Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 119
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Kino
~Cee F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Każdy z nas przynajmniej kilka razy w życiu był w kinie, aby się przekonać o tym, jak to jest - świetne nagłośnienie, olbrzymi ekran.
I tu nasuwa mi się pytanie: wolicie iść do kina na jakiś film czy poczekać na dvd lub ściągnąć sobie z Internetu i w zaciszu domowym spokojnie obejrzeć, mając pod ręką coś słodkiego? Jak często chodzicie do kina - czy tylko wtedy, gdy ma premierę jakiś od dawna wyczekiwany przez Was film czy idziecie na pierwszy lepszy? Z kim najczęściej? I przede wszystkim na jakie filmy? <:

Edytowane przez Ariana dnia 14-01-2009 20:41
Wyślij prywatną wiadomość
~valadilene F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 16:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

lubię chodzić do kina i bardzo często to robię, ze względu na przyjaciółkę kinomaniaczkę. jednak wolę coś oglądnąć w domowym zaciszu wyłożona na kanapie z czekoladą w ręku. na co chodzę do kina? to się okazuje dopiero, gdy stoję przy repertuarze w kinie. rzadko kiedy planuję, chyba, że na jakiś film czekam od miesięcy. wybieram po tytułach. jeśli jakiś okaże się ciekawy.. najczęściej chodzę z wyżej wspomnianą przyjaciółką. zdarzało się również całą klasą, ale wtedy sala kinowa wygląda jak po przejściu tornado Bleee:
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 16:32
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Heh, kiedy ja ostatnio byłam w kinie... Przypomni mi ktoś, bo ja nie jestem w stanie. ;P Nie chodzę do kina zbyt często, a tak w zasadzie to przede wszystkim wtedy, gdy szkoła organizuje tego typu wyjazd. Tak prywatnie, to byłam zaledwie parę razy. No ale nasuwa się pytanie, czemu tak rzadko chodzę. Odpowiedź jest prosta. W mojej okolicy nie ma kina, a mnie samej nie chce się do niego jeździć. Szczerze powiedziawszy, to wolę poczekać aż puszczą dany film w telewizji albo kupić DVD. <;
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Martyna F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 188
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Chodzę do kina z rzadka, zazwyczaj z klasą. I to tylko wtedy, jak muszę - ja nie ma filmu z napisami, którego nie znam, to mogę sobie go z góry darować, bo wiem, że kwestii wypowiadanych przez aktorów nie usłyszę. Jeżeli jednak znam jakiś (książka może, itp.) to wtedy pójdę. Wiem, co powiedzą, więc to nie kłopot. Ale w innych przypadkach nie idę.

Inną kwestią jest DVD. Jeżeli jakiś film mi się spodoba, to wtedy go kupię. Nie będę przecież w ciemno kupować, by obejrzeć i stwierdzić, że mi się nie podoba, i że pieniądze trafiły w błoto ;P

Z kim najczęściej? ---> Aaaa to już jest osobiste pytanie... Na nie jednak powiem: Z przyjaciółką, jak już musicie wiedzieć ;P

Na jakie filmy? Przede wszystkim na takie, które mają napisy.Jęzor
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 16:49
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Rzadko chodzę do kina, ponieważ za tym nie przepadam. Ogólnie, oglądanie filmów nie sprawia mi jakiejś specjalnej przyjemności, ot jest fajne i tyle.
Jak często chodzicie do kina - czy tylko wtedy, gdy ma premierę jakiś od dawna wyczekiwany przez Was film

Dokładnie tak.
Czasami jeszcze, jak mnie przyjaciółka na siłę wyciągnie, bo chce zobaczyć jakiś tam film, a nie ma z kim iść. Pamiętam, jak wparowałyśmy na seans 'Zakonu Feniksa' w trakcie trwania filmu. Z filmu nie zapamiętałam prawie nic, bo wciąż się śmiałam. A najbardziej na pocałunku Harry'ego i Cho. Strasznie to pseudo-romantyczne było...
Tak, czy inaczej, do kina chadzam rzadko.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
~Alanoholiczka F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 16:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 469
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

O bardzo dawno temu byłam w kinie. nie przepadam za tym wole sobie wygodnie klapnąc w fotelu przed telewizorem bądź wyłożyć sie na łóżku i ogladać wygodnie i swobodnie.
__________________
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 17:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Powiem szczerze, że dawno w kinie nie byłam. Bardziej opłacalne jest oczywiście ściągnięcie z internetu filmiku, który nas interesuje. Jeżeli chodzi o kino to musiałam pójść na wszystkie części Harrego Pottera. Z wiadomych powodów. Nie chodziło jedynie o nagłośnienie, ale o klimacik. W zaciszu domowym nie wszystko jest takie piękne. Natomiast DVD kupuje jedynie wtedy, gdy na prawdę wyjdzie coś ciekawego z licznymi dodatkami, itd. Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 17:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

kiedyś do kina chodziłam stosunkowo rzadko, czasem raz na pół roku.
wybierałam filmy, na które od dawna czekałam...
i rzeczywiście wtedy uwielbiałam chodzić do kina. ; )

teraz zdarza mi się nawet być tam więcej niż raz w tygodniu.
to już tradycja- ja i moje dwie przyjaciółki, zwykle z nudów, prawie za każdym razem kiedy się spotykamy, idziemy na jakiś film.
kino ma swój urok, ale czasem dobrze jest obejrzeć coś w domowym zaciszu, ze znajomymi. ; ]
podsumowując- wyczekiwane filmy-kino
inne, a szczególnie horrory- w domu z przyjaciółmi. ;]
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 18:45
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Chdzę do kina hm. tak gdzieś co 2-3 miesiące, gdy gra coś, co mnie naprawdę zainteresuje. Z kim chodzę najczęściej? Mam podać imiona? I tak nie znasz ^^. Z koleżankami oczywiście. Fakt faktem, że tylko ja patrzę an dialogi, a one wyszukują scen miłosnych (;f), ale i tak jest fajnie. A to przy barze udajemy morsy, wkładając sobie do nosów słomki do napojów. Ludzie wtedy uważają, że mają doczynienia z osobami lekko upośledzonymi, ale nam to wisi. Raz, tylko raz pracownicy zwrócili nam uwagę, bo rzucałyśmy popcornem w innych ludzi, ale to już dawno. ;D

Kino ma swój niepotwarzalny klimat, który za każdym razem smakuję, gdy do niego wejdę.
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~majka F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 614
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Jeżeli jest jakiś fajny film, który bym chciała zobaczyć na dużym ekranie to owszem idę do kina. Oczywiście ze znajomymi, rodziną, różnie to bywa. W kinie zazwyczaj odpoczywam. Uważam to za formę rozrywki i relaksu. Uśmiech
__________________
I can't feel my senses
I just feel the cold
Frozen...
But what can I do ?
Frozen...
Tell me I'm frozen but
What can I do?
Can't tell the reasons
I did it for you
When lies turn into truth
I sacrificed for you
You say that I'm frozen...



Within Temptation - Frozen
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Bardzo rzadko udaję się do kina....Sama nie wiem czemu, może dlatego, że w mieście do którego mam najbliżej jest dziadowskie kino? Mniejsza o to... Jeżeli jest już taka sytuacja, ze mam potrzebę pójścia do kina to robie to i już ;p
Wyślij prywatną wiadomość
!PWN F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:41
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja chodzę do kina bardzo często, z moimi dwoma przyjaciółkami... Tak co 1 - 2 tygodnie, uwielbiam te spotkania, nawet gdy film jest do ..., to zawsze dobrze się bawię ;].
To jedna z rzeczy, którą uwielbiam w moim zyciu, nie wyobrażam sobie już życia bez tych wypadów ;p.
Jasne, że kino lepsze. DVD nie daje takiego efektu, tego nastroju, tego dźwięku, obrazu... Film wydaje się dwa razy lepszy, gdy ogląda się go w kinie. I dwa razy więcej zabawy.
A te kilka marnych złotych? A co w życiu jest niby za darmo xP ?
__________________
,, Ogarnęło mnie straszliwe poczucie samotności. Pierwszy raz od miesięcy znalazłem się w biały dzień sam, nie mając nic do załatwienia i nie potrzebując biec na ulice w obawie, że się dokądś spóźnię. Byłem z dala od zgiełku i oszołomienia, pogrążony w ciszy, której nie mąciły ani dźwięki mechanicznej muzyki, ani podniesione glosy. Nic mnie nie nagliło i wyczułem w tym coś na kształt niejasnej groźby. ''
Wyślij prywatną wiadomość
~Druella_Rosier F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 679
Ostrzeżeń: 0
Postów: 101
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja wolę iść do kina z przyjaciółmi.
Chociaż czasami i DVD jest lepszą opcją, kiedy nie chce nam sie wychodzić z domu albo jest zła pogoda.
Ale osobiście wolę kino.
Jednak to jest wielki ekran, dobry dźwięk, rozsiadasz sie w fotelu (najlepiej, kiedy jest sie na wielkiej sali a jest mało osóCool, jesz popcorn i popijasz pepsi.
Po prostu lux xP
__________________
Panna Nikt
www.la-push.czo.pl Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Lubię kino, ale nie chodzę do niego często, ponieważ najbliższe porządne kino jest 30 km od mojego miejsca zamieszkania. Wolę jechac do kina, niż obejrzec w domu - lepsze nagłośnienie, itp... itd... xD
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 23:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Na, na, na. A ściąganie z neta filmów to piractwo. [x Tak na marginesie to było.
Ja uwielbiam chodzić do kina, bo jest świetny efekt. Gorzej jak film jest nudny, to siara wyjść w połowie seansu, więc trzeba się męczyć, dlatego zawsze starannie dobieram repertuar, no ale wpadki się zdarzają. Np. kod Leonarda, miał być taki fajny, a był badziewny, no cóż.

__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 23:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja ogólnie mam zawsze wielką ochotę na dziesięć filmów, ale idę w końcu albo na jeden, albo na żaden ;] ogółem mówiąc wolę kino, bo dvd niestety mam tylko w komputerze. Najczęściej idę z chłopakiem albo z kuzynką, choć wszystko zależy od tego, jaki to film. A najczęściej wybieram komedie, filmy fantastyczne lub komedie romantyczne. Uśmiech
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Moony Alex F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 23:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 271
Ostrzeżeń: 0
Postów: 58
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Do kina chodzę tylko z klasą albo na film, który mnie naprawdę interesuje.
Nie lubię siedzieć w kinie, za duży ekran, za dużo ludzi, brak możliwości włączenia pauzy i sprawdzenia poczty, forum, n-k i onetu.

Nie przepadam w ogóle za oglądaniem czegokolwiek telewizji, wyjątki to House, HP i niektóre filmy z Thewlisem/Rickmanem/Oldmanem.
http://whatamacallit.deviantart.com Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 01:10
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja do kina chodzę tylko i wyłącznie wtedy, gdy jestem w Krakowie, a że jest to dość rzadko, toteż niezbyt dużo filmów oglądam. Specjalnie na premierę nie chce mi się aż 75 km jechać ( bo tyle mam do Krakowa), więc jeśli chcę oglądnąć jakąś nowość to czekam na DVD. A jak już jestem w tym Krakowie i mam ochotę na kino to wybieram jakiś ciekawy film i sobie na niego idę. A z kim? Przeważnie z siostrą, bo to do niej jeżdżę do Krk.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Mala Mi F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 03:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja uwielbiam chodzić do kina. Dużo lepszy efekt niż w domu. A zaglądam tam z bardzo małą częstotliwością 1-2 razy w miesiącu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Vanney F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 03:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sprzedawca w Miodowym Królestwie
Punktów: 1387
Ostrzeżeń: 0
Postów: 72
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja chodzę do kina, tylko i wyłącznie kiedy leci cos fajnego i nowego ^^ Ale, że bardziej wolę multikino odwiedzam je podczas premier ;D Np. 24 października na premiere HSM3 ;p
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT