Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 257
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Hobby
»»» Kolekcje
Drukuj temat · Kolekcje
~Maladie F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2009 16:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja zbieram:
- stare monety
- kamienie szlachetne i półszlachetne
- dyplomy
- gry komputerowe
- książki
- zakładki do książek
- muszelki ;D
- biżuterię
Cool
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Malfoy-shine F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2009 17:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 554
Ostrzeżeń: 1
Postów: 120
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Ja kolekcjonuje dyplomy ze szkolnych festiwalów i innych a poza tym kolekcjonuję stare monety a tu ciekawostka kiedy moja kuzynka była na zielonej szkole to zwiedzali Malbork i zauważyła że z ziemi wystawało coś co się świeci podniosła to i pokazała pani przewodniczce ale pani powiedziała że owszem jest to moneta siedemnastowieczna ale takie same monety sprzedają na bazarze obok trzeba było zobaczyć zdziwienie mojej kuzynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UśmiechOczko ale zdecydowała że da ją mi bo nie chce jej widzieć na oczy!!!!

__________________
Od cnoty Gryfonów
Kretynizmu Puchonów
I-Od-Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
Chroń Nas Slytherinie!

Drrr
Pozdrowionka dla dziewczyny Toma Feltona.
Wyślij prywatną wiadomość
~Elvendork F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 01-12-2009 13:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 66
Ostrzeżeń: 1
Postów: 16
Data rejestracji: 31.07.09
Medale:
Brak

Fajnie, ładniuchnie Rozbawiony podoba mi się jak ktoś ma upodobania godne podziwu, ja sama zbieram hmm to nie to słowo, raczej wchodzę w posiadanie wszystkich tytułów produkcji Bollywood Rozbawiony nie będę wymieniać jakich, bo jest ich masa, za to powiem wam, że oprócz 6 HP i miejsca jeszcze na 2 mam ponad 70 wydań DVD filmów właśnie rodem z Bollywood RozbawionyRozbawionyRozbawiony cieszy mnie ta kolekcja, bo oddaje wszystko co chciałabym wyrazić światu, samym trwaniem. Piękne filmy, ehh nie ma się co rozwodzić tu teraz. Ponadto milion wszelkich starych kartek, listów, wierszy, i notatek samych w sobie w życiu ich nie wyrzucę, nie ma mowy ! A garderoba tylko rośnie w stos ' dokumentów' pobaźgranych przeze mnie ! <dumny> i innych znajomych. Nawet nie wiecie ile radości mogą przynieść podobne rzeczyRozbawionyRozbawiony i ile wspomnień..hmm UśmiechUśmiech
__________________
Wolność słowa zawiera w sobie prawo do mówienia tego na co przyjdzie ochota...
ten pożal się Boże administrator, to zwykły buc, ale ale ma konkurencje - jak widać. .poza tym wszystkim już jedna zrobiła z siebie idiotkę.. nie popełniaj jej błędów.

Chyba że macie we krwi, robienie z siebie kretynów.. cóż z genami nie wygracie.
Wyślij prywatną wiadomość
~PL F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2009 12:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 53
Ostrzeżeń: 1
Postów: 55
Data rejestracji: 26.12.09
Medale:
Brak

Ja zbieram różne gierki na ps2 na pc.
A najczęściej zbieram różne gry i filmy z Harrym Potterem i zbieram też książki Harrego Pottera.Jak kupuje film to tylko edycje dwupłytową do każdego filmu mam dysk nr 2.RozbawionyRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 28-04-2010 10:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Ja kiedyś kolekcjonowałam bilety miesiączne MPK. A od kiedy są Krakowskie Karty Miejskie, to zaprzestałam zbierać karty, ale mój zbiór został do tej pory. Były z różnymi zaćmieniami słońca, księżyca, z mostami w Krakowie i jeszcze parę innych. Mam do tego senstyment. Znaczków nie zbieram, ale jest parę klaserów w domu.
A teraz może ktoś mnie uznać za dziwaka, ale kolekcjonuję swoje własne dyplomy za swoje osiągniecia. Jest ich przeszło 50. Kiedyś byłam maniakalną zbieraczką i w konkursach startowałam między innymi po to, aby mieć kolejny dyplom do kolekcji. Teraz to już nie, bo nie ma takich banalnych konkursów ; P
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png

Edytowane przez malfoj_sam_segz dnia 28-04-2010 10:57
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 28-04-2010 14:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Nie uważam się za kolekcjonera czegokolwiek. Nigdy nie zbierałam pocztówek, znaczków, monet itp. Jest wiele rzeczy, które chomikuję i się poniewierają, ale jakoś nigdy nie zbierałam ich maniakalnie. Do tych rzeczy, których po prostu z jakiegoś powodu nie wyrzucam należą paragony ze sklepów i moje wszystkie dyplomy. Kupuję bardzo dużo książek, ale tego kolekcjonowaniem chyba nazwać nie można ;]
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 22-05-2010 12:47
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

A ja od niedawna kolekcjonuję... stare aparaty fotograficzne- mam do tego słabość ^^, jak na razie moja kolekcja liczy 5 ( tych naprawdę "wiekowych" ), ale mam nadzieję ,że to się niedługo zmieni. Poza tym kiedyś naszło mnie na kolekcjonowanie rzeczy z Peanuts [ Fistaszków - Snoopy i cała reszta ]. Dawno temu były to były to jeszcze figurki kotów i komiksy.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 22-05-2010 12:50
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 13-06-2010 19:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Ja w lato zbieram kamyki. Krzemienie, te z dziwnymi wzorkami, w ładnych kolorach... Jak uzbieram za dużo to robię selekcje i wywalam połowę. Ale później chowam je tak, ze znaleźć ich nie mogę ;p Taka jest moja pamięć do drobiazgów ;d A oprócz tego zbieram dyplomy, świadectwa, listy pochwalne itp.
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu

Edytowane przez Arya dnia 13-06-2010 19:11
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
!Alae F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2010 19:30
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Nadal mam kilka kolekcji z gatunku "było, minęło, kurzy się na półce", nie mam serca ich wyrzucać (chomikowanie wszystkiego jest jedną z moich strasznych wad). Należy do nich całe pudełko minerałów - dziecięciem będąc molestowałam rodziców, aby zabierali mnie na giełdy, z których zawsze przywoziłam jakąś nową zdobycz. Poza tym, wśród porzuconych kolekcji można znaleźć figurki słoni (dwie ukochane stoją teraz na biurku, reszta czeka na lepsze czasy na strychu) oraz komiksy (te naprawdę powinny już dawno skończyć w koszu), więcej grzechów nie pamiętam.

Obecnie nie mam niczego, co mogłabym z czystym sumieniem nazwać kolekcją. Owszem, portfel mam zawsze pełny starych paragonów, które zdarza mi się raz na jakiś czas przejrzeć (o dziwo, nigdy nie mogę znaleźć tych naprawdę potrzebnych np. przy reklamacji), biletów MPK i PKP. Z uporem maniaczki chowam do specjalnego pudełka po telefonie, wszystko, co dostaję od znajomych od rysunków zaczynając, na liścikach z lekcji kończąc. I nigdy, przenigdy nie wyrzucam biletów z koncertów, kina, teatru, te ostatnie zwykle trzymam je w portfelu, dlatego bardzo, bardzo nie lubię tych z Teatru Polskiego we Wrocławiu, ponieważ się w nim nie mieszczą. ^^ Z trudem przychodzi mi powstrzymanie się przed kupnem nowych kolczyków, mimo że od ponad roku przestałam nosić jakiekolwiek.
Fin.

Edit. Przypomniałam sobie jeszcze, że nigdy nie wyrzucam zużytych nabojów do pióra. Wyciągam z nich te kuleczki i wrzucam do kolby płaskodennej, stojącej na biurku.

__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?

Edytowane przez Alae dnia 28-08-2010 19:54
Wyślij prywatną wiadomość
~madziunia56 F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2010 21:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 48
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 12.08.10
Medale:
Brak

Ja mam kolekcję dzwoneczków. Co gdzieś jadę, to kupuje nowe. Podobnie postępuje moja rodzina. Rozbawiony
__________________
"Nasza pasja jest naszą siłą" ~ Billie Joe Armstrong
Wyślij prywatną wiadomość
~Chop Suey F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2010 21:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 960
Ostrzeżeń: 0
Postów: 285
Data rejestracji: 21.08.10
Medale:
Brak

Ja tam kolekcjonuję pocztówki. Oczko
__________________
38.media.tumblr.com/a1b345f36128e8285a594d3835dced77/tumblr_n6g4qgf7xg1rr37qoo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2010 22:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

Ja zbieram zakrętki i kapsle z Tymbarka... No cóż - mają niesamowite opisyRozbawiony.
Mam też trochę... ponad 20 aniołków. Porcelanowych, szklanych, z gliny, z materiału.
Kiedyś, jak każda drugoklasistka zbierałam karteczki^^ Teraz cztery duże i dwa małe segregatory są wepchnięte do szuflady. Może przekażę je wnukom ;p
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.


Edytowane przez Alae dnia 23-08-2010 22:52
Wyślij prywatną wiadomość
~Fufcia F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2010 21:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 162
Ostrzeżeń: 0
Postów: 37
Data rejestracji: 23.08.10
Medale:
Brak

Ja zbieram aniołki z porcelany, drewna... Mam ich 47. No i zbieram też kapsle od Tymbarka xD Mam ich ... Dość dużo Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2010 18:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Ja zbieram kapsle z tymbarka i aniołki, oraz mam pokaźny zbiór książek, baardzo starych, jeszcze o babci i prababci, od mamy, taty i kupione na targach staroci,. Kocham stare książki bardziej niż nowe. No i oczywiście zbieram plakaty ulubionych gwiazd. Mam dużo płyt do gramofonu...Uśmiech Koocham starocie! Rozbawiony
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język

Edytowane przez Alae dnia 28-10-2010 20:09
Wyślij prywatną wiadomość
~Riddiculus F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2011 00:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 125
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Moja mama jest filatelistką. A ja zbieram książki (musiałam w pudłach powynosić na strych, bo po zmianie mebli się nie mieściły), jednakże moją wielką pasją było... trochę głupio się przyznać... zbieranie paragonów Zawstydzony W przeciągu niecałych 18 miesięcy zebrałam ich około pół tysiąca Zawstydzony. Lubię sobie czasami tak usiąść i je pooglądać. Ach te wspomnienia z warzywniaka... Rozbawiony
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje,
Nie każdą siłę starość niszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje,
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Król tułacz wróci na stolicę
.


J.R.R.Tolkien



ผมจำได้จนกว่าฉันจะไปที่นี่

Pamiętam o Was:

Varita, Random, yoyo, pencka, Suze, Jaymes, Luniaczekk, Lady Doys, Dziewczyna Toma Feltona, HPiZF, novakai, blackowa, RazorBMW, Darksev, Narciss, rozwad, anex, Diamond, Eileen Prince, La_Luna, makroatonc, Ain Eingarp, cukrowamyszka.
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 20-06-2011 14:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

Och zbieram (lub zbierałam) wszystko co tylko się da - dyplomy, znaczki, plakaty, bilety, karty telefoniczne, monety... ale to wszystko już mi się znudziło, sporadycznie może dojdzie nowy eksponat
Największą moją kolekcją jest zdecydowanie kolekcja figurek słoni, których mam aktualnie 91 (zajmują jakieś 4 półki... ). Ostatnio zafascynowałam się też kaktusami, mam na razie 7, ale się mnożą Uśmiech
Ludzie jak to wszystko oglądają, mówią, że mam świra, ale ja po prostu kocham zbierać, byle co, aby zbierać Rozbawiony
__________________
Nothing lasts forever though we want it to ...
<3

"Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all those who live without love."
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellie F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2011 20:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 164
Ostrzeżeń: 0
Postów: 88
Data rejestracji: 29.08.11
Medale:
Brak

Ja znaczki oraz monety i banknoty (stare). Czasem też ,,medale" dostępne w maszynach w ciekawych miejscach Oczko
__________________
Od cnoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Serena F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2011 20:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 460
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Brak

Ja kolekcjonuje Harry Pottery. Z każdego (prawie, w Monako sobie nie kupiłam) kraju, w którym byłam przywożę sobie książkę.
__________________
Uwielbiam pytać innych co o mnie sądzą
Ponieważ uwielbiam słuchać jak bardzo się mylą

Pijesz? Nie! Polisz? Nie! Narkomania? Nie! A może... Harry Potter...? TAAK!

I pozdrawiam wszystkich, którzy z nieznanych mi powodów mnie pozdrawiają.
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2011 21:01
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Ja kiedyś kolekcjonowałam Garfield'y czyli dokładnie komiksy, o leniwych kotu, wycinane z gazety. Mam ich 2 zaszyty z powyklejanymi kartkami z dwóch stron. Rozbawiony Lubię do nich zaglądać. Kiedyś także kolekcjonowałam Giganty ( tez komiksy - o Kaczorze Donaldzie ), ale mam sobie zamiar jeszcze jakiś sprawić, bo chyba jeszcze do końca nie wydoroślałam ^^ Za młodu, może nie tyle co kolekcjonowałam, ale jako że byłam ( i nadal jestem, no nie oszukujmy się ) straszna kociarą wszyscy sprawiali mi w prezentach figurki kotów O.o Mam ich, cały karton. Kiedyś jeszcze kolekcjonowałam stare aparaty, ale straciłam zapał. ale nadal stoją dumnie na parapecie, bo mam straszną słabość, do tego typu rzeczy np. maszyny do pisania. A aktualnie kolekcjonuję ciekawe wisiorki i kolczyki, szczególnie te drugie, całą lampę mam poobwieszaną.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Sophia F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 15:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1427
Ostrzeżeń: 0
Postów: 411
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

Zbieram kapsle od tymbarka. Jest tego naprawdę dużo, więc nie podam dokładnej liczby...
__________________
4.asset.soup.io/asset/2969/0516_aa7c.gif


"-U nas na święta- powiedziałem- będzie Bunia, ciocia Donata i stryjek Eugeniusz.
- A u nas- powiedział Alcest- będzie biała kiełbasa i indyk."
~Nowe przygody Mikołajka



Snape: Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
Harry:Tak.
Snape:Tak, proszę pana.
Harry:Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze.



Jak gdzieś jest raban, to o każdej porze Wezwij Irytka, będzie jeszcze gorzej!


Pozdrawiam Cię drogi Gościu!xD
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT