Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 274
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Piercing
Drukuj temat · Piercing
~Queen_Blair F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2008 00:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 31
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja na_razie pozostaje przy standardowych pojedynczych dziurkach w uszach. Marzy mi się kolczyk w pępku, ale na_razie sobie go odpuszczę. Uważam, że taki kolczyk wygląda naprawdę fajnie, ale cóż rodzice niestety nie podzielają mojego zdania. Uch... kontrola rodzicielska powinna mieć jakieś granice ;d
Edytowane przez Tonks2812 dnia 10-12-2009 18:53
Wyślij prywatną wiadomość
~Augurey F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2008 01:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 856
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Taaak... Bardzo mi się podobają kolczyki w "nietypowych" miejscach ^^ Ale rodzice to nie chcą nawet słyszeć (na razie) o tym. Najbardziej ciągnie mnie do kolczyka w języku. Ale to bardzo niszczy szkliwo... Więc chyba nie. A poza tym podoba mi się w wardze.
A tak odbiegając z lekka - mój kolega ostatnio poprzebijał brew, język... No i chce dalej. Jak dla mnie coś takiego to już przesada Oczko

A ja jak na_razie mam trzy kolczyki w prawym uchu (jeden nad drugim), ale planuję więcej w najbliższym czasie, a w lewym dwa (w tym jeden w chrząstce). Zrobiony całkiem niedawno, bo 12 sierpnia ^^

W tym jedną w chrząstce. Mimo tego co mówili nie bolało.


Dokładnie Pchełko! Mnie też wszyscy straszyli, że to boli etc., a w końcu się okazało, że wcale przebicia nie poczułam, a teraz kolczyk nie sprawia mi żadnego problemu - czego powiedzieć nie można o moich poprzednich (niby-standardowych), które ropiały i bolały przez pewien czas.
Edytowane przez Tonks2812 dnia 10-12-2009 18:59
Wyślij prywatną wiadomość
~Dziewczynka F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 26-09-2008 02:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 157
Ostrzeżeń: 2
Postów: 163
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Uważam, że to idiotyczne. Nie jestem choinką żeby wieszać na mnie jakieś świecące bzdety, które nie są nawet ładne. Dla ozdoby możesz założyć kolczyki na uszy i już. A nie w pępku, języku, w miejscu intymnym, na sutkach.
Gorset faktycznie wygląda ładnie, ale od tego są ubrania, a nie kolczyki żeby je wtykać gdzie popadnie...
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 26-09-2008 23:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Ja nie marzę o kolczykach w różnych miejscach, mam 3 w prawym uchu i to mi wystarczy! Jednak moja "koleżanka" wczoraj przebiła sobie pępek SAMA i źle to zrobiła. Dzisiaj w szkółce strasznie jej ropiało...Nie radzę robić sobie kolczyka samemuUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Malfoyka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 00:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 365
Ostrzeżeń: 1
Postów: 338
Data rejestracji: 02.09.08
Medale:
Brak

Ja mam w prawym uchu jeden kolczyk, natomiast w lewym dwa. Jak powiedziałam mamie o tym, że chcę sobie pępek przekłuć to była niezła awantura. Mama powiedziała, że przekuję sobie po jej trupie. Dziwne, że się zgodziła na ten drugi w uchu. Bardzo podoba mi się gorset na plecach, taki jak na rysunku ~Nemesis, ale nie odważyłabym się na nic więcej poza pępkiem. Poza tym nie miałabym wstępu do domu gdybym sobie pępek przekuła. Póki co mam zakaz nawet wzmianki przy moich rodzicach na ten temat. Ale cóż może kiedyś. Uśmiech
__________________
" Było ciężko - walczyłem ze sobą,
ale wiedziałem,że nie wygram "
-Edwart Cullen / Zaćmienie.


i38.tinypic.com/adj1tv.jpg


______________________________


Kocham Edwarda ;* <33

Edytowane przez Tonks2812 dnia 12-12-2009 19:28
Wyślij prywatną wiadomość
N
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 13:35
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Mnie osobiście bardzo się to nie podoba. Oczywiście z wyjątkiem kolczyków w uszach u dziewcząt. Ale kolczyki u chłopców w uszach lub niezależnie od płci w pępku, języku, nosie albo w okolicy narządów płciowych to jest troszkę nienormalne według mnie. Każdy ma swój gust. Ale według mnie w szkołach powinny być dozwolone tylko kolczyki w uszach. U obu płci, mimo że kolczyki u chłopaków uważam za dziwactwo.
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 27-09-2008 13:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Mój kochany braciszek ostatnio zrobił sobie w języku! Blee. Przez tydzień mówić nie mógł, a o normalnym jedzeniu tylko pomarzyć mógł. Jeszcze się mama obraziła, bo jej nie posłuchał, więc mnie wykorzystywał do robienia tych papek. Fuj. Coś mu tam zaczęło ropieć, poszedł do lekarza, antybiotyk, itd. skończyło się z kolczykami.

Ja mam 2 dziurki w lewym uchu i jedną w prawym. Wystarczy. O innych kolczykach nie myślę, raczej, ewentualnie tatuaż nad kostką.
Edytowane przez Tonks2812 dnia 12-12-2009 19:30
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2008 23:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Percing zaawansowany nie dla mnie. Nie marzą mi się kolczyki w języku, w brwiach, pępku. Pokusiłabym się natomiast o kolczyk w nosie, ale póki jestem na utrzymaniu rodziców, mogę zapomnieć. Póki co, mam trzy kolczyki w uszach - dwa w lewym, jeden w prawym, myślałam jeszcze o helixie, ale tu znowu odzywa się tolerancja rodziców... Będę musiała poczekać. ;>

Edytowane przez Cee dnia 21-02-2009 22:06
Wyślij prywatną wiadomość
~Damaris F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2008 23:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 98
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 28.09.08
Medale:
Brak

Jestem zwolenniczką kolczyków, o tak. Niestety mam tylko 4 i to na dodatek wszystkie w uszach. Chciałabym mieć w języku, bo bardzo mi się to podoba, a poza tym można się później nim tak fajnie bawić ^^. Niestety moja mama ma w tej kwestii coś do powiedzenia i stanowczo mówi "nie". Będę jednak dążyć do tego, żeby umieścić w moim języku taki kawałek złomu ; ). Kolczyki na twarzy mi nie pasują, ale u innych mi nie przeszkadzają. Chociaż nie, przeszkadzają. Ostatnio widziałam jakąś dziewczynę, która miała kolczyk między oczami, ohyda Aff... No i te tzw. gorsety - straszna rzecz. Owszem, robią wrażenie, ale boli mnie samo patrzenie na takie cudo.
Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 01-10-2008 17:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Ja mam standardowo. Nie znaczy to, że nie chciałabym mieć, np. dwóch, trzech dziurek w jednym uchu. Moja mama bardzo konserwatywnie podchodzi do piercingu i zwyczajnie nie pozwala mi. Z drugiej strony nie potrzebne mi do szczęścia o dwie dziurki więcej, więc nie drę kotów. Może w przyszłości uda mi się ją namówić, kto wie... ale jakoś szczególnie mi nie zależy. Uśmiech

Niektórzy fanatycy piercingu przesadzają. Mam tu na myśli przekłuwanie miejsc intymnych (zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn). Niektóre kobiety nie wiedzą, że przekuwając sutki mogą w przyszłości mieć problem z karmieniem piersią, itp. inne problemy.

Co do gorsetów: dla mnie są ohydne... :\ Fuj! A te wszystkie zakażenia! Bleh!
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!AvadaKedavra F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 02-10-2008 13:41
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 113
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 04.09.08
Medale:
Brak

Piercing jak najbardziej. Wszędzie i pod każdą postacią :D. Jak kto lubi.
Parę lat temu miałam kolczyk w brodzie. Niestety musiałam go wyciągnąć i potem nie było już możliwości ponownego założenia. Teraz planuję w policzku albo nad ustami. Się zobaczy ;)
Edytowane przez AvadaKedavra dnia 02-10-2008 13:41
Wyślij prywatną wiadomość
~sarah_amelia F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 02-10-2008 15:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 119
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 03.09.08
Medale:
Brak

Mi osobiście, podobają się tylko kolczyki w uchu. Sama mam w jednej dziurce jeden a w drugiej dwa. Może kiedyś zrobię sobie trzeciego. Ale na pewno nigdy nie zrobię sobie w języku, pępku czy brwi. Moim zdaniem, nie wygląda to ani ładnie ani estetycznie. Chociaż maleńki kolczyk w nosie mi się podoba, ale to jest tylko wyjątek.
__________________
- Jestem nauczycielem! - ryknął. - Nauczycielem, Potter! Jak śmiesz grozić, że wywalisz mi drzwi?! - Przepraszam, panie profesorze - powiedział Harry, wymawiając z naciskiem dwa ostatnie słowa, po czym schował różdżkę za pazuchę. Hagrid wytrzeszczył oczy. - A od kiedy to mówisz do mnie "panie profesorze"? - A od kiedy mówisz do mnie "Potter"?


images34.fotosik.pl/360/ed082dc2b2892597m.jpg

Sarah Amelia Tilly

Ale w końcu zrozumiał co Dumbledore próbuje mu powiedzieć. Chodziło o róznicę, między daniem się zaciągnąć na arenę, by stoczyc na niej śmiertelny bój, a wkroczeniem na arenę z podniesioną głową. Niektórzy być może powiedzieliby, że to niezbyt wielka różnica, ale Dumbledore wiedział, a teraz wiem i ja- pomyślał Harry z nagłym poczuciem dumy- i wiedzieli to moi rodzice, że to największa różnica pod słońcem.


UśmiechMoje ulubione arty:


images46.fotosik.pl/10/692acb2a2e71ca53m.jpg

images30.fotosik.pl/274/670503c1d3de24a6.jpg

"Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwom."


"Niektórzy mówią że to tylko bajki dla dzieci...
Inni, że to obrazy, które zmieniły świat...



PZDR for ALEXIS_TONKS and LILY_E


"Pieniądze powinny być środkiem a nie celem życia"
Wyślij prywatną wiadomość
~Doti_Tonks F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2008 15:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 0
Postów: 273
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja mam jeden kolczyk w prawym uchu, dwa w lewym i nie planuje żadnych następnych. Już z tym jednym dodatkowym mam problem, bo od roku zwyczajnie chowam go przed rodzicami (nic o nim nie wiedzą). Poszłam do kosmetyczki, raz dwa i już miałam kolczyk. Chowam go pod włosami xD. Gdyby się o tym dowiedzieli, może nawet by nic nie powiedzieli, ale jakbym przekuła powiedzmy brew lub pępek, to by mnie chyba wyrzucili z domu. Aff...
Edytowane przez Tonks2812 dnia 12-12-2009 19:34
Wyślij prywatną wiadomość
!Martucha F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2008 15:26
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 799
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

O nieeeeeeeee.
Nienawidzę kolczyków.
Mam po jednej dziurce, w każdym uchu. I tak nie noszę żadnych ozdób. Ostatnio miałam założone 1,5 roku temu, i to z wielką łaską zrobiłam, bo mama mi kazała.
Po pierwsze, mam uczulenie na złoto, srebro, a jakichś plastikowych pierdół nie będę nosić.
Po drugie, nie pasują mi kolczyki. Po prostu.

Obrzydliwe toto! W uszach to jeszcze przejdzie, ale w pępku, brodzie, łuku brwiowym czy języku?
Wrr. Szacun dla ludzi, którzy lubią takie "cuda", a widzę, że jest takich dużo. o_O

Kolczyki u facetów to dopiero... n/c.
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2008 15:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam kolczyki tylko w uszach. Tradycyjnie po jednym. Od pół roku zastanawiam się, czy nie zrobić sobie jeszcze po jednym kolczyku w każdym uchu. Wszelkie przebijanie pępków, języków, warg, pleców, brwi itp. nie podoba mi się. Po prostu mam koleżankę, która jest w wyżej wymienionych miejscach poprzekłuwana i naprawdę to tak fajnie nie wygląda Blah
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Itka F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 11:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 525
Ostrzeżeń: 0
Postów: 100
Data rejestracji: 04.09.08
Medale:
Brak

Mnie się tam kolczyki podobają od kiedy pamiętam. Kiedy byłam w gimnazjum, zaczęłam dorabiać sobie dziurki w uszach. Różnie bywało z ich ilością, często wyciągałam jedne kolczyki, dziurki zarastały i po jakimś czasie przebijałam sobie znowu, ale w innym miejscu. Taki już ze mnie psychol. Rozbawiony

Obecnie mam pięć dziurek w uchu lewym i cztery w uchu prawym. Przebijam sobie sama lub z pomocą koleżanki. Co do bólu, to nie jest on jakiś specjalnie dokuczliwy - lubię go.

Dwa razy miałam też kolczyk w wardze. Przebijała mi rzeczona koleżanka. Żadnego bólu. Za każdym razem musiałam wyciągnąć kolczyka (dzięki rodzicom).

Totalnie brzydzą mnie tunele. Pewnie ma to jakowąś fachową nazwę, ale nie znam jej. Mój kolega cały jest w kolczykach i tatuażach i źle nie wygląda, ale jest też dumnym posiadaczem tuneli w obu uszach. Jakby się uprzeć, można by wsadzić w nie dłoń. Ble.

Nie podoba mi się też to całe świrowanie z gorsetami, kolczykami w dłoniach, szyjach itp. Ludzie, opamiętajcie się! To jakieś nieporozumienie. Dla mnie to nawet dobrze nie wygląda. Jedno z niewielu zjawisk, które mnie brzydzą.

Kolczyki w sutkach - u facetów, owszem. Nie mogę pojąć jedynie, dlaczego kobiety sobie je robią...

Jeszcze jest taka dyscyplina okaleczania się w stylu tatuażu, ale bez tatuażu - chodzi mi o wycinanie sobie w skórze wzorów, znaków i innych takich, żeby zostały blizny. Nie wiem, jak mocno trzeba się uderzyć w głowę, żeby sobie coś takiego zafundować. Widziałam zdjęcia, kiedy coś się nie udało i misterny wzór zaczął gnić. Cudo. Uh-oh!
__________________
"Słyszysz? Spisek gruźlików! Shakespeare napisał nową sztukę - zakaszlmy ją!".
Wyślij prywatną wiadomość
~-klaudia F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 16:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 21
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 26.10.08
Medale:
Brak

Ja mam tylko w uszach, i bardzo lubię nosić w tym miejscu kolczyki. Ale przerażają mnie te gorsety. BRRRR.Niee
Wyślij prywatną wiadomość
~Mishay F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 231
Ostrzeżeń: 1
Postów: 125
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

W uszach mam tylko po jednej, jakoś tak wyszło. Mam też w pępku, zrobiłam rok temu. Jeśli dzisiaj miałabym zrobić to samo, zrezygnowałabym, ale trudno. Noszę go mimo wszystko. Podobają mi się kolczyki w wardze po lewej, bądź prawej stronie ( po środku nieszczególnie), ale chyba się na niego nie zdecyduję xD
__________________
"Draco dormiens nunquam titillandus"
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 16:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Niie. Obrzydliwa jest przesada. Ja mam po jednej dziurce w każdym uchu. Może będę miała drugą. Ale np. kolczyk w uchu u góry to już mi się dawno przestał podobać. W pępku nie koniecznie, nie będę pokazywać takiego hm... jakiego by tu sprośnego epitetu użyć, hm... nieważne. I na twarzy nie. Nawet w nosie. Mi się nie podoba.
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 16:41
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś jak byłam młodsza, bardzo chciałam mieć kolczyk w brzuchu, ale na szczęście mi przeszło i go nie zrobiłam. Ogólnie jeśli chodzi o dziurki, to mam tylko dwie w uszach i więcej mi nie potrzeba. Nawet podoba mi się jak ktoś ma kolczyk pod łukiem brwiowym i w języku, ale sama bym sobie takich nie zrobiła.
Edytowane przez Elsanka dnia 20-01-2009 15:18
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT