Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 253
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Obsesje, uzależnienia i takie tam...
Drukuj temat · Obsesje, uzależnienia i takie tam...
~Malkontentka F
Dodany dnia 23-06-2010 15:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Hmm... jeżeli chodzi o obsesje to mam jedną Rozbawiony Zawsze muszę wejść do domu ostatnia... Brzmi dziwnie? No cóż taki bzik.
A tak to uzależnienie od gumy do żucia(najlepiej miętowej)
Co rano wstanę to musze pobiegać (co najmniej 1,5h), bo inaczej bedzie mnie nosić cały dzień.
A i mam jeszcze jedną obsesję, którą zauważyłam nie tak dawno. Zawsze przed zawodami, egzaminami i takimi tam, czeszę włosy- normalnie od szczotki nie można mnie oderwać.
No i wyłamuję palce!
To chyba tyle!Rozbawiony
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien

Edytowane przez Milka dnia 23-06-2010 22:47
Wyślij prywatną wiadomość
~luniak09 F
Dodany dnia 23-06-2010 17:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 598
Ostrzeżeń: 0
Postów: 82
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Oczywiście obgryzanie panzokci... Już chyba z 7 lat robię to nałogowo i długo to jeszcze potrwa.. Co do jedzenia to uzależniłam się kiedyś od gumy do żucia, wody Nałęczowianki gazowanej pomarańczowo-cytrynowej i homogenizowanych truskawek. Rozbawiony
Jednak co do zachowań to mam wielką obsesję na punkcie wszelkich owadów i pasożytów. Dzisiaj np. latałam po całym domu za muchą. Nienawidzę pająków, much, komarów, kleszczy i wszelkich robactw oraz muszek. Wybijam wszystkie jakie tylko są w moim otoczeniu.
Mam też taki mały problem z przechodzeniem przez przejazdy kolejowe. Fakt, są one w mojej miejscowości strzeżone itp. ale mnie i tak ciarki przechodzą jak mam przez nie iść.. Najchętniej przebiegałabym przez nie sprintem ale tego nie robię.
Jest u mnie obsesji i uzależnien o wiele wiele więcej... Aż żal czasu żeby wszystkie wypisywać xD

__________________
Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
Dodany dnia 23-06-2010 18:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Może zacznę od muzyki. Nie wytrzymałabym ani jednego dnia bez mojej kochanej mp-trójki. Dalej spotkania z ludźmi z osiedla. Nie wiem jak bez tego wytrzymam jak się przeprowadzę. I jeszcze Internet. NK, demoty, hogsmeade i wiele innych... No i na sam koniec wiśniowa cola(Cherry Coke)...
__________________
I have walked all alone
On these streets I call home
Streets of hope, streets of fear
Through the sidewalk cracks time disappears

I was lost, on my knees
On the eve of defeat
As I choked back the tears
There's a silent scream no one could hear

Bells Of Freedom...


Pozdrowienia dla ciebie, drogi Gościu

hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
Dodany dnia 22-09-2010 19:48
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Uzależnienia:

# od Internetu (to chyba ma większość ludzi w czasach obecnych - XXI wiek robi swoje), a prym wiedzie tutaj Hogsmeade.pl
# od wody - muszę ją pić na okrągło, ponieważ mój organizm dziwnie działa na jej brak: kaszel i takie inne głupotki...
# od książek! Czytam, kiedy mam czas, ale wtedy pochłaniam kilogramami^^
Edytowane przez Tom_Riddle dnia 22-09-2010 19:49
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
Dodany dnia 07-10-2010 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

słodycze, czekolada, hogsmeade, harry potter, bleach, łazienka, obgryzanie paznokci, drapanie się po nosie, jedzenie, śmiech, katar, prostowanie palca środkowego w celach obronnych, klęczenie na krześle, pisanie na hogsmeade, palce na klawiaturze...

Sporo, prawda?
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~blackowa F
Dodany dnia 07-10-2010 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 2
Postów: 196
Data rejestracji: 06.10.10
Medale:
Brak

A więc.
- blogi - szczególnie o HP .
- muzyka - bez niej nie żyję <lol2>
- internet. - po prostu muszę codziennie posiedzieć z dwie godziny.
- książki - kocham czytać , ale zawsze przed spaniem
- herbata - uwielbiam pić herbaty , szczególnie owocowe i sagę
- czekolada - przede wszystkim biała i mleczna
- przyjaciele - to chyba jasne i oczywiste
- różaniec - uwielbiam siedzieć w kościele i się modlić
- koty - mam na ich punkcie obsesje
- fajki - oł jea.

Tyle . Uśmiech
__________________
Widać, jestem tempa. Bo nie spamuję <lol3214645735`2>

Pozdrawiam Cię drogi Gościu , pamiętaj o mnie. Język
www.historiasmierciozercy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
Dodany dnia 08-10-2010 08:06
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Ja mam obsesję, na punkcie upewniania się czy coś 'na pewno jest'. Drzwi - potrafię, kilka(naście nawet) razy sprawdzać czy są zamknięte. Potrafię też, zwlec się w środku w nocy z łóżka, aby sprawdzić, czy mam na jutro naszykowaną pracę, czy na dole jest zgaszone światło albo też, czy wyłączyłam komputer.
Jestem też straszliwie wyczulona na dźwięki - szczególnie nocą, budzi mnie byle szmer. No i... nie umiem jednocześnie czytać i słuchać muzyki - a przynajmniej tak, abym zrozumiała jej treść. Oczywiście, tak samo jest z nauką, przy muzyce, nie umiem się skupić, bo za bardzo się w nią wsłu****ę.
Poza tym mam obsesje ( jeśli tak to można nazwać ), na punkcie brudnych kubków - nigdy, ale to nigdy nie napiję się z kubka w którym był jakikolwiek paproch. Wolę go umyć ręcznie. Wyjmowanie ze zmywarki, w moim wykonaniu, to wyjęcie 1/4, a reszta selekcjonuję jak niezdatne do użytku. To nie jest lenistwo ; ) - po prostu aż mnie wzdryga.
Kolejny jest zapach pomarańczy - to już chyba bardziej dziwactwo ^^ Nienawidzę, odświeżaczy o tym zapachu czy też dziwnych przetworów z nich. Sama pomarańcza, albo sok 100%. Mdli mnie kiedy, spotkam coś innego.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~szakalaka F
Dodany dnia 07-05-2011 13:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 229
Ostrzeżeń: 1
Postów: 51
Data rejestracji: 06.05.11
Medale:
Brak

Ola boga. Jaki boski temat ;d.
No cóż ja jestem uzależniona od wielu rzeczy, ale wymienię, w sumie tylko te najważniejsze. ;].
No to może zacznę od tego, że jestem niesamowicie uzależniona od komputera. ja mogę siedzieć całymi dniami i grać w jakieś beznadziejne gierki. Na komputerze umiem zrobić dosłownie wszystko, ale to może dlatego, że mam takiego brata, idę w jego ślady xd.
dużo osób mi mówi, że jestem wychowana na PlayStation i, że jestem dzieckiem najnowszego pokolenia pochłoniętego przez komputery ;D
No w sumie tak jest, zaczęłam od czwartego roku życia maniaczyć na kompie i play'u ;].
Drugie uzależnienie to facebook. mogę na nim siedzieć całymi dniami ;]
Prostowanie włosów. włosy jestem w stanie wyprostować do pięciu lub sześciu razy dziennie ;d.
czekolada. zauważyłam, że wszyscy tak z tą czekoladą ;d. No to ja też. jak nie zjem czekolady to dostaje białej gorączki, i wtedy najlepiej pomaga biała czekolada. haha. nie no głupi żart xd.
kropka w zdaniu. jak widać to w każdym moim zdaniu jest ponad pięć może nawet więcej kropek. Kocham je. Bez nich moje zdania wyglądają dennie ;p.




__________________
kolorowo.
Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
Dodany dnia 07-05-2011 13:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Uzależnienia:
#czekolada - w każdej formie - na batoniku, mleczna, biała, z orzechami, z nadzieniem, ale jeżeli już, to Alpen Gold z nadzieniem truskawkowym <3...
#czytanie - książki, e-booki, ff...
#HP - fan fiction, strony o HP, codziennie przeglądam nawet na wikipedii wszystko o HP
#wikipedia - codziennie coś szukam - do szkoły lub dla siebie
#hogsmeade - uzależniłam się od forum xD
#bieganie - 5 minut dziennie po kolacji, ok. godziny 20. Jeżeli pada, albo jest mokro to koniecznie rower
# jogurt Danone - Gratka - codziennie po kolacji
#tłumacz google - codziennie coś tłumaczę - głównie łacina, rzadziej angielski, czasem inne języki, np. japoński, chiński...
Obsesje:
#mycie rąk - myję ręce min. 2 razy przed posiłkiem - 5 min. przed jedzeniem i przed samym jedzeniem; czasem zdarza się częściej
#sprawdzanie, czy niczego nie zgubiłam - kiedy idę ze szkoły, to się odwracam i sprawdzam, czy mi nic nie wypadło; do sklepu - otwieram portfel i sprawdzam, czy nic nie wypadło min. 6 razy.
#na punkcie mojego psa - idąc do szkoły odwracam się co chwilę, żeby sprawdzić czy jakimś dziwnym trafem nie wyszedł z domu, nie wpadł pod samochód itp. Jeżeli zbyt długo go nie widzę, ani nie słyszę, to go wołam, chodzę po domu...
#na punkcie brudu - jeżeli założę coś białego, to cały czas mi się wydaje, że się od czegoś pobrudziłam, że popisałam się długopisem itp.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.

Edytowane przez blackout dnia 07-05-2011 13:53
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
Dodany dnia 07-05-2011 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

- Komputer
- Książki HP
- Komórka i wysyłanie smsków
- Muzyka

Język
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Alexis98 F
Dodany dnia 07-05-2011 19:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 10
Ostrzeżeń: 1
Postów: 37
Data rejestracji: 19.04.11
Medale:
Brak

Ja jestem uzależniona od: komputera, telefonu komórkowego, HP, Muzyki, YouTobe Rozbawiony
__________________
Pozdrawiam fanka98 i bubbaa i wszystkich użytkowników hogsmeadeJęzyk
Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
Dodany dnia 07-05-2011 19:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

moje uzaleznienia:
hogsmeade,
hp,
komorka,
hmmm...... tyle??
chyba tak!Uśmiech
nieeee!!
a komputer??oczywiscie!
Edytowane przez fanka98 dnia 07-05-2011 19:49
Wyślij prywatną wiadomość
~Corde Collins F
Dodany dnia 07-05-2011 20:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 400
Ostrzeżeń: 3
Postów: 255
Data rejestracji: 05.05.11
Medale:
Brak

ja mam obsesje na punkcie kupowania butów, a 19 na 22 z nich to trampki.
Wyślij prywatną wiadomość
~Pyflame F
Dodany dnia 08-05-2011 00:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Świetny temat ;)
Moje dziwactwa, przyzwyczajenia i uzależnienia:
-muzyka - moje największe, najprzyjemniejsze i najzdrowsze uzależnienie, zawsze i wszędzie, głównie rock;
-jedzenie i pice: słodycze od czekolad poprzez batony po żelki, owoce kilogramami, woda - od 2 do 3 l dziennie i co wpadnie w ręce;
-internet - pospolite uzależnienie XXI wieku;
-nie wyjdę z domu bez pieszczochy, telefonu i słuchawek;
-uwielbiam zakupy przez internet: co wpadnie w ucho, rzadziej oko;
-jeśli nie porozmawiam z jedną z kilku lubych osób w ciągu dnia - dzień jest nieudany;
-myślenie o niebieskich migdałach - bez przerwy, oddechu;
-cytowanie fragmentów piosenek, rzadziej książek czy filmów;
-muzyka - musiałam to powtórzyć, bo jeśli jej nie słucham to cytuje, jeśli nie cytuje to czytam o moich ulubionych artystach, jeśli nie czytam to oglądam ich zdjęcia;
-X-Men. Bo legendy są wieczne - X-Menów nie da się pokonać.
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny3256 F
Dodany dnia 08-05-2011 09:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 13
Ostrzeżeń: 0
Postów: 8
Data rejestracji: 25.01.11
Medale:
Brak

Harry Potter i pisanie o jego zmyślonych prze mnie przygodach , hogsmeade i moje trampki OczkoJupi!
__________________
" ... to dopiero początek końca... "

Od przebiegłości Ślizgonów,
Kretynizmu Puchonów
I cnoty Gryfonów
Broń nas RAVENCLAW
nie mam . Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
Dodany dnia 03-06-2011 08:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

Moje uzależnienia to:
-Hogs, Pudelek i Youtube
-Słonecznik w lato i lody,
-"Pamiętniki wampirów" "Plotkara" "Rodzinka.pl" i "Czas Honoru"
-I oczywiście Harry Potter
-Trampki
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]

Edytowane przez Bellatrix11227 dnia 03-06-2011 08:35
Wyślij prywatną wiadomość
~daria2j F
Dodany dnia 19-08-2011 13:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 421
Ostrzeżeń: 2
Postów: 297
Data rejestracji: 20.05.11
Medale:
Brak

Ja mam uzależnienie do komputera , internetu ,Harrego Pottera , GTA i The Sims .
__________________

33.media.tumblr.com/c994cdc74182a2e04e311fcff5129c58/tumblr_n6nyo6yLJD1rs88yxo2_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Draconis Owl F
Dodany dnia 19-08-2011 14:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 19.08.11
Medale:
Brak

1. Harry Potter - bez książek, filmów, newsów, ciekawostek nie przeżyłabym ani jednego dnia, myślami zawsze jestem w świecie magii.
2. Zawsze wszystkich poprawiam; "lubiłam, nie "lubiałam", "jest napisane", nie "pisze", i tak dalej. Wiem, że to strasznie wkurzające, ale naprawdę się od tego uzależniłam i zauważyłam nawet, że niektórzy szybko się ode mnie uczą, haha. :D
3. Komórka - cały czas smsuję ze znajomymi; bez telefonu, jak bez ręki!
4. Internet - trzy, cztery dni nie mam Internetu, a już czuję się odcięta od świata. Bez komunikatorów, wiadomości z Polski i świata, itd. czuję się strasznie dziwnie.
5. Pisanie - ciągle coś piszę, bądź tworzę w głowie nierealne historyjki wprost ze świata magii (bardzo rzadko z realnego świata, jest taki nieinteresujący bez magii ;)).
6. Słodycze - jestem w stanie przetrwać ponad tydzień bez słodyczy, ale po takim oto tygodniu po prostu wysiadam!
7. Klarnet - cały czas coś gram, bądź w głowie nucę sobie stare utwory i etiudy. Albo słyszę jakąś piosenkę i myślę sobie "oho, muszę sobie znaleźć do tego nuty" albo wymyślam je ze słuchu.
8. Mój pies - zawsze się martwię, że może mu się coś stać, że zachoruje albo że piorun w niego uderzy podczas burzy (tak, zdaję sobie sprawę z tego, że brzmi to bardzo idiotycznie XD), a nawet nazywam go moim bratem, haha. :D
9. Jestem uzależniona od komentowania i kwestionowania wszystkiego, co dzieje się wokół mnie.
Pewnie jest jeszcze mnóstwo innych rzeczy, o których zapomniałam.
__________________
I have stuck with Harry until the very end!

Edytowane przez Draconis Owl dnia 19-08-2011 14:06
Wyślij prywatną wiadomość
~ines19 F
Dodany dnia 11-10-2011 00:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Brak

Moje obsesje:

lekkie: włosy (zawsze muszą być rozczesane), słodycze (czekolada), czystość;

ciężkie: przesadna czystość, strach przed śmiercią i czy istnieje coś po niej (http://smierc.org/ - wyszło mi, że umrę 12.01.2012roku, polecam tą stronę wszystkim, którzy chcą stawić czoło swemu przeznaczeniu), i strach przed tyciem, co niestety wiążę się bezpośrednio z moim łakomstwem na słodycze... Płacze
Wyślij prywatną wiadomość
~Wasp F
Dodany dnia 11-10-2011 09:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 2
Postów: 258
Data rejestracji: 17.12.10
Medale:
Brak

1.Nie mogłabym przeżyć bez internetu. Kiedy mam karę na komputer to wymyślam różne rzeczy, żeby przed nim usiąść
2.Kilka razy dziennie pociągam usta błyszczykiem. Nie wiem czemu tak mam.
3.Moja największa obsesja to oglądanie wieczorem wiadomości. nie zasnę, jeżeli ich nie obejrzę. Czuje się wtedy okropnie...Nie wiem co się dzieje na świecie.. Och, i jeszcze jednoJęzykrzynajmniej raz dziennie muszę włączyć telewizor na programy o giełdzie. Nie wiem czemu, ale te wszystkie liczby co się tam na dole ekrany pokazują jakoś mnie wciągają...
To chyba wszystko.Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT