Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 226
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · KISS
~malfoj_sam_segz F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 08-06-2010 21:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

KISS to zespół pochodzący z Ameryki, grający powiedzmy hard rocka. Zespół wyróżniają charakterystyczne makijaże każde z członków zespołu, pokrywające całą twarz, dość nietypowe stroje, oraz pokazy pirotechniczne.
I mogłabym tu polansić się swoją znajomścią ich biografii, ale nie o to chodzi.
Co sądzicie ? Lubicie ? Ulubione utwory/płyty ?

Czekam na wypowiedzi < :
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~nacpana korektorem F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 08-06-2010 22:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 27
Data rejestracji: 08.06.10
Medale:
Brak

Są taccccyyyyy extra! (masz 3 sława ;p )
Ej, nie hardkorz tak!

KISS- Yeah! Moja nowa miłość.
Gdy usłyszałam 'i was made for lovin' you babe' to odleciałam. I ten wspaniale umalowany Paul Stanley śpiewający do kamery... Słuchałam ciągle i ciągle. Później zrobiłam krok na przód (dumna). Ściągnęłam 5 wspaniałych albumów, które słucham codziennie jadąc godzinę do szkoły i wracając. Muszę ściągnąć więcej.

Ulubione utwory to właśnie 'i was made for lovin you babe, strange ways, mainline, rock bottom, c'mon and love me, great expections, hotter then hell <33.

Jak wysłucham tych 32 albumów to napiszę więcej :)
Wyślij prywatną wiadomość
!Alae F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 08-06-2010 23:39
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Heh. Tak czekałam kiedy założysz taki temat.

Szczerze mówiąc, KISS znam słabo. Wręcz za słabo, żeby się na ich temat wypowiadać. Ale jestem ostatnio pod silnym wrażeniem albumu Revenge i nie mogę sobie odmówić pozachwycania się nim. ^^ Imho świetny krążek, niemal bez słabszych kompozycji, inny (nie znaczy gorszy) od drugiego znanego mi albumu, czyli Dynasty. Z tego, co o nim czytam mało reprezentatywny jeśli chodzi o styl KISS, ale "Unholy" miażdży, a w "God Gave Rock And Roll to You II" jestem szczerze zakochana.

Ogólnie - KISS jest zespołem, z którym się powoli (bardzo) zapoznaję, między innymi za sprawą założycielki tematu. Znałam wcześniej pojedyncze kawałki, głównie z Unmasked, ale to ona sprawiła, że jakoś poważnie podeszłam do ich twórczości i podsunęła mi Dynasty, a na niej cudowne "I Was Made For Lovin' You". Trochę się wyłamię i przyznam, że nie szleję niesamowicie za tą piosenką, jednak wibrujące "tonight" Stanleya absolutnie uwielbiam.

Z innych utworów? "Beth", "Tomorrow", "Who Wants To Be Lonely", "Detroit Rock City", "Forever"... Bez szaleństw, ale wpadają w ucho i po prostu miło się ich słucha.

__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?
Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 15-07-2010 14:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

KISS, KISS... od, żeby nie pomylić, kilku dni, to mój ulubiony zespół. :D Wcześniej dużo o nich słyszałam, jednak nie paliłam się do ich słuchania. Ale od czasu, gdy obejrzałam film Detroit Rock City, w którym pokazany jest fragment ich koncertu, a w soundtracku zawarte są ich piosenki, dosłownie się zakochałam. Na Wikipedii poczytałam o nich trochę informacji, ściągnęłam sobie ich 32 płyty, mam już naszkicowane dwa projekty koszulek nawiązujących do zespołu - wcale nie potrzebowałam dużo czasu, by mnie porządnie wzięło. Co doulubionych piosenek, są to: I was made for lovin' you, Detroit Rock City, Calling Dr. Love, Beth. :D
Wyślij prywatną wiadomość
~Riddiculus F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2010 12:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 125
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Och tak. Słuchałam ich przez pewien okres czasu. Trudno nie znać legendyRozbawiony Ulubione utwory:
" Haeven's on fire" & "I was made for loving you baby"
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje,
Nie każdą siłę starość niszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje,
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Król tułacz wróci na stolicę
.


J.R.R.Tolkien



ผมจำได้จนกว่าฉันจะไปที่นี่

Pamiętam o Was:

Varita, Random, yoyo, pencka, Suze, Jaymes, Luniaczekk, Lady Doys, Dziewczyna Toma Feltona, HPiZF, novakai, blackowa, RazorBMW, Darksev, Narciss, rozwad, anex, Diamond, Eileen Prince, La_Luna, makroatonc, Ain Eingarp, cukrowamyszka.
Wyślij prywatną wiadomość
~batb3 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2010 07:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 42
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 31.07.10
Medale:
Brak

Bardzo lubię KISS'ów. Naprawdę dobry zespół ich album Destroyer moim zdaniem jest najlepszy. Detroit Rock City i God of Thunder wymiatają. Niedawno grali w Ostrawie niestety nie miałem możliwości jechać na koncert i teraz max nad tym ubolewam. ;c
__________________
well, just becouse i'm white you gonna treat me like a nigga!
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 08-08-2010 09:34
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Tez lubuję KISSów ^^
Zaczęło się jak zwykle od skopiowania folderu z muzyką od mojego brata. Znalazłam tam i KISS - polubiłam [do kochania trochę mi daleko] ich całym sercem. Uwielbiam ich zarówno z "maskami", jak i bez [początek lat '90 był tym bezmaskowym, z tego co kojarzę]. Mam oryginalny album "Dynasty" [który niedługo zawędruje do malfoj Rozbawiony].
Z ulubionych piosenek... dużo ich jest: Firehouse, Strutter, 2,000 Man, Charisma, Sure Know Something, Psycho Circus, Tomorrow and Tonight, God Gave Rock 'n Roll To You II, Love Gun, I Stole Your Love [i tu od razu skojarzenie z genialnym początkiem filmu "Detroit Rock City" Rotfl ] no i Deuce Happy.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
!Imbecile F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2010 19:42
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Opiekun Gryffindoru
Punktów: 3259
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,096
Data rejestracji: 29.04.10
Medale:
Brak

Nazwę "KISS" znam od dawna, ale zainteresowałam się nimi dopiero gdzieś na początku minionych wakacji. Przesłuchałam na YT kilka piosenek i przekonałam się, że są świetni. Na chwilę obecną to jeden z moich ulubionych zespołów.
Moje ulubione piosenki to "A World Without Heroes (za tekst), "Rock N Roll All Night", "Ladies Room", "Black Diamond" "Love Gun" "Dr. Love" i "Christine Sixteen".
I tutaj się pochwalę, że mój muzyczny autorytet, mój starszy brat, którego mam za "wybitnego znawce" muzyki rockowo-metalowej poprosił mnie o skopiowanie ich dyskografii, bo ich wcześniej nie znałxD
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT