Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 186
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» The Pussycat Dolls (PCD)
Lubisz PCD?
tak! tak! 38%[10 głosów]
nie nie 27%[7 głosów]
nie mam zdania nie mam zdania 35%[9 głosów]
Głosów ogółem : 26
Drukuj temat · The Pussycat Dolls (PCD)
~Courag F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 30-04-2009 13:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Nie będę się rozpisywać. Lubicie czy nie? jeśli tak to jakie piosenki lubicie? Może macie swoja ulubioną członkinię tekoz zespołu?

----
Ja je lubięUśmiech. Kocham piosenki I don`t need a man, When i grow up, Wait a minute i najnowszą piosenkę, tą z tym bolywoodzkim klipem.
Mają fajne, melodyjne piosenki, które mnie "ścigają". Ostatnio na jakiejś kartkówce przyłapałam się na tym, że zamiast myśleć o rombie nuciłam w myślach ich piosenkę...
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 30-04-2009 15:40
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

A tam, nic nadzwyczajnego. Popowy zespół z kastingu. Ani nie nadzwyczajnie utalentowane, ani piękne ;\
Piosenki, a i owszem, znam. To czy są dobre zależy tylko od producentów, i tych ludzi od marketingu. Sądzę że sama wokalistka niewiele ma do powiedzenia. Najgorsze wrażenie sprawiła na mnie "When I grow up" xP za dużo cukierkowych elementów w klipie jak i w tekście piosenki. Ich najnowsza piosenka yay ho (pisowni tytułu nie jestem pewna ;P) jest nawet ciekawa.

tak więc bądźmy tolerancyjni, bo stracimy nerwy ^-^
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-04-2009 15:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc jestem pół na pół... Niektóre ich piosenki są dosyć fajne, np.:["i]When i grow up"[/i], "Wait a minute" oraz "I hate this part right here" , jak już o dwóch z wymienionych wspomniała Szanowna Pani ~Crazy_Lady... Lecz inne są dosyć wkurzające w pewnym sensie... Szczególnie ich ostastnio nakręcona piosenka z bollywoodzkim klipem, jak już tu także zdążyła wspomnieć Pani ~Crazy_Lady...;d Nie podoba mi się w niej mianowicie to w jaki sposób nakręcono ten teledysk... Piosenka jest nawet, nawet, ale ja strasznie nie lubię Bollywood... Na ankiecie zaznaczyłam odpowiedź "Nie mam zdania" teraz już wiecie dlaczego...;D
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~ferret F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 01-05-2009 19:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 127
Ostrzeżeń: 2
Postów: 124
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Nie lubię ani tego zespołu, ani ich piosenek. Może dlatego, że nie przepadam za POPem? Pewnie tak.
A poza tym w tym zespole jest coś dziwnego. Nazywa się 'Pussycat Dolls', a powinno być 'Nicol i chórki'.. Takie przynajmniej wrażenie odnoszę.
Wyślij prywatną wiadomość
~FeltonLover F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2009 10:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 272
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 02.01.09
Medale:
Brak

Lubię pussycat dolls, ale zgadzam się z ferret Oczko Z całego zespołu tak naprawdę tylko jedna Nicole umie śpiewać < i za to jest moją ulubioną członkinią >, a reszta tańczy ( bo to miał być zespół taneczny ). Ulubiona piosenka? Chyba Wait a minute i When I Grow Up. Ostatnio nie lubię Ya ho, czy jak to się pisze, bo sobie ubzdurałam że one śpiewają "dżejkob", a ja pewnego jacoba nie lubię ;pp
__________________
Mój avatar dowodem na to że prawdziwi chłopcy rosną na drzewach!
Pozdrawiam Cię drogi Gościu! Dodaj mnie do znajomych x)

GO VEGE Uśmiechfiles.osobie.pl/photos/communities/0/2377/lvenoteatmeat.gif

W duszy Puchon, w sercu Ślizgon.
www.mpz.xx.pl Wyślij prywatną wiadomość
~KaMilcia F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2009 10:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 250
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 18.02.09
Medale:
Brak

Ja też pół na pół . Mają fajne piosenki<niektóre>. Podoba mi się Jey Ho [nie_wiem jak to się pisze.;P]
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE

"To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba jej wyznawców." - Remus Lupin

Edytowane przez Ariana dnia 27-07-2009 11:25
www.poszkole.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2009 15:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Choć ja nie słucham tego typu piosenek, już od początku swojej działalności rzuciły mi się w oczy. Raczej w uszy, ale mniejsza z tym xD

Lubię je, mają dość ciekawy, własny, unikatowy styl, mają super układy taneczne, a musze się pochwalić, że znam wszystkie Rozbawiony

Nie podoba mi się tylko to, że zespół, to zespół, a tak na prawdę, to tylko Nicole tam śpiewa, no może czasem Melody się włącza do 'akcji'. Nic więc dziwnego ,że dziewczyny się zbuntowały i chcą się nazywać 'Pussycat Dolls feat. Nicole Sherzinger'.

Z piosenek to trudno mi wybrać te najlepsze, ogólnie cała ich pierwsza płyta PCD jest najfajniejsza. Druga, 'Doll Domination' to już kompletnie co innego. Kiedyś same mówiły, że nie lubią kopiować innych stylów, a teraz po kolei, piosenki, style, muzyka...
Wyślij prywatną wiadomość
~PurpleGirl F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 12:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 549
Ostrzeżeń: 2
Postów: 416
Data rejestracji: 30.07.09
Medale:
Brak

Ja bardzo za nimi nie przepadam... Niektóre ich piosenki są fajne (podkreślam - NIEKTÓRE!)... Można powiedzieć, że prawie je lubię... Ale, jak zapewne wiecie, prawie robi wielka różnice ;)
__________________
sl.glitter-graphics.net/pub/549/549718e45f83hk6l.gif
Bewere! I have got a Sharingan.!
nasze--vampire-knight.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 11:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Nie znam zespołu zbyt dobrze, więc nie będę się wypowiadać na temat, czy lubię, czy nie. Tak serio, to znam jedną piosenkę PCD, a mianowicie "Jai Ho".
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Szarlotta Szott F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 11:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 375
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 23.07.09
Medale:
Brak

Pierwsza płyta kociaków mnie nie zachwyciła, ale za to nowa jest rewelacyjna! Nowe piosenki naprawdę wpadają w ucho. Uwielbiam "hush, hush, hush" i "Jai ho" . Co do członkiń zespołu to troszkę nie rozumiem jak on funkcjonuje skoro śpiewa tylko Nicole, według mnie nie opłaca się jej. Ja osobiście lubię ją i Melody.
__________________
Szarlotta
teenagers-and-love.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~hagrid123 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2009 10:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Nigdy o tym zespole nie slyszałem choć często radia slucham. Jak uslyszalem w radyjku piosenkę jai ho to odrazu mi sie spodobala. Na temat zespolu więc się nie wypowiemOczko.
__________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów to kłopoty zwykle znajdują mnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~RenesmeeCullen F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2009 11:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 515
Ostrzeżeń: 0
Postów: 124
Data rejestracji: 25.04.09
Medale:
Brak

Kiedyś uwielbiałam nawet kupiłam ich pierwszą płytę, na drugą szkoda mi było kasy. WYstarczyły mi nagrane na iPoda. Hush, Hush i Jai Ho są świetne. Szczególnie Nicole świetnie śpiewa. Szkoda , że nie wszystkie śpiewają, a tylko dobrze wyglądają.
Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2009 14:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Gdy byłam młodsza słuchałam ich na okrągło ,ale ich druga płyta mnie zaskoczyła i to w negatywnym tego słowa znaczeniu.
__________________
i29.tinypic.com/2q2laa0.gif
Arctic Monkeys Forever<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2009 15:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Hm, nie przepadam za nimi. Owszem słyszałam ich niektóre piosenki, zupełnie przypadkiem, i powiem szczerze, że mi się nie spodobały. W ogóle preferuję inny typ muzyki.
A o zespole mogę powiedzieć tyle, że fajnie tańczą.
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2009 15:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Nigdy nie słuchałam i pewnie nie zacznę słuchać. Gwiazd ich pokroju jest w w tej chwili od zatrzęsienia także... nic specjalnie ciekawego ani oryginalnego. Po kolejne to po prostu nie mój klimat. A co do piosenek to przyznaję się, że znam zaledwie kilka kawałków i na ich podstawie buduję swoja opinie i niechęć do tegoż zespołu... Choć podobno o gustach się nie dyskutuje.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT