Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 139
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Umysł ścisły czy humanista?
Drukuj temat · Umysł ścisły czy humanista?
~Melody F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 08-04-2009 21:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 594
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zdecydowanie humanistka ^^ Uwielbiam język polski, mogę mieć zajęcie z literatury na okrągło, na poziomie rozszerzonym, tak jak niektórzy chemię co jest zresztą dla mnienie do pojęcia na trzeźwo, jestem zachłanna na wiedzę z polskiego^^ Z historii, wosu, woku również, ale nie robi to na mnie już takiego wrażenia, no może z wyjątkiem tego ostatniego. Moją zmorą jest matematyka, a jeszcze jej obowiązek zdawania na maturze... będą rewolucje, czuje to w kościach.
__________________
Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Wiesz, że to ja, Cathy

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno

Edytowane przez Melody dnia 08-08-2009 01:29
www.austen.lua.pl Wyślij prywatną wiadomość
N
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 08-04-2009 21:29
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

A ja nie jestem ścisły, lecz rozwiązły xD. A tak poważnie. Jestem 100% humanistą: WOS, j. polski, historia i religia to moje ulubione przedmioty. Chociaż nie pogardzę też geografią ( która de facto jest częściowo przedmiotem humanistycznym) oraz...chemią. Tak, chemię. Nie wiem dlaczego, ale ją akurat lubię, mimo że ścisła ;D. A tak ogólnie to najżałośniejsze są dyskusje "kto jest bardziej potrzebny". To jest straszne. Ludzie, potrzebni są i humaniści i ścisłowcy, to jest jasne i logiczne od wielu lat. Poza tym ten podział jest lekko sztuczny...niektórzy lubią np. polski i biologię, albo matematykę i historię - takie asy tez są ;D. Jednak ja jak widzę cyrkiel, to dostaję drgawek ;D. Jestem chłopakiem, i co ciekawe- za techniką nigdy nie przepadałem. Nie wiem, jakoś mnie to specjalnie nie pociąga.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2009 00:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Właściwie to nie jestem ani ścisłowcem ani humanistką. Fizyki nie lubię i nie umiem, do matematyki też nie pałam jakąś miłością, do polskiego również, choć właściwie nie jest taki zły. Do historii nie mam w ogóle serca, podobnie z wosem. Jako osoba z bio-chemu, lubię oczywiście biologię (którą ciężko uznać za typowo ścisły przedmiot) i chemię, z trochę większym wskazaniem na to drugie, choć oczywiście obie nauki są bardzo ciekawe, a przynajmniej dla mnie. Z żadnym przedmiotem jakichś większych problemów nigdy nie miałam, co może jest zasługą tego, że nie byłam konkretnie zdecydowana na nauki ścisłe czy humanistyczne. Wyszedł więc trochę pomieszany umysł. ;P
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2009 19:04
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Pół na pół.

Polski od pewnego czasu mnie nudzi, chociaż tu akurat wina jest po stronie naszej nauczycielki i jej zaangażowania podczas lekcji. Lekcje u nas mniej więcej polegają na przeczytaniu tematu z podręcznika i wykonaniu zadań 1-10 str. któraśtam. Na omówienie lektury nauczycielka przeznacza śmieszne 2-3 lekcje (rekord: "Romeo i Julia" w 1 godzinę) ;f.
Historię uwielbiam. Szczególnie epokę starożytną i późne średniowiecze. Lekcje w szkole mamy urozmaicone konkursami, filmami historycznymi i dyskusjami.
WOSu nie lubię. Od zawsze mnie nudził. Notatki robić-robię (w domu z podręcznika), ale raczej nie słucham nauczycielki. WOS traktuję jako luźną lekcję. Sejm i senat oraz struktura polityczna naszego państwa mnie nie obchodzą.
Angielski - lubię. Nie mam z nim kłopotów na razie i gładko przechodzę testy. Jest dobrze.
Chemię lubię. Mamy fajną nauczycielkę, która co jakiś czas przeprowadza ciekawe doświadczenia. Na ogół nie mam z nią problemów.
Jeśli chodzi o fizykę - nie jest źle. Ale może być lepiej.
Za matematyką nie przepadam. 100 razy bardziej wolę arytmetykę i algebrę od geometrii. Szlag mnie trafia, jak mamy się bawić w rysowanie po 100 razy kwadratów w okręgu, aż wyjdzie idealnie czy prostopadłościanów. Ugh. Jestem po prostu osobą niecierpliwą. ;p
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski

Edytowane przez Claire Lethal dnia 09-04-2009 19:06
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2009 19:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

wiora napisał/a:
Uwielbiam matematykę i fizykę - bo jak coś tak jest, to tak jest i jeśli się dobrze rozwiąże to nie ma innego rozwiązania.


Dokładnie ! Uważam tak samo, matmę lubię dlatego że w przeciwieństwie do np. polskiego jest tylko jedno rozwiązanie, nie kilka. Nawet jak się nie zna pewnych (!) materiałów, można logicznie podejść do zadania i go rozwiązać.

Polski i historię również lubię, dostaje zawsze (?) z tych przedmiotów bardzo dobre stopnie. Lecz jakoś wolę matematykę (z powodu wymienionego powyżej!)
Jednak ostatnio zmieniono w mojej klasie nauczyciela od matematyki i po prostu na lekcjach można usnąć! Śpiący

Na temat fizyki i chemii nie chciałabym się wypowiadać, gdyż tych przedmiotów jeszcze nie miałam (dopiero jestem w podstawówce) lecz myślę że je polubię, choć czasem mam wątpliwości słysząc opinie niektórych znajomych. Happy

Więc jestem umysłem ścisłym i humanistą (choć błędy ortograficzne czasem się robi Dowcipniś wiadome!).
Ale jednak coś do matematyki bardziej mnie ciągnie!
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.

Edytowane przez Ariana dnia 11-04-2009 09:21
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2009 19:48
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Właściwie, to chyba bardziej humanistka, chociaż w moim przypadku bardzo dużo zależało od nauczyciela, który mnie danego przedmiotu uczył - jeżeli umiał uczyć i miałam do niego szacunek, to i przedmiot był przeze mnie bardziej lubiany.

Najbardziej lubię chyba WOS. W 1 i 2 klasie liceum miałam chyba najlepszego nauczyciela, jakiego mogłam spotkać - taki prawdziwy "nauczyciel z powołania". Chociaż czasem przynudzał (chyba jak każdy), to zawsze lubiłam lekcje z nim i właściwie dlatego wybrałam WOS na maturze.

Następnym przedmiotem, który bardzo lubię jest chemia. Od pierwszej lekcji ją polubiłam. Uwielbiam rozwiązywać równania, trochę gorzej z liczeniem stężeń, ale nie we wszystkim można być dobrym. ;P

W gimnazjum lubiłam bardzo historię, teraz jednak mam nauczyciela u którego w ogóle nie trzeba się starać, żeby mieć dobra ocenę, więc jakoś straciła u mnie znaczenie.

Ostatnio bardzo polubiłam angielski. Jedyny przedmiot, którego mogę się uczyć parę razy w tygodniu. ;d
Edytowane przez Elsanka dnia 09-04-2009 20:36
Wyślij prywatną wiadomość
~pomyluna F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2009 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1818
Ostrzeżeń: 2
Postów: 524
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

O nie! Matematyka i chemia to zdecydowanie moi najwięksi wrogowie. Te przedmioty nudzą mnie i coś tam pojmuję, bo mam z nich tróje, ale nie lubię ich totalnie. O wiele bardziej lubię polski, wos. Na historii trochę przysypiam, tak samo jak na angielskim, bo mam dodatkowe lekcje i jestem ciut do przodu xD Ale w ostatecznym rozrachunku, to humanistka ze mnie xD
__________________
img.userbars.pl/93/18596.png

Edytowane przez Ariana dnia 13-04-2009 11:14
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2009 13:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

raczej umysł ścisły- biologia, chemia i fizyka to chyba mi najlepiej wychodzi, aczkolwiek przez całe gimnazjum wydawało mi sie, że jestem bardziej humanistką Oczko na szczęście odkryłam w sobie to, co naprawdę lubię Uśmiech
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 19-05-2009 17:29
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Może to dziwne, ale gdyby tak prześwietlić mój mózg wyszło by mniej więcej tak: 33,(3)%-humanista, 33,(3)%-umysł ścisły, 33,(3)% - jak by to nazwać....po prostu umiejętności plastyczne, sztuka.

Przedmioty humanistyczne nigdy nie sprawiały mi trudności, lecz nie bardzo mnie interesują - historię zwykle przesypiam, na WOSie jedną ręką piszę notatki, polski- z polskiego podobnie jak wyżej, z tych 3 przedmniotów trzeba wkuwać (no oczywiście też trzeba rozumieć co się wkuwa ;P)

Z mat, fiz nie jestem może orłem, nie potrafię rozwiązywać najtrudniejszych zadań, ale problemów ze ścisłymi nie mam. Bardziej celuję w fizykę. Na początku gim niechętnie uczyłam, nie wiedziałm jak uczyć się fizyki, chociaż teraz ją lubię.

Przedmioty typu biologia, chemia, geografia niegdy mnie nie interesowały i nie zainteresują. Uczę sięz nich tylko dla ocen. pfffff

Plastykę lubię i powiem nieskromnie że jakiś talent mam. Rysuję na zeszytach humanistycznych ;P

A ,języki jeszcze - j.ang- od wielu lat chodzę na dodatkowe lekcje i zajmuję czołowe miejsca we wszystkich konkursach rejonowych xP większych ambicji nie mam. W szkole mam jeszcze niemiecki. dodatkowo uczę się francuskiego i rosyjskiego.
AMEN
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę
Wyślij prywatną wiadomość
~aneciab93 F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 19-05-2009 18:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 57
Ostrzeżeń: 1
Postów: 41
Data rejestracji: 13.05.09
Medale:
Brak

Ja jestem zdecydowanie humanistką. Uwielbiam polski, WOS, historię trochę mniej. Ale za to nienawidzę matematyki, fizyki, chemii, geografi i biologii.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 19-05-2009 20:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Właściwie ciężko stwierdzić...
Największa pasja- historia.
profil w liceum- językowy...
Uczestniczę w konkursach z geografii...
Istny mix. Rozbawiony
Matematyka i fizyka są takie logiczne i to mi się w nich najbardziej podoba. Nienawidzę biologii i chemii, które wydają mi się być nie do opanowania dla przeciętnego człowieka...
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~Elfka F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2009 16:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 702
Ostrzeżeń: 2
Postów: 348
Data rejestracji: 02.05.09
Medale:
Brak

Humanistka.
Nigdy to drugie.
Przenigdy.
Logiczne myślenie- precz.
Jednym słowem jest źle, bo logiczne myslenie to się przydaje w życiu. Ale matma mi nigdy nie szła. Od pierwszej klasy. Nie mogłam zrozumieć jak to możliwe że 2 to więcej od jednego. Przecież 2 ma tyle samo znaków co 1. I znowu jesteśmy przy polskim. Ogólnie jestem całkiem nie zła z humanistyki. Na tych przedmiotach ręka mi nie opada nigdy jak Hermionie.
__________________
Serdecznie i gorące pozdrowienia dla Jamie Black NAJLEPSZEJ CZŁOWIECZYNY NA ŚWIECIE i dla Jamajki jej psa!
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2009 17:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Zdecydowanie jestem humanistką. Historia, polski - uwielbiam (głównie dlatego, że w ogóle nie muszę się uczyć mimo wymagających nauczycielek). Biologia - wystarczy kilka razy podnieść rękę, powiedzieć coś, czego nie było na lekcji i ma się piątkę. Geografia, matma - jakoś ujdzie (na koniec roku chyba czwórki wyjdą). Fizyka - kompletny brak logicznego myślenia (ledwo wyrabiam na 3). Chemia - czarna magia, której nigdy nie zrozumiem. Angielski, niemiecki - kocham. Dodatkowo uczę się jeszcze włoskiego. Wychodzi na to, że umiem po prostu wkuwać Cool
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2009 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jestem zdecydowanie humanistką, przedmiotów ścisłych nie znoszę, na lekcjach się nudzę a w domu nie mam motywacji by się ich uczyć.

Ogólnie nie lubię przedmiotów gdzie trzeba się wykuć na blachę nudnych formułek.

Z historii, gdzie mam spore pole do popisu, jestem najlepsza, podobnie jak z WOS-u. Z polskiego też mi dobrze idzie, gdyby tylko nie ta matematyka...
__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
~Demi Noellia F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2009 19:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 07.05.09
Medale:
Brak

Ja raczej humanistką ^^ uwielbiam historie Uśmiech ale także bardzo chemie i jakaś nowośc bo ją rozumiem ^^ ale matma - to nie dla mnie xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 25-05-2009 22:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Trochę humanistka, trochę umysł ścisły.
Co do przedmiotów humanistycznych: NIENAWIDZĘ WOSu.Bleee
Ale i tak mam z niego piątkę na koniec roku, sama nie wiem jakim cudem. Polski jest nawet fajny, a historię lubię jeszcze bardziej. A mój mózg najbardziej otwiera się na języki obce. Do tego to mam talent, bo z każdego obcego języka mam szóstki (generalnie).
Jeśli chodzi o przedmioty ścisłe to nie lubię fizyki, biologii, a matematyka... to zależy, co przerabiamy. Chociaż nie jest znowu taka trudna. A chemia najbardziej mi się podoba ze wszystkich przedmiotów ścisłych. Ten przedmiot dobrze rozumiem i jako jedyna w klasie mam piątkę z chemii na koniec roku. Język
Podsumowując, jestem humanistką.Wredny
Wyślij prywatną wiadomość
~Dziewczyna Malfoya F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 26-05-2009 11:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 105
Ostrzeżeń: 0
Postów: 50
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja po prostu kocham przedmioty humanistyczne : polski, historie.
I mam z nich w szkole 6 ;];]

Jednakże z pozostałych przedmiotów też nie jestem taka zła.
Ale za nimi nie przepadam ;]
__________________
Ej Ty, drogi Gościu , masz coś do Dracona? Zatłukę ;D


`A teraz my jesteśmy tymi ludźmi, przed którymi ostrzegali nas rodzice..`
Wyślij prywatną wiadomość
~Hexia F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 12-07-2009 01:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 278
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 08.07.09
Medale:
Brak

Stuprocentowa humanistka - wszelkie języki, w tym oczywiście język ojczysty oraz historia. Poza tym nie ma nic lepszego. Uwielbiam pisać, czy to wiersze czy to opowiadania, czy cokolwiek innego, uwielbiam się uczyć języków, w końcu porozumiewanie się z innymi to podstawa, tym bardziej, ze w przyszłości planuję zostać dziennikarką. A historia, to takie hobby. Do niczego więcej się nie nadaję, z chemii jestem ciemna , matematyka praktycznie to samo, jednakże nieco lepiej niżeli chemia, o fizyce nawet nie mówię. Humanistka i tyle.
Wyślij prywatną wiadomość
~Oliwia F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 12-07-2009 10:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -36
Ostrzeżeń: 1
Postów: 22
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Trudno powiedziec lubie matematykę , wf i historie
ale raczej wolę przedmioty ścisłe bo przyroda też ujdzieRozbawiony
__________________
OliwkaUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2009 00:31
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Nie wiem... bardziej humanistyczny. Lżej mi się zdobywa lepsze oceny z przedmiotów humanistycznych, ale ze ścisłych też zła nie jestem [wyjątek: fizyka].
I żeby się bardziej męczyć wybrałam w liceum profil matematyczno-geograficzny, chyba się tam zabije Rozbawiony Ale np. rozszerzony polski tez mi się nie uśmiechał. ^^
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT