Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 224
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Ideał
~marta F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 20-04-2011 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 875
Ostrzeżeń: 0
Postów: 136
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie wierzę w ideał urody. Przecież nikt z nas nie jest idealny.
Nie potrafię powiedzieć : "Facet idealny ma takie włosy tyle wzrostu i tak dalej i dalej." Nie łudzę się, że trafię na kogoś kto będzie całkowicie mieścił się w moich kanonach urody. Co to to nie. Ktoś naprawdę idealny nie istnieję więc liczę, spotkam faceta który po prostu będzie znośnie nieidealnym...
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

"- Dlaczego mam zatem słuchać serca?
- Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie."
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 11-06-2011 14:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

Wybrałabym idealną twarz, ale i tak zbytnio nie przywiązuje do tego uwagi. Moim damskim ideałem jest Audrey Hepburn, za piękny, wesoły uśmiech i niepowtarzalny styl. Jeżeli chodzi o mężczyzn to Johnny Depp (nie muszę mówić za co), Ian Somerhalder lub Nicholas HoultOczko

the end
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]
Wyślij prywatną wiadomość
~potterfanka F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 14-06-2011 21:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 514
Ostrzeżeń: 1
Postów: 186
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Nie powiedziałabym o sobie: powierzchowna, nie kieruję się wyglądem w doborze znajomych etc., natomiast przywiązuję wagę do wyglądu, nie powiem.

Mam ideał faceta, ale mam także świadomość, że on nie istnieje i nie doszukuję się go w mężczyznach ; )

Mi na ten przykład do ideału daleko, więc braki staram się nadrabiać charakterem, a co! ;d
Jestem na diecie o wdzięcznej nazwie ochudzam-się-od-jutra.
W facetach lubię kilka typów, dobra , możecie posądzić mnie o próżność, a co tam.

Skejt - jeździ na desce. Rurki, vansy, luźna koszulka typu Emerica, DC albo Intruz, włosy 'na biebera'. Tak tak, dobrze przeczytaliście. Chłopcy ładnie wyglądają w takowej fryzurze. Ciut niedostępny.

Metal - Długie, ciemne, umyte (!) włosy. Ciemne oczy, piercing, ładny uśmiech, koszulka zespołu, ciemne spodnie, glany.

Bear Grylls - zdobywca, czerwony polarek, lubi śpiew przy ognisku i zawsze ma kompas przy sobie (cóż, każdy ma jakiś fetysz) .

Ale szczerze, mogę zakochać się w dresie na ośle, byleby miał cudowne wnętrze.

Cóż za próżnia w mej duszy, Boże ! ];->
___________________________________
Co do miss/mister w HP, to z facetów: Fred i Dracon, dziewczyn: Cho i .. Cho? Ewentualnie Cho.
;d
__________________
die.
beacuse when you die - you born backwards.

myanimelist.net/signature/cooky_.png

Edytowane przez potterfanka dnia 14-06-2011 21:40
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2011 13:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Mój ideał chłopaka? Nie mam. Mogę się zakochać odstępując od jakichkolwiek wyznaczonych prze zemnie standardów. Jednak przystojnego chłopaka wyobrażam sobie jako wysokiego, z długimi (najlepiej brązowymi włosami) i niebieskimi oczami.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall
Wyślij prywatną wiadomość
~Raksha F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2011 21:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 585
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Cóż, przez dłuższy czas uważałam się za aseksualną sukę, ale, well, czasem po prostu, well... Mój 'ideał' chłopaka? Wolę kierować się charakterem, ale jeśli mam już określić wygląd... Hm. Mam słabość do blond włosów, najlepiej takich do ramion, plus zielone/niebieskie oczy. Cera nieco jasna, a wzrost? Niewiele wyższy niż ja. Styl? Whatever, ale jeśli chłopak nosi glany, na wstępie ma u mnie +50 punktów. Zauważyłam też, że mam pewien fetysz do chłopaków z zestawem blond włosy+niebieskie oczy+imię na literę P, ale to pewnie przypadek. To imię, znaczy. Ogólnie to Raksh trudno się zako****e, a jak już, to na zawsze będzie do tego chłopaka miała sentyment, choć nie wierzę i nie znoszę uczuć w gimnazjum lub, o zgrozo, podstawówce. Często tym sama sobie przeczę, ale pełna jestem takich paradoksów.
A dziewczyna? Moja idealna dziewczyna... kolor włosów obojętny, choć nie przepadam za jasnymi (chociaż, o ironio, dziewczyny, które najbardziej lubiłam "w ten sposób" były blondynkami), oczy najlepiej zielone. Piegi są słodkie, o. I znów blada cera, u dziewczyn lubię to jeszcze bardziej niż u chłopaków. Najlepiej, by była w moim wzroście, lub nieznacznie wyższa. Nie chcę się za bardzo rozgadywać, bo jeszcze mnie tu ktoś znajdzie i moją przyjaźń z nią szlag trafi.
__________________
"Harry, however, had never been less interested in Quidditch; he was rapidly becoming obsessed with Draco Malfoy."
"Malfoy was screaming and holding Harry so tightly it hurt"
DRARRY ^^

i54.tinypic.com/2e205sm.gif
i43.tinypic.com/14lrddy.png
i42.tinypic.com/350rnub.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Wasp F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2011 21:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 2
Postów: 258
Data rejestracji: 17.12.10
Medale:
Brak

Mając do wyboru idealne ciało czy twarz, chyba wybrałabym ciało. Nie wiem skąd mi się to wzięło. Po prostu niedawno stwierdziłam, że jestem za gruba, poza tym naoglądałam się Top Model w wersji amerykańskiej i angielskiej.
A co do ideału...cóż...Moim zdaniem to jest ktoś megainteligentny.Musi mieć fajny charakter, być sprawiedliwym, dobrym, miłym i dżentelmenem.
Ktoś bogaty, najlepiej brunet z niebieskimi lub czarnymi oczami...Karnacja taka jaką mają Hiszpanie. Nie lubię napakowanych gości, ale mięśnie brzucha u przystojnego faceta jak najbardziej. Wiem, ze to są tylko marzenia i chyba nigdy nie trafię na mojego księcia z Bajki, ale warto marzyć.
ideałem z Harry'ego Pottera jest Syriusz Black.
Wyślij prywatną wiadomość
~CeCe F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2011 14:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 2
Postów: 269
Data rejestracji: 09.08.11
Medale:
Brak

Ideał faceta...James Phelps i Oliver Phelps oni są śliczni Zawstydzony
__________________
Duchy, strzygi i upiory,
Dziś harcują, toczą spory.
Kogo to dziś upolują,
Komu figla zaserwują.
Duchów tych się trzeba bać,
Nie wiesz, co się może stać!

www.gifownik.pl/gify_new1/swieta/hallowen/9.gif

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie...

Kłotnia Lily i Snape'a
Była noc. Lily w koszuli nocnej stała z założonymi rękami przed portretem Grubej
Damy u wejścia do Wieży Gryffindoru.
- Przyszłam tylko dlatego, bo Mary powiedziała mi o twojej groźbie, że będziesz tu
spać.
- Tak. I zrobiłbym to. Nigdy nie chciałem nazwać cię szlamą, po prostu...
- Wymknęło ci się? - W głosie Lily nie było współczucia. - Już za późno. Usprawiedliwiałam cię przez całe lata. Nikt z moich przyjaciół nie rozumie, dlaczego w ogóle z tobą rozmawiam. Z tobą i twoimi kolegami, śmierciożercami. Widzisz, nawet nie zaprzeczasz! Nawet nie zaprzeczasz, kim zamierzacie się stać! Nie możecie się doczekać, aż dołączycie do Sam - Wiesz - Kogo, prawda?

Pozdrowionka dla drogi Gościu<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Katniss960 F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2011 19:37
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 145
Ostrzeżeń: 0
Postów: 42
Data rejestracji: 25.01.11
Medale:
Brak

Idealne ciało vs idealna twarz? Wybrałabym twarz. Chociaż, jak nauczyło mnie życie, idealne ciało działa jak magnes na chłopców, nawet jeśli masz ryj jak uruk-hai. (Opis dotyczy mojej, poniekąd bliskiej, koleżanki).

Ideał dziewczyny...? Taka z pięknym błyskiem w oku. Nie trzeba nic więcej. A piękna kobieta wszechczasów? Audrey Hepburn.

Ideału faceta nie stosuję. Mam, nie stosuję. W tej chwili P*****, ale niedługo... kto wie...?
__________________
HEY HO
LET'S GO


PUNX NOT DEAD

Szczególne pozdrowienia dla Lillyanne i CeCe!
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2011 19:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Ideał mężczyzny. A czy coś takiego istnieje naprawdę w przyrodzie?...
Miałam nieszczęście spotykać tylko ''dowody'' na twierdzenie, iż ideały nie istnieją. Co z tego, że jest przystojny, ma piękne ciało, gdy charakter ma pozostawiający wiele do życzenia?... Lub na odwrót, jest bardzo brzydki, ale ma wspaniały charakter? Może i to jest płytkość, ale patrzę także na wygląd... Ale i charakter jest dla mnie ważny. W życiu spotkałam jednego, który wydawał by się ideałem z marzeń, jednak okazał się kompletnym świnią, palantem i idiotą...
Jeśli chodzi o ideał mężczyzny najbardziej zbliżony do moich... Hm... Oczekiwań, jest nim lekko opalony brunet, lub też blady blondyn z niebieskimi oczami. Tak, wiem, trudno mi dogodzić ^^.
Jeśli chodzi o ideał kobiety - tak owego nie posiadam. Wolę ideały płci przeciwnej. : )
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2011 20:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Lubię chłopaków z długimi włosami. I tyle. Nie mam określonego ideału. Nie posiadam w sobie kanonu reguł, dzięki którym wybierałabym, kto mi się spodoba, a w kim się zakocham. Podobno nie istnieje żaden powód miłości.
Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2011 21:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Oj tam. Dla mnie wystarcza, jeśli chłopak po prostu i zwyczajnie nie jest odpychający, dba o siebie i ładnie pachnie C:
Naprawdę liczy się dla mnie w 93% charakter, osobowość i to, co ktoś potrafi mi zaoferować.
__________________
img21.imageshack.us/img21/8624/72366651.pngSi je suis croyant? Dieu seul le sait.
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2011 21:30
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie - twarz czy ciało - to nie decyduje się na żadne. Nie chciałabym zostać postawiona przed takim wyborem.

Ideał kobiety... hmmm chyba nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Świadoma jestem tego że ile osób tyle różnych zdań i odmiennych gustów. Podoba mi się inteligencja i naturalność Natalie Portman, lubię zdecydowanie i świadomą kobiecość Kate Winslet, szanuję działalność charytatywną Angeliny Jolie, Audrey Hepburn posiadała niesamowity urok osobisty i niewymuszony magnetyzm. Pewnie z tego wyszłaby niezła mieszanka.

Ideał faceta... podzielam zdanie ~Zandyliaa: nigdy nie miałam ideału meskiego wyglądu. Nie wzdychałam do plakatów i zdjęć idoli nastolatek, nie piszczałam na widok jakiegoś-tam piosenkarza. Mnie te rzeczy nie dotyczyły. Co zwraca moją uwagę u mężczyzn?Oczko:
- "ciepło w oczach" i szczery uśmiech: chodzi mi o to że jak się uśmiechnie to widać w nim tą radość (na to wziął mnie mój chłopak uśmiechając się bez skrępowania z aparatem ortodontycznym;])
- pasja - jeśli ma hobby lub coś co go interesuje i pasjonuje, i umie o tym opowiadać z przekonaniem to wiem, że jest to osoba, która chce się stale rozwijać i udoskonalać, by sprostać coraz to nowym wyzwaniom.
- "wolność" - to ciężko mi sprecyzować. Nie chodzi mi o buntowanie się przeciwko wszystkiemu, by twierdzić, że nic go nie ogranicza ale taki stan ducha, że jest pewien, że robi to co go cieszy, sprawia mu przyjemność i satysfakcję. Chodzi mi o uczucie, że nic mu do szczęścia (w tym danym momencie) nie brakuje i czuje że idzie właściwą ścieżką. Potrafi się zatrzymać i rozkoszować tą chwilą która trwa. (Powtarzam się strasznie. Wiecie o co mi chodzi?)
- niski głos - tu moim absolutnym ideałem jest Ville Valo
- zapach - jak wspomniała ~dewhoo - ważny element. Musi przyciągać i hipnotyzować.

Więcej chyba nie. Wygląd zewnętrzny raczej nie jest tak istotny. Nie zaprzeczę że lubię długie włosy.. Tak po prostu. Jak są zadbane to właściciel ma dodatkowego plusa z którego nic nie wynika. Lubię też facetów z wszelkimi bródkami i brodami ale to chyba wynika z faktu, że mój Daniel taką nosi;]
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2011 13:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Zgadzam się z Zandyliaą. Ja także nie rozumiem dziewczyn, które posiadają ideały chłopaków, bowiem idealni ludzie nie istnieją. Nobody's perfect. Ja nie posiadam ideału: wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy. Dla mnie liczy się tylko to, by chłopak mnie kochał, szanował i aby był mi wierny. Cała reszta to tylko dodatki. Ja, pomimo tego, że nie jestem idealna, nie chcę niczego w sobie zmieniać. Akceptuję siebie taką, jaka jestem.
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Granger F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2011 14:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

Ideał dziewczyny? Hm, swoją "partner in crime" znalazłam jakiś rok temu, najpierw mieszkałyśmy w jednym pokoju, potem każda z nas wyprowadziła się do faceta. Mieszkamy megaśny kawał drogi od siebie, ale i tak utrzymujemy kontakt, spotykamy się, od teraz będziemy chodziły do jednej szkoły. Kochamy się jak osoby spokrewnione, chociaż nimi nie jesteśmy. Ja wiem wszystko o niej, ona o mnie. Jest zawsze kiedy jej potrzebuję i nie ma innych dwóch, takich jak my. Oddana przyjaciółka, osoba na którą zawsze mogę liczyć - oto mój ideał dziewczyny i to mi naprawdę wystarczy. Oczko

Co do ideału faceta... ja ogólnie jestem dowodem na to, że miłość życia można spotkać stojąc w kolejce i masz gdzieś "piękną twarz i piękne ciało", bo Cię po prostu trafia i wiesz, że to ten. Nie jest tak, że w ogóle nie zwracam uwagi na wygląd, ale prorytetem przy wyborze kogoś, z kim chcę być, on dla mnie nie jest. Wiem tyle, że mój ukochany ma najpiękniejsze niebieskie oczy na całej planecie. End of story.
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 17:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Co byś wybrał/ła :
*idealne ciało,
*czy idealną twarz ?

Jaki jest Twój ideał piękna ? (męskiego, damskiego)
Dowcipniś
Kto, według Ciebie, jest Miss w HP? i DLACZEGO ?????[/quote]

Sama nie wiem, to trudne pytanie. Nie chcę być jakaś narcystyczna, czy coś, ale siostra ciągle mówi mi, że mam idealną figurę ;d chciałabym mieć ładną twarz...
Uwielbiam blondynów, w ogóle chłopaków z długimi włosami.
Według mnie ... Luna, ładna, wręcz idealna. Wiele nie trzeba Rozbawiony
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 11-03-2012 17:41
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Jak tak się teraz zastanowiłam, to nigdy nie miałam ideału wyrysowanego w mojej wyobraźni. Od zawsze w tych kwestiach liczyło się dla mnie to, czy ktoś jest fajny charakterem niż wygląd. Nie walka brunet vs. blondyn tylko łobuziak vs. opanowany. Jednak jeślibym miała wybierać jakieś cechy fizyczne jakie miałby spełniać mój menszczyzna, to chciałabym żeby był przynajmniej 5 cm wyższy ode mnie (>175 cm), brązowe oczy (kiedyś ich się wręcz bałam, teraz uwielbiam), włosy raczej dłuższe niż krótsze (ciemne). Co do pytania z pierwszego posta, oczywiście że wolę lepszą twarz niż ciało, bo na nią częściej patrzę, a poza tym nie tak łatwo ją zmienić.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 11-03-2012 17:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

Ideał piękna... Jako że jestem dziewczyną, mogę co najwyżej wypowiedzieć się na temat, jak chciałabym wyglądać. Innych kobiet nie będę oceniać. Właściwie mój wygląd mi odpowiada. Jedynie nos mi nie odpowiada, mimo że jest spoko. Jestem przeczulona na tym punkcie. Dowcipniś W każdym razie chciałabym mieć ciemnoniebieskie oczy. Jakoś tak mi się podobają. Ach i nienawidzę jasnych blond włosów. Z całym szacunkiem dla wszystkich blondynek, ale takie dziewczyny wydają się okropnie sztuczne.
Jeżeli chodzi o mężczyznę... Niebieskie/ brązowe oczy, brunet <3 Włosy powinien mieć trochę dłuższe, ale też nie przesadnie.
Miss HP? Gdyby sugerować się na filmie bez wątpienia odpowiedziałabym że Hermiona. Nie widzę innej kandydatki. Emma Waston ma ładą twarz i włosy, dobrą figurę, natomiast pozostałe aktorki nie są tak ładne - moim prywatnym zdaniem. Po przeczytaniu książki w tej roli zawsze widziałam Lily Evans, która ogólnie jest taką Mary Sue Harry'ego Pottera.
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.

Edytowane przez emilyanne dnia 20-05-2012 18:59
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~shocked F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 09-06-2012 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Wybraniec
Punktów: 8443
Ostrzeżeń: 1
Postów: 416
Data rejestracji: 11.08.11
Medale:
Brak

Nie mam ideału którym byłby konkretny człowiek. Kiedy ktoś mówi *piękna kobieta* to widzę uśmiechniętą i zadowoloną z życia dziewczynę z długimi, opadającymi na plecy jasnymi lokami. W sukience xD Męskiego ideału też chyba nie mam. Może spodobać mi się prawie każdy, bo nie mam określonego "ideału". Zresztą wątpię, czy takie "ideał" istnieje gdzieś więcej niż tylko w naszej wyobraźni...
__________________
Żeby nie było nieporozumień: shocked jest rodzaju żeńskiego xD

To sytuacja bez wyjścia. Gdybyśmy mieli czekoladę, to
znalazłbym w sobie energię, żeby wyruszyć do
samochodu po więcej czekolady. Ale bez czekolady nie uda mi się pokonać nawet pierwszego stopnia.
Kevin Holmes, Jutro
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 09-06-2012 18:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Idealne ciało czy twarz... hmm... moim zdaniem, nieważne jak się wygląda - ważne jakim się jest Uśmiech Mój ideał piękna - Johnny Depp (jest boski - chciałabym mieć właśnie kogoś takiego u boku). Jeżeli chodzi o to jak chciałabym wyglądać to moimi ideałami są Helena Bonham Carter i Eva Green...

Ideał w HP? Bellatriks. Jest po prostu niesamowita Dowcipniś
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~Natalia Tena F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2012 17:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 743
Data rejestracji: 16.07.12
Medale:
Brak

ideał?
niebieskie oczy, blondyn, wysoooki, długie włosy Oczko
a ideał z HP? Draco Malfoy! <3333333333333333333333
__________________
Chciałabym wszystkich serdecznie przeprosić - zwłaszcza RazoraBMW, Asika i Toma Riddle'a, a także wszystkich innych, którzy zostali zapoznani z informacją o rzekomej śmierci jednej z użytkowniczek - Machete. To co pisałam/mówiłam było wyjątkowo dziecinne i głupie i chcę za to przeprosić.
Odchodzę także z Hogsmeade, już nie będę wracać.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT