szczerze mówiąc, miałam to w lekkim poważaniu. Może ja jakaś nienormalna jestem, ale wcale mi jakoś specjalnie nie zależało a na pewno nie zależało mi tak bardzo, jak niektórym moim koleżankom, które o sukience myślą od września i tylko o tym mówią.
Oczywiście wybrałam czarną sukienkę, długości za kolano i na ramiączkach. Ogólnie jest dość prosta, bo nie znoszę mieć na sobie jakichś cudów wianków. Stawiam na dodatki. Nawet udało mi się buty dopasować i biżuterię. Brakuje mi tylko torebki, ale jakoś mi się szczególnie nie śpieszy.
A w ankiecie zaznaczyłam krótkie (mini na studniówkę to chyba największa pomyłka jaka istnieje).

Ale szczerze przyznaje - takie ciuchy to dla mnie męczarnia. Wolałabym coś wygodniejszego i praktyczniejszego.
Edytowane przez Ariana dnia 19-06-2009 10:33
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 13:01
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja jeszcze sukienki nie mam, ale wiem, że musi być fioletowa, ewentualnie z jakimś czarnym elementem typu pasek, musi mieć ramiączka i być tak średnio w kolano. Do tego dodatki, albo fioletowe albo czarne, chociaż bardziej się zwracam ku czarnemu.

mini na studniówkę to chyba największa pomyłka jaka istnieje

Zdecydowanie tak. Pomyłką jeszcze jest różowy kolor sukienki (taki róż majtkowy).

Ja preferuje tylko sukienki krótkie, jakoś mnie do długich nie ciągnie.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~karolina123 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 13:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 445
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Pomyłką jeszcze jest różowy kolor sukienki (taki róż majtkowy).

Zdecydowanie obciach.

Czarne są najładniejsze i uniwersalne xD
Podobają_mi się sukienki z dekoltem w serek,i te bez ramiączek.
Myślę że czarne i złote są chyba najfajniejsze, czerwone znośne.
Moja koleżanka miała piękna złotą i zrobiła furorę na studniówce xD
__________________
"Co nie jest życiem, wykorzeniam
by kiedyś martwą nie umierać"

"Z punktu widzenia aerodynamiki
trzmiele nie maja prawa latać,
tyle że trzmiele o tym nie wiedzą,
wiec latają sobie dalej."

Edytowane przez Tonks2812 dnia 23-12-2009 12:04
Wyślij prywatną wiadomość
~lady_sara F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 16:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 103
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 28.11.08
Medale:
Brak

niestety nie udało mi się znaleźć takiej, jaką chciałam. Zwiedziłam chyba wszystkie sklepy z sukienkami w promieniu 20 km i nie znalazłam ładnej


Ja miałam ze swoją tak samo. Wymarzona i wyśniona czarna w dużej mierze tiulowa z trenem z tyłu którą widziałam tylko raz ale potem już nigdzie takiej nie mogłam znaleźć. Normalnie tragedia!
na szczęście udało mi się znaleźć inną czerwoną ale równie cudowną
__________________
Lupin złapał go w biegu i objął ramieniem... - Już nic nie możesz zrobić Harry... nic... On odszedł...
Wyślij prywatną wiadomość
~aparecjum F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 17:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 1
Postów: 515
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Ja tam będę miała sukienkę do kolan, najprawdopodobniej czarnąOczko chociaż chciałabym różową, no ale wiecie - tradycja ;/

Mnie się nie podobają czarne jak smoła suknie do parkietu, że się przewrócić można... jak na jakiś pogrzeb czy coś;/
__________________
Chociaż to, że nasze myśli skierowane są ku czymś innemu, że rozmawiamy i porozumiewamy się różnymi językami, nasze serca biją jednym rytmem.

Edytowane przez Tonks2812 dnia 23-12-2009 12:06
Wyślij prywatną wiadomość
!Marta_Mara F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 17:30
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Karta z Czekoladowych Żab
Punktów: 4106
Ostrzeżeń: 0
Postów: 110
Data rejestracji: 01.08.08
Medale:
Brak

mini na studniówkę to chyba największa pomyłka jaka istnieje

No raczej. Nawet nie przyszedł mi taki pomysł do głowy, a to dobre!

Porażkowe też są sukienki "byle się pokazać", ale tylko do tego celu- bo do tańca one się nie nadają.
Więc podczas mojej studniówki, rok temu, można było zobaczyć takie perełki jak suknia z 44 warstwami, cała czerwona (oczo-ała czerwony...). W następstwie tego dziewczyna wglądała może i ładnie, ale na parkiecie jej nie zauważyłam :}
Nieciekawie wyglądają też dziewczyny o obfitszych kształtach w sukience typu bombka.

Ja miałam sukienkę koloru czekoladowego ^^,
U góry ładnie dopasowana, po wcięciu ładnie rozszerzona. I kończyła się na kolanie- nie wyobrażam sobie śmigania całą noc w długiej sukience oO'
Generalnie nie była typem sukienki rzucającej się w oczy, przez co paradoksalnie dużo osób ją zauważyło ~~

Cała ta afera studniówkowa wokół sukienek jest naprawdę straszna- w pewnym momencie trzeciej klasy liceum wszystkie dziewczyny zaczynają o nich rozmawiać, planować, dopasowywać do partnera... o,O
Dla mnie to było okrutnie proste- pojechałam z mamą do sklepu i w ciągu piętnastu minut było po sprawie :}

Życzę wszystkim tegorocznym maturzystkom (i maturzystom) świetnej zabawy :)
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 17:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zakupy studniówkowe mam już na szczęście za sobą. To naprawdę niesamowita ulga. Kupiłam fioletową bombkę, przed kolano, na cienkich ramiączkach (chciałam na grubych, ale co tam). Trochę się błyszczy, bo jest z tafty. Właściwie to nie kupiłabym jej, gdyby nie moje kumpele, ponieważ wcale nie byłam przekonana do tej sukienki. Zaufałam im jednak i nie żałuję. ;]

Mini, głębokie dekolty, całkiem odkryte plecy czy bajkowe kreacje do ziemi to chyba nie do końca dobre propozycje na studniówkę. Chociaż nie jestem też za przesadną skromnością i grzecznością w tego typu kreacji. Najlepiej jest znaleźć złoty środek za pomocą samego stroju czy przy pomocy dodatków. Jednak z drugiej strony to kwestia gustu, najważniejsze by dobrze się w niej czuć.

Aha, i wszystkim tegorocznym maturzystom życzę świetnej zabawy na studniówce. ^^
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 20:07
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja studniówkę mam 31 stycznia, ale sukienkę i wszystkie dodatki mam już kupione ;] Początkowe założenie było takie, że chciałam fioletową sukienkę i do tego czarne dodatki, ale niestety nie udało mi się znaleźć takiej, jaką chciałam. Zwiedziłam chyba wszystkie sklepy z sukienkami w promieniu 20 km i nie znalazłam ładnej, fioletowej sukienki więc zdecydowałam się na pierwszą sukienkę która przymierzałam - złotą bombkę. Początkowo miałam wątpliwości co do koloru, ale stonowałam go brązowymi dodatkami i nie jest tak źle. Nie jest to moja wymarzona sukienka, ale czymś trzeba się zadowolić.
Jeżeli chodzi o długość sukienki, to zdecydowanie preferuję te krótsze - gdzieś na wysokości kolan, lub minimalnie krótsze. Mini na studniówkę? Jak dla mnie to wygląda obciachowo i tandetnie, bo w końcu ma być choć trochę elegancko.
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 21:24
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

pojechałam z mamą do sklepu i w ciągu piętnastu minut było po sprawie

Jezuu, ja też tak chcę! Bo pomimo tego iż dokładnie wiem jaką sukienkę chcę kupić to i tak zapewne spędzę wiele godzin na jej poszukiwaniu i mierzeniu przy okazji setek innych sukienek.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 15-03-2009 21:24
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Studniówka, no trochę czasu mi do niej zostało... ^^
Ale już teraz mam jakieś plany co do przyszłej sukni, chcę żeby to był kolor czerwony, krwistoczerwony albo wiśniowy, fiolet ale ten śliwkowy ewentualnie złota suknia, z jakimi dodatkami to zależy od koloru ale chyba czerń albo złoto, może srebro. Musi to być długa suknia, a góra, nie wiem może być na ramiączkach, wiązana za szyją albo tak jak gorset. Jaki materiał to nie wiem jeszcze.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2009 20:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Mnie studniówka czeka dopiero za trzy lata, ale czeka mnie w tym roku wybór sukienki na bal absolwentów gimnazjum. Z roku na rok ów bal robi się coraz bardziej uroczysty i coraz bardziej upodabnia się do studniówki. Nawet poloneza będziemy tańczyć. Co do sukienki jestem pewna koloru. Oczywiście szary. Do tego pewnie czarne dodatki i będzie ok. Na_pewno będzie to krótka sukienka, raczej do kolan.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*

Edytowane przez Tonks2812 dnia 23-12-2009 12:08
Wyślij prywatną wiadomość
~kinia94 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 01-05-2009 07:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 624
Ostrzeżeń: 1
Postów: 201
Data rejestracji: 09.04.09
Medale:
Brak

Do mojej studniówki jeszcze daleko, ale moja siostra miała w zeszłym roku studniówkę. Pamiętam dobrze ile godzin chodziła po sklepach, aż się zgodziła na uszycie przez jakąś krawcową. Owa sukienka była o wiele ładniejsza niż w sklepach bardzie dopracowana w najmniejszych szczegółach, wyglądała bosko. W tym dniu miała na sobie długą do ziemi sukienkę ze zwiewnego materiału o ciemnej barwie. Wiązana na szyi a z tyłu miała taki pająk z koralików zamiast gołych pleców. Wyglądała bardzo ładnie a kreacja podkreślała jej szczupłą figurę. UśmiechPozdrawiam.
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone...


Oczy są ślepe. Szukać należy sercem.
Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2009 21:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Co prawda do studniówki mam jeszcze troszkę czasu, lecz w czerwcu czeka mnie bal na koniec gimnazjum, który w moje szkole co raz bardziej przypomina studniówkę.
Z sukienką poszłam na łatwiznę, bo kupiłam ją przez internet.
W moim mieście nie ma jakiś fajnych sklepów z sukniami a do Warszawy lub do Piaseczna nie chciało mi się jechać, więc pozostało tylko to.
Sukienka sięga trochę za kolano, jest czarna, górę ma z koronki a dół z żorżety i pod biustem jest wiązana satynową wstążką.
Prezentuje się ładnie ale i tak przy tych wszystkich dziewczynach z mojej klasy ubranych jak choinki będzie wyglądać dosyć skromnie.

Teraz przede mną wybór butów, biżuterii i czego tam jeszcze.
__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
~Nevya F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2009 16:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 166
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 10.10.08
Medale:
Brak

Ja do studniówki mam jeszcze duużo czasu, ale wiem, że będę polować na długą suknię, najlepiej czarną albo czerwoną (tudzież połączenie tychże kolorów). Dlaczego długa? Bo od zawsze mnie ciągnie do dłuuugaśnych sukien - do krótkich sukienek już nie.
__________________
I'm still waiting for a hurricane
www.narinevya.deviantart.com Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2009 17:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Ja do studniówki mam niby jeszcze 3,5 miesiąca, ale już powinnam pomyśleć nad sukienką... Myślałam o krótkiej, prostej czarnej sukience. Uwielbiam czerń, bo jest taka elegancka i praktyczna. Jak kupię w innym kolorze, to pewnie założę tylko raz w życiu i już nigdy później...
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2009 13:56
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Pisząc z perspektywy luźno noszącej się 14latki, trochę mnie to przeraża. Sukieeenka? Ciekawe czy którakolwiek z dziewcząt miała na sobie spodnie. Wiem, że spodnie nie są dobrą rzeczą na takie okazje, ale dla mnie byłyby idealne. Siebie widzę w czarnej, do kolan, bez dodatków, w butach na niewysokim obcasie. Już chyba bardziej nie uproszczę.
Wyślij prywatną wiadomość
~Riddiculus F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2010 15:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 125
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Osobiście wolę długie suknie, aż do ziemi Aff... Najlepiej w ciemnoniebieskim przechodzącym do granatu, a może nawet i do czerni. Z wielkim, białym, chińskim smokiem na plecach. Marzenia... ach... Zawstydzony
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje,
Nie każdą siłę starość niszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje,
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Król tułacz wróci na stolicę
.


J.R.R.Tolkien



ผมจำได้จนกว่าฉันจะไปที่นี่

Pamiętam o Was:

Varita, Random, yoyo, pencka, Suze, Jaymes, Luniaczekk, Lady Doys, Dziewczyna Toma Feltona, HPiZF, novakai, blackowa, RazorBMW, Darksev, Narciss, rozwad, anex, Diamond, Eileen Prince, La_Luna, makroatonc, Ain Eingarp, cukrowamyszka.
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2010 17:53
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja swoją studniówkę już miałam w tym roku, a moja kreacja widoczna jest poniżej:

i35.tinypic.com/4zssgx.jpg
Łażenie po sklepach bardzo mnie nuży, więc sukienkę mam z Allegro [stąd zdjęcie ^^]. Razem z halką sięgała mi trochę poniżej kolana. Do tego czarne buty na platformie, z widocznymi palcami, obcas 8 cm [ale umiałam na tym chodzić i wygodnie było! Jupi! ], naszyjnik z 3 rzędami kamyczków [no, chyba wiecie, o co mi chodzi Język] i kolczyki z cyrkoniami, żadnych bransoletek i pierścionków. Z fryzurą też były niezłe jaja, bo fryzjerka najpierw mi wyprostowała włosy, a potem lekko skręciła, więc wyglądałam dosyć niecodziennie i co chwilę słyszałam od znajomych "O Boże, to naprawdę TY?!" Dowcipniś.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2012 15:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

A ja mam studniówkę za kilka lat no i będę na niej ubrany w ładną koszulę (najlepiej niezbyt rzucającą się w oczy w kratkę bądź fajną białą) przykrytą marynarką i spodnie od garnituru - no cóż, bal ważny, więc wypada być ubranym jak jakiś gentleman, chociaż nie lubię chodzić w takim eleganckim stroju, czuję się wtedy nieswojo.
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT