Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 268
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Epilog
~aniutek96 F
Dodany dnia 15-03-2010 16:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Nie podobał mi się zbytnio, bo może i wiemy kto jest z kim i co z ich dziećmi, ale nie wiemy co stało się z większością bohaterów.
Ale co z resztą Weasley'ów?ale np. Co z Georgem, po stracie Freda?

Dokładnie. Przecież na pewnoto ciężko przeżywali i każdy chciałby wiedzieć co z nimi, a zwłaszcza z Georgem. Niby wiem, że był z dziewczyną Freda, bo to było na drugiej płycie w rozszerzonej wersji filmu. Podsumowując- zawiodłam się. xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~Lori_Lemonberry F
Dodany dnia 26-04-2010 13:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 188
Data rejestracji: 29.03.10
Medale:
Brak

Cieszę się, że Rowling zamieściła epilog, ale trochę za mało w nim opisała. Mogłaby opisać życie innych bohaterów. Ja tam się cieszę, że wszystko się dobrze zakończyło, bo w końcu to nie był dramat, nie?
__________________
"Nie znasz składu powietrza, którym oddychasz, to powietrze cię zabija"
Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
Dodany dnia 26-04-2010 15:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

W sumie takiego zakończenia można było się spodziewać. Niedoświadczony czarodziej pokonuje wielkiego, przesiąkniętego złem czarodzieja... Bardzo oryginalne. Uważam, że epilog jest sztuczny, banalny i przesłodzony. Cały tom był taki krwawy, a tu kochająca rodzinka... I brak informacji. Jak to wszystko wyglądało po bitwie? Czy czarodzieje się pozbierali po stracie najbliższych? Co z innymi postaciami książki np. Luną?
zakończenie, w którym Harry pokonuje Voldemorta, ale przy tym sam umiera. Tak, to by było bardziej 'realne'.

To bardzo dobry pomysł. Lepiej byłoby, gdyby Potter zginął. Wydaje mi się, że to byłoby idealne podsumowanie całej sagi.
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.

Edytowane przez Lajla dnia 26-04-2010 15:27
Wyślij prywatną wiadomość
~Fan_HP F
Dodany dnia 06-06-2010 12:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 371
Ostrzeżeń: 0
Postów: 104
Data rejestracji: 02.06.10
Medale:
Brak

Nawet fajne to zakończenie ale ja bym na jej miejscu napisała przygody ich dzieci pewnie trez byłyby ciekawe.Ale mogła jeszcze dodac co po wojnie będzie nie od razu 19 lat ale po zabiciu Voldemorta wiec mi sie w sumie podobało to zakończenie
__________________
Zapraszam do czytania i komentowania mojego opowiadania "Obserwator".
Wejdź

"Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się, jak traktuje swoich podwładnych, a nie równych sobie."
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
Dodany dnia 06-06-2010 13:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Zbyt banalny, aż ocieka słodyczą. Dlaczego wszystko musi być tak idealnie ? Właściwie to niczego innego się nie spodziewałam, ale i tak jestem rozczarowana. Kiedy pierwszy raz przeczytałam zakończenie odniosłam wrażenie, że było ono pisane 'na odwal się'. Myślę jednak, że uśmiercenie Pottera też nie byłoby najlepszym rozwiązaniem.
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~Malin F
Dodany dnia 06-06-2010 13:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 30
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 06.06.10
Medale:
Brak

Uważam, że autorka dobrze zrobiła nie uśmiercając głównych bohaterów, oraz że pokazała nam ich po tylu latach. Minus za to, że dzieci Harry'ego maja takie, a nie inne imiona. Epilog był szansą na pokazanie także losów innych postaci, z czego Rowling nie skorzystała. Zamiast dopisać co stało się np. z Luną, teraz dopowiada to w wywiadach co mnie lekko denerwuje.
Wyślij prywatną wiadomość
~Pyflame F
Dodany dnia 06-06-2010 14:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1995
Ostrzeżeń: 0
Postów: 314
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Cóż trzeba przyznać, że Jo się nie wysiliła. Epilog, który wymyśliła był niezwykle pospolity i do tego bardzo krótki. Spodziewałam się czegoś lepszego, ale to tylko moje zdanie. Odpowiedź Rona na pytanie Albusa :
- Na co oni się tak gapią!- zapytał Albus, który razem z Rose wystawili głowy przez okno przedziału.
- Nie przejmuj się - odrzekł Ron.- Na mnie. Jestem bardzo sławny.


Cała reszta byłą po prostu... nudna.
__________________
Piekło to moja dzielnica.
Poluje nocą, bowiem ciemność jest moim żywiołem.
Jestem diabłem stróżem.
http://ask.fm/roguee Wyślij prywatną wiadomość
~Potter_maniaczka F
Dodany dnia 20-06-2010 21:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 75
Ostrzeżeń: 1
Postów: 99
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Brak

Głupio się skończyło... I fajnie by było jakby autorka książki dodała, że Harry jest megasławny... I ja bym zrobiła tak, że dzieci które się wychylają z okien pociągu i się na niego lampią krzyczały do niego i w ogóle.Np,, patrzcie, on jest w naszym podręcznikach! ; D" I że jego dzieci wiedzą,że to on pokonał Voldzia.
__________________
,, strach przed imieniem wzmaga strach przed samą rzeczą"
*

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !
Serdeczne Pozdrowienia dla drogi Gościu


fc02.deviantart.net/fs9/i/2006/143/1/7/HP___The_Harry_Potter_Project_by_cippow25.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~xSosnaa F
Dodany dnia 13-07-2010 16:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -45
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2
Data rejestracji: 13.07.10
Medale:
Brak

Mi sie epilog podobal szczególnie ostatnie 2 zdania:
"Od dziewiętnastu lat blizna nie zabolała go ani razu.Wszystko było dobrze"
aż sie łezka w oku kręciła ostatni harry potter ;/

P.S jak czytam na tym forum to wiele osob najchetniej zrobili z pottera starego kawalera bez rodziny...
__________________
Peace and Love drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilka Potter F
Dodany dnia 13-07-2010 16:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 416
Ostrzeżeń: 0
Postów: 217
Data rejestracji: 13.05.10
Medale:
Brak

Mi się trochę podobał,ale rzeczywiście był taki...trochę sztuczny i na odwal się jak to określiło kilka osób wyżej.Podobał mi się ten moment kiedy Ron żartuje,ale jedno mi nie pasowało-to że nowe pokolenie nie wiedziało o sławie swojej rodziny.Przecież na pewno dowiedzieliby się od kolegów,albo wyczytaliby chociażby w podręcznikach!Nie mam jednego zdania na temat zakończenia sagi,ale mogło być gorzejOczko
__________________
Wszem i wobec ogłaszam, że pani o nicku Lilka Potter nie będzie funkcjonować na stronie Hogsmeade.pl.
Cóż poradzić?Jestem chora, nie mogę tego zmienić.Nie i koniec.Nigdy tu nie wrócę, nie chcę mówić o tym.
Przepraszam wszystkich, których zawiodłam.
Goodbye!
www.powiewmagii.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Draco-Lucjusz-Malfoy F
Dodany dnia 20-07-2010 12:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 12
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 20.07.10
Medale:
Brak

Moim zdaniem epilog ten jest za mało szczegółowy. Rowling mogła chociaż napisać, że Harry został aurorem jak chciał, gdzie pracuje Ron, gdzie Hermiona. Według mnie to, że Weasley ma prawo jazdy i zdobył je używając zaklęcia to nic specjalnego. Jeszcze lepiej by było gdyby nie było to zakończenie takie oklepane. Cała seria pełna jest przygód, ciekawie napisana i z pomysłem, a zakończenie? Totalnie mnie rozczarowało.

[usunięto zdjęcia]
Draco-Lucjusz-Malfoy dodał/a następującą grafikę:
tom_felton.jpg
[16.96KB]
__________________
Draco Lucjusz Malfoy

Edytowane przez Ariana dnia 20-07-2010 22:13
Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
Dodany dnia 13-08-2010 17:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

Mam mieszane uczucia....z jednej strony jest spoko-ułożyło mu się wszystko,ma rodzinę,przyjaciół,dobrą pracę....ale z drugiej strony liczyłam na to,że siódemka skończy się na siódmym roku , a przyszłość Harry'ego poznamy gdy Rowling zechce o niej napisać kolejny tomikOczko
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.
Wyślij prywatną wiadomość
~Yuki27 F
Dodany dnia 13-08-2010 18:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 0
Postów: 230
Data rejestracji: 25.07.10
Medale:
Brak

Troszkę niedosytu jest. Nie tak to sobie wyobrażałam. Jak usłyszałam, że będzie powiedziane, co postaci robiły później to wyobraziłam sobie taki ogromny spis z postaciami i powiedziane co, kto, z kim i po co Rozbawiony
Bo tak naprawdę - że Harry będzie z Ginny - po 6 tomie było do przewidzenia. Że Ron z Hermioną - można było się domyślić po tym jak się traktowali. Co poza tym wiemy? Że mają dzieci, że Neville uczy w Hogwarcie.
__________________
"Jest jedna rzecz, którą Bóg uwielbia: każe robić coś ludziom, którzy zarzekali się, że 'nigdy tego nie zrobią'." S. King "Podpalaczka"
Największa fanka starego Disneya i polskich wersji bajek
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
Dodany dnia 13-08-2010 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Lubię szczęśliwe zakończenia, ale to było wyjątkowo zagmatwane. Brakowało mi tylko słynnego ''i żyli długo i szczęśliwie" ;p Może lubiłabym ten epilog, gdyby zamiast wiadomości, że Harry odprowadzał dzieci na peron, a Ron i Hermiona są małżeństwem, wolałabym jakąś scenę w Norze. O! To by mi się spodobało, ale to cukierkowate zakończenie nie jest zbyt przyjemne. A znając pomysłowość George'a, taka scenka w Norze z jego odziałem mogłaby być niezła ;p
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~Feliks F
Dodany dnia 18-08-2010 01:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 630
Ostrzeżeń: 0
Postów: 94
Data rejestracji: 12.08.10
Medale:
Brak

Będę chyba jedną z nielicznych osób, którym Epilog się podoba.

Moim zdaniem, Rowling postąpiła dobrze, tworząc Harry'emu rodzinę. Po tylu latach jego cierpień w domu Dursley'ów, gdzie nigdy nie zaznał miłości, po tylu latach ciągłego zmagania ze strachem i myślami, że jest się obiektem najpotężniejszego czarnoksiężnika, po utracie rodziców i przyjaciół, Potterowi należy się pełna, kochająca rodzina. Dlaczego chcecie, by w jego życiu spotykały go same nieszczęścia i ból? To z pewnością gorzej by wpłynęło na wszystkich czytelników, gdyby książka miała taki pesymistyczny odcień. Dlaczego chcieliście, żeby umarł? Przecież wówczas zło nie zostało by pokonane. A jeśli miał umrzeć z Voldkiem, to jakie miał korzyści z tego życia? Jaki sens miało by poświęcenie Lily i Jamesa, którzy oddali życie za Harry'ego?

Kiedy pierwszy raz przeczytałam zakończenie, byłam trochę w szoku i czułam niedosyt, ale tylko dlatego, że było ono...za krótkie! Jako, że jest to właśnie epilog, powinien wyjaśniać więcej szczegółów i uwzględnić wszystkie postacie.
"19 lat później" było próbą przeskoku nad tą przepaścią powojenną. Pokonanie Lorda nie oznaczało jeszcze, że zacznie się sielanka. Trzeba było znaleźć Śmierciożerców, oczyścić Ministerstwo, przeciąć chore propagandy "czystej krwi", poprawić byt mugolaków, charłaków i wszystkich stworzeń, które były potępiane. Poza tym sama autorka powieści powiedziała kiedyś w wywiadzie, że Zło nie zostanie na zawsze wyplenione, zawsze będzie się odradzać, by walczyć z Dobrem.

Dla wielu z Was, zakończenie było odbiciem wielkiego ciastka z grubą warstwą lukru i wolelibyście, żeby go nie było. Mi wydaje się jednak, że gdyby Rowling ominęła Epilog, było by jeszcze więcej skarg i zażaleń.
Rowling łącząc Harry'ego z Ginny uczyniła rodziną całe trio i to jest piękne! Osierocony i osamotniony Harry został styknięty z wielodzietną rodziną Wealey'ów, u których zawsze czuł się dobrze. Obdarzając go dziećmi, sprawia, że Harry widzi cel w życiu (przecież wychowanie dziecka nie jest lada wyczynem, prawda?).
Osobiście wydaje mi się, że chyba ogarnęła go nadmierna euforia, kiedy nadawał im imiona. Nie dość, że wszystkie są nazwane "na cześć kogoś" to nie dał ani razu swojej żonie wyboru nad imieniem chociażby jednego malca... xD Uważam, że gdyby nazwał je odwrotnie czyli: Syriusz James, Severus Albus i Luna Lily to nie wyglądało by to już tak cukierkowo, a mimo to, oddał by szacunek swoim umarłym bliskim. Za to imiona dzieci Rona i Hermiony brzmią o wiele lepiej. Podoba mi się (a myślę, że to celowy zabieg), że rodzice specjalnie nadali córeczce imię Rose, gdzie pierwszą literą było "R" (po tacie), a chłopcu Hugon, gdzie z kolei litera "H" jest po mamie. To wygląda na wspólną i wzajemną "współpracę" przy imionach :) Również przyjemny jest motyw, że obie pary mają dzieci w tym samym wieku, to na pewno pozwala im się bardziej zrozumieć.


Aha i nasuwa mi się jeszcze jedna sprawa. Zakończenie książki jest po 19 latach. Kiedy rozpoczęła się bitwa o Hogwart, syn Lupina i Tonks miał jakieś pół roku. Ostatnią klasę w Hogwarcie kończy się mając lat siedemnaście. Nie wiemy w której klasie jest Teddy, ale zakładając że jedzie pociągiem do Hogwartu będzie w ostatniej klasie. To czy nie ma już za dużo lat na szkołę? Coś mi tu nie pasuje.. W tym czasie kiedy jest na peronie ma 19 lat...

Mam pewną hipotezę na ten temat. W utworze wspomniane jest, że Teddy całuje kuzynkę Albusa i Rose, Victorie. Może to ją odprowadzał na peron? Z drugiej strony, Rowling przyznała, że córka Billa i Fleur narodziła się dokładnie w rocznicę po wojnie (stąd jej imię) więc powinna mieć 18 lat. No i będąc pół Francuzką, mogła równie dobrze uczyć się w Beauxbaton. No, może faktycznie to błąd autorki?

Mam również radę dla Was wszystkich, która może w choć niewielkim stopniu złagodzi Wasz ból, wynikający z Epilogu. Jeśli macie oryginalną wersję "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi" to na drugiej płycie, gdzie znajdują się dodatki specjalne jest wywiad z Rowling. Wyjaśnia ona powody swojej decyzji oraz opisuje życie pozostałych postaci (w tym rodzinę Weasley'ów) po Wielkiej Wojnie. Może dzięki temu spojrzycie inaczej na ten słodki koniec? :)

Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale chciałam oddać jak najlepiej wszystkie moje odczucia, a jako, że to już koniec tej wspaniałej serii, pozwoliłam sobie przekroczyć granicę mojej "gadatliwości pisemnej" :P
__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~weroniczka95 F
Dodany dnia 18-08-2010 08:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 107
Ostrzeżeń: 2
Postów: 85
Data rejestracji: 06.05.10
Medale:
Brak

Mi się zakończenie siódmego bardzo podobało. Harry razem z Ginny Ron z Hermioną i ich dzieci idące do Hogwartu. I dowiedziałam się że że są wszyscy szczęśliwiUśmiech
__________________
TO NASZE WYBORY UKAZUJĄ, KIM NAPRAWDĘ JESTEŚMY, O WIELE BARDZIEJ NIŻ NASZE ZDOLNOŚCI
Wyślij prywatną wiadomość
~Charakternik F
Dodany dnia 18-08-2010 10:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 686
Ostrzeżeń: 1
Postów: 202
Data rejestracji: 11.08.10
Medale:
Brak

Ja myślałem, że poprostu ostatnimi stronami książki będzie Koniec Bitwy i upadek Voldemorta. Nawet mi takie zakończenie do głowy nie przyszło ! ; p . Myślę , że Rowling zakończyła to , w taki sposób , aby uniemożliwić sobie pisanie , kolejnych tomów Harry'ego .
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Mia F
Dodany dnia 24-08-2010 21:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 305
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Czytając poprzednie tomy zawsze zastanawiałam się jak skończy się seria HP. Czytając epilog "19 lat później" miałam uśmiech na twarzy. Podobał mi się i w pewnym sensie również uważam, że był zbyt przesadzony. "Albusie Severusie..." - no proszę Was. To takie banalne, żeby nazywać tak dziecko. Tak, tak, dostał imiona po wielkich czarodziejach, ale moim zdaniem to też takie podlizywanie się. Snape'a nie cierpiał całe 6 lat nauki w Hogwarcie. Gdy dowiedział się ze wspomnień, że Snape tak go bronił, kochał jego matkę i w ogóle był taki kochany i pomocny dopiero wtedy go docenił. Dla mnie to jest przesada i podlizywanie się (nawet jeżeli już nie było ich na ziemi). Podobały mi się te kochane, szczęśliwe rodziny, przecież praktycznie wszyscy lubią Happy Endy. Mimo to i tak ta część podobała mi się najbardziej.
Wyślij prywatną wiadomość
~LordofDarkness F
Dodany dnia 24-08-2010 21:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 45
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 16.01.10
Medale:
Brak

To było po prostu - dla mnie - żałosne. Najbardziej banalne zakończenie jakie tylko można było sobie przewidzieć. Wszyscy się kochają, mają swoje rodziny i jest cacy. Na dodatek wlepiła do tego wszystkiego Malfoya z żoną i (matko boska!) dzieckiem, co w ogóle jest samo w sobie kuriozalnym połączeniem. Chyba, że Draco tak bardzo wydoroślał i w ogóle stał się odpowiedzialny. Yhym.
Nie podobało mi się. Z zażenowaniem przeczytałam ostatnie kartki książki. A szkoda.
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
Dodany dnia 24-08-2010 22:00
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

No cóż. Mi epilog się nie spodobał, za dużo cukru. Jako, że bardziej wolę niekanoniczność, jakoś nie widzę Hermiony i Rona razem, a imiona dzieci Ginny i Harry`ego też mi się nie spodobały. Nie to, że nie lubię happyendów (bo je lubię), ale ten mi się kompletnie nie spodobał.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT