Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 263
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Sport
»»» Koszykówka
Drukuj temat · Koszykówka
~Lily_niki F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 18:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 277
Ostrzeżeń: 0
Postów: 24
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Co myślicie na temat tego sportu...? Jakie drużyny są waszymi faworytami ? Trenujecie ten sport ? Jak tak, to napiszcie co was w nim pociąga...
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 19:19
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Najgłupszy sport na świecie. Nienawidzę koszykówki. Jestem chora na wf a jak słyszę, że gramy w koszykówkę to już mnie na pewno nikt na lekcji nie zobaczy. W życiu. Nie znam nawet zasad tej gry. Ulubionej drużyny oczywiście nie mam, z powodów oczywistych.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 01:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

To i dla mnie najgorsza gra zespołowa, jaka może istnieć na świecie (oprócz unihokeja). Aż mnie skręca, kiedy słyszę o tym, że będziemy w nią grać na wfie. I przyznam się bez bicia, że nawet nie za bardzo potrafię celować do kosza. Jedyne, co mi wychodzi to takt podwójny. ^^ Ale nic poza tym, wolę się podczas tej gry usuwać w cień. Jedyne, co lubię, to kozłować, o.
I nie interesuję się tą grą, bo mnie nie pociąga, bo jej nie lubię i niewiele o niej wiem.

Edytowane przez Cee dnia 22-12-2008 00:35
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 04-09-2008 21:26
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Grać w koszykówkę bardzo lubię, jest u mnie zaraz po siatkówce. Natomiast w telewizji nigdy nie oglądałam tego sportu i nie mam zamiaru oglądać, bo po prostu nie lubię. No i wynika z tego, że ulubionej drużyny też nie mam.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~antybratek F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 20:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 699
Ostrzeżeń: 1
Postów: 260
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie lubię koszykówki. Nigdy w życiu do kosza nie strzeliłam ani nikt nie podał mi piłki podczas gry.
__________________
Dawny charpak1

"I solemnly sware I am up to no good."

"Mr Moony presents his conpliments to Professor Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's buissness."

"Mischief managed."
Wyślij prywatną wiadomość
~Villemo F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 04-10-2008 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 791
Ostrzeżeń: 3
Postów: 296
Data rejestracji: 04.10.08
Medale:
Brak

Ja tam lubię koszykówkę, ale tak żeby se pograć na podwórku, a nie na wf czy jakiś zawodach. Bo wtedy to traci cały urok :/
__________________
Jest czas na dojrzewanie .
na serce złamane ...
Wszytko kiedyś nas spotka ...
I niech mówią " Słodka Idiotka " ...
Bo mam marzenia z których nie wyrastam .
Niech mówią " Naiwna Dziewczynka " .
Niech mówią ...
Ludzie bez serca, bez marzeń ....


hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif

members.lycos.co.uk/pvoltaire/TEST/scigajacy.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 16:02
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Kocham. *.*
Koszykówka zawsze była, jest i podejrzewam, że jeszcze długo będzie moim ulubionym sportem. Ale nie na w-f-ie - co to, to nie. Dziewczyny z mojej klasy w większości nie przepadają za koszykówką i nie potrafią zbyt dobrze grać, tak więc jedynie można się na takiej lekcji ubiegać i liczyć na to, że się uda wrzucić te parę koszy i wygrać. Nie, na w-f-ie grać nie lubię. Ale za to na SKS-ie... Tam to jest dopiero gra. Na te zajęcia czekam specjalnie dwie godziny lekcyjne i, tak, chce mi się czekać. Tam chodzą te dziewczyny z mojej szkoły, które naprawdę lubią i umieją grać w koszykówkę, nie ma tam bezsensownej bieganiny, tylko gra prawdziwie zespołowa. A wtedy to jest przyjemność, nie męka. I mimo że raczej nie jestem jedną z tych zawodniczek, o które dziewczyny są gotowe się pobić, żeby mieć je w drużynie, lubię tę grę.

Ja tam lubię koszykówkę, ale tak żeby se pograć na podwórku, a nie na wf czy jakiś zawodach. Bo wtedy to traci cały urok :/

Co do w-f-u się zgodzę, ale do zawodów już nie, bo właśnie w nich jest ten cały urok. Byłam na gminnych dwa lata temu, w poprzedniej szkole, pamiętam je bardzo dobrze i wspominam bardzo przyjemnie. Wszystkie drużyny żarły się ze sobą na boisku, starając wbić te parę koszy, adrenalina skakała, wyzwiska padały, kibice ryczeli na całego... No a ja po naszym meczu mam 'miłą' pamiątkę w postaci paru blizn na rękach. ^^ Po prostu jakaś dziewczyna z przeciwnej drużyny podłożyła mi nogę, popchnęła i takim to sposobem przejechałam się dłońmi i kolanami po betonie. Ale w końcowej fazie meczu, gdy nasza przegrana była już bardziej niż wiadoma, mimo plastrów na obu rękach i tak wbiegłam na boisko. Nie po to trenowałam cały rok, żeby na zawodach pograć trzy minuty i zejść, bo jakaś jędza chciała mnie wyeliminować. ;P

Ulubiona drużyna? Nienawidzę oglądać meczów w telewizji i nigdy mi się to nie zdarzyło, więc takowej nie posiadam. ;P
Edytowane przez Fantazja dnia 13-10-2008 16:09
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~madzia16 F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 324
Ostrzeżeń: 0
Postów: 209
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Lubię grać w kosza, jednak nie trenuję. Tak tylko czasami jak gramy w-f-ie. Raz byłam na zawodach i nasz drużyna doszła do rejonowych, ale potem nie udało się bo była tam drużyna ze szkoły sportowej no i nas rozgromiły. Mimo wszystko było fajnieUśmiech.
A ulubionej drużyny nie mam bo nie oglądam meczy.
__________________
"-Zapytałam dziecko niosące świeczkę: - Skąd pochodzi to światło? Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął. - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.

Jonathan Carroll

"



,,Nie każda książka staje się legendą. To przywilej tekstów wyjątkowych, które tak mocno wrastają w świadomość narodową, że zaczynają nią rządzić"
Kamienie na szaniec

Edytowane przez madzia16 dnia 13-10-2008 16:17
Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 16:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Nie przepadam za tą grą. Łatwo można wybić sobie palce albo uderzyć się w głowę! Rozbawiony Poza tym czasem koszykówka jest agresywna. Moja koleżanka opowiadała mi kiedyś, jak była na zawodach w kosza. Podobno dziewczyny z przeciwnej drużyny miały tipsy i przy grze drapały przeciwniczki po rękach... bleh! ;0
Poza tym jestem nie najwyższa - 1,65m i się nie nadaje. Wredny
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 17:21
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Koszykówka to zdecydowanie mój ulubiony sport zespołowy. Co prawda ostatnio gram w niego tylko na wf-ie, ale niegdyś bywało, że z kumplami wynajmowaliśmy salę na kilka godzin, by sobie pograć. Również u siebie na działce mam całkiem porządny kosz, więc nie nudzę się w czasie wakacji. Owszem, w tym sporcie często można doznać kontuzji, ale i tak mu daleko do np. piłki halowej. Ulubiona drużyna? Zdecydowanie Anwil Włocławek.www.berserkfan.info/images/smiley/pfft.gif
Wyślij prywatną wiadomość
N
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 18:44
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Nie bardzo lubię koszykówkę...jakoś tak. Mimo tego, że mam predyspozycje (podobno- tak mówią WFiści ) i mojego wzrostu...to jakoś nie przepadam za tym. Zdecydowanie wole siatkówkę oraz piłkę ręczną.
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 20:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

W koszykówkę gram i lubię to robić.
Gram w sensie podwórkowego porzucania sobie do kosza, chwilki treningu... Nie chodzę na żaden SKS, bo chociaż koszykówkę lubię, z techniką nie jest u mnie najlepiej. Chociażby rzuty do kosza - zawsze trafiam gdzieś w okolice, lecz przy 10 rzutach trafiam do kosza tylko 5 razy (około). Najbardziej lubię kozłować - o, tak, to jest coś, dla czego warto chodzić na WF. Mimo to, nie znoszę zaliczeń na ocenę, bo wtedy zawsze coś spapram.
Ogółem koszykówkę lubię, nawet bardzo, lecz tylko dla przyjemności.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~DominiKa812 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2008 11:05
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 286
Ostrzeżeń: 4
Postów: 180
Data rejestracji: 07.09.08
Medale:
Brak

Koszykówka jest fajna... Przez 3 lata trenowałam ją razem z koleżankami w podstawówce i doszłyśmy bardzo daleko na zawodach aż do najważniejszego meczu .. Teraz w gimnazjum dalej ćwiczymy kosza, ale już mniej, teraz głównie siatkówka, chodź dalej reprezentujemy szkołę na zawodach z koszykówki Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2009 16:31
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Tak, uwielbiam koszykówkę! Zawsze, jak mamy grać na wfie, uciekam na ławke [rezerwowych], a dziś jeszcze zbiłam sobie palec u prawej ręki! Aff...

Jeśli dobrze zrozumiałeś powyższy tekst - tak, nienawidze kosza, tak jak i innych gier zespołowych.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fantasia F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 14-01-2009 17:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 121
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 26.10.08
Medale:
Brak

Pamiętam pierwszą lekcję, mającą na celu nauczenia nasz zasad tej gry. Polegliśmy. Ani chłopcy, ani dziewczyny nie rozumiały tych zasad, nie umiały zastosować w praktyce. Gdy nauczyciel kazał celować do kosza nie było aż tak tragicznie, jednak gdy rozpoczęły się zajęcia z dwutaktu, pragnęłam zniknąć z powierzchni ziemi na te czterdzieści pięć minut. W pierwszej klasie gimnazjum nadal nie pojmowałam tej gry, takie bezcelowe rzuty do partnera, potem do kosza i tak w kółko. Jedyne, co nie przeszkadzało mi w koszykówce to kozłowanie. Jakoś nie miałam z nim problemów. Na podwórku, gdy się nudziłam z chęcią odbijam piłkę i pobijałam rekordy moich kolegów. Na chwilę obecną, na wfie cały czas wałkujemy tą nieszczęsną siatkówkę! Od początku roku lekcji koszykówki miałam może tylko jedną, którą w większości przesiedziałam na ławce, obserwując moje kłócące się koleżanki. Żadnej drużyny nie faworyzuje, nie trenuję go, dlaczego? Bo nic mnie w nim nie pociąga.
Wyślij prywatną wiadomość
~Claudia F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 22:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 02.01.09
Medale:
Brak

Kocham koszykówkę, niestety nie trenuję jej, ponieważ u mnie w miasteczku jest tylko męska drużyna, do której nie chcą mnie przyjąć.
Co do ulubionych drużyn to nie mam, bo nie cierpię oglądać koszykówki w tv. Chyba, że Chicago Bulls, bo tam Jordan grał. ;d
__________________
Słońce wznosi się zawsze ponad horyzontem.

Księżyc pozostaje[alt][/alt] zawsze sam.
Wyślij prywatną wiadomość
#Ginny Evans F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2009 19:12
Newswoman

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybraniec
Punktów: 8057
Ostrzeżeń: 0
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal

Koszykówkę lubię. Grać zbytnio nie umiem, choć nie pogardzę zwykłym porzucaniem do kosza. Uwielbiam oglądać ten sport w tv. Co prawda ulubionej drużyny nie mam i mieć raczej nie będę, ale jest to na pewno jeden z moich ulubionych sportów. Na w-fie miałyśmy tylko jedna lekcję dotyczącą kozłowania, ze studentką i co tam się działo?: NUDY! (no przecież chyba każdy umie kozłować piłką)
Wyślij prywatną wiadomość
~Krzywolap21 F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2009 19:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 104
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

Tylko jak jestem wpieniona jestem w stanie zagrać w kosza. Inaczej jakoś mi nie wychodzi. Najbardziej lubię... Stać pod koszem i walczyć o piłkę. xD
__________________
I'm up against that bitch Meryl Streep... Oh, you can't say that on morning tv... I'm out of control, totally.

Meryl Streep
Wyślij prywatną wiadomość
~Guzik F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 23-04-2009 11:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 1
Postów: 50
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Sporcik całkiem spoko._Lubię sobie czasem pograć w kosza. Język Całkiem interesujący sport. Język
__________________
Gryffindor

Edytowane przez Dominika dnia 04-03-2010 21:00
Wyślij prywatną wiadomość
~kinia94 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 02-05-2009 12:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 624
Ostrzeżeń: 1
Postów: 201
Data rejestracji: 09.04.09
Medale:
Brak

A ja tam nawet lubię tą grę, chociaż rzadko gram. Szczególnie od 2 miesięcy, bo mam kontuzje nadgarstka u prawej rękiPłacze Ale w pierwszym semestrze z 2-taktu miałam 2 piąteczkiUśmiech
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone...


Oczy są ślepe. Szukać należy sercem.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT