Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 264
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Ulubione teledyski
Drukuj temat · Ulubione teledyski
!Alae F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 23-10-2010 23:00
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Często towarzyszą naszym ukochanym piosenkom, niektóre są bardzo rozpoznawalne (któż z nas nie kojarzy komisowej historii w Take On Me A-ha?). Traktujecie je tylko jako dodatek do utworu czy jako jego integralną część? Które są Waszymi ulubionymi? Zapraszam do wypowiadania się.
_________
Za niekwestionowanego mistrza w dziedzinie teledysków uważam Michaela Jacksona. Chyba każdy widział kiedyś te małe cudeńka do Thrillera, Beat It... Moimi ulubionymi teledyskami Jacksona pozostają jednak te do Smooth Criminal oraz Black or White (z uroczą rolą Macaulaya Culkina).

Strasznie lubię teledyski Guns N' Roses. Sweet Child O' Mine nie istnieje dla mnie bez klipu, mimo że nie jest on tak wyszukany jak te Jacksona. Z bardziej filmowych - oczywiście świetny Don't Cry oraz November Rain (moment, gdy Slash szuka obrączek jest uroczy + fajnie nakręcona solówka na pustyni).

Nie byłabym sobą, gdyby na tej liście nie znalazło się AC/DC. Zatem Accca/Dacca z ich You Shook Me All Night Long, czyli banalna opowiastka z rock'n'rollową duszą. Poza tym klip do Let There Be Rock - za Bona wygłaszającego kazanie z ambony i Angusa z aureolką.

Ostatnio jestem oczarowana kawałkami Aerosmith, więc nie sposób nie wspomnieć o teledysku do Cryin', jeden z tych, gdzie opowiedziana jest naprawdę fajna, podnosząca na duchu historia. Fenomenalny jest także ten do Crazy.

Bardzo, bardzo lubię video do Something Beatlesów, któremu wprawdzie daleko do teledysków jakie znamy dzisiaj, ale świetnie współgra ze wspaniałym tekstem Harrisona. Po prostu Beatlesi ze swoimi ukochanymi.

Zawsze bawi mnie parodystyczny teledysk Queenów do I Want To Break Free, zawsze porusza Johnny Cash w Hurt.

Jeśli chodzi o nie-starocie. Jestem pod wrażeniem wideoklipów Foo Fighters - The Pretender, Learn to Fly, My Hero czy mój ulubiony do Best of You (podobają mi się szybkie przejścia pomiędzy kolejnymi scenami, pasują do nastroju kawałka). Interesujące jest Feel Good Inc. Gorillaz. Ciężko mi także przełączyć VIVĘ, gdy widzę What Comes Around Goes Around, mimo że generalnie nie przepadam za Timberlakiem.
_________
Filmików z yt nie dodaję, żeby nie wydłużać i tak długiego posta, lecz są one mile widziane.

__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?
Wyślij prywatną wiadomość
~blackowa F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 24-10-2010 09:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 2
Postów: 196
Data rejestracji: 06.10.10
Medale:
Brak

Dla mnie teledysk jest niezwykle ważny. Dlaczego? Ano, moge sobie wyobrazić to, co jest śpiewane. Moją ulubioną piosenką i teledyskiem jest Eminem - I love the way you lie.
Na pewno znane. Wyobraź sobie teraz, że nie ma teledysku. Sama bym sobie go wtedy stworzyła <lol2>
__________________
Widać, jestem tempa. Bo nie spamuję <lol3214645735`2>

Pozdrawiam Cię drogi Gościu , pamiętaj o mnie. Język
www.historiasmierciozercy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Bloo F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 30-10-2010 23:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1390
Ostrzeżeń: 0
Postów: 220
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Mam swoich faworytów, a i owszem, i nie zawaham się ich podać^^

Miejsce pierwsze: Queen! Uwielbiam ich teledyski - wszystkie - ale wśród nich tak naj-naj-naj-naj bardziej ukochałam dwa: I'm Going Slightly Mad i Breakthru.

Zacznę od I'm Going Slightly Mad.
Cóż, urzeka mnie swoim klimatem. Kocham tę piosenkę, kocham jej gorzko-ironiczny tekst. I uwielbiam ten czarnobiały, ociekający kpiną teledysk, w którym wyraźnie wymizerowany Mercury, nie tracąc swego uroku i animuszu, parodiuje Lorda Byrona. Jest to też bez wątpienia bardzo "mroczny" teledysk, biorąc pod uwagę fakt, że Freddie był już wtedy chory i jego życie zbliżało się ku końcowi. To wszystko ma swój wymiar i wpływa na odbiór - a przynajmniej ja tak to czuję. Ogólnie cała płyta Innuendo jest piękna... ale to jakby mija się z tematem, więc nic więcej nie napiszę.
Z kolei teledysk do Breakthru, kocham za jego dynamikę. Piosenka, o tempie pędzącego pociągu, została właśnie tak zobrazowana. Rozpędzona lokomotywa, a na platformie zespół robi show. Ach, Freddie i jego specyficzny wąsik, że o niebieskiej kamizelce nie wspomnę. I to wychylanie się za krawędź platformy... To wywołuje milion wspomnień z ładnych piętnastu lat do tyłu^^

Trochę bardziej współcześnie. Ostatnio widziałam świetny teledysk (piosenka zresztą też niezgorsza) zespołu Editors Smokers outside The Hospital Doors.
Fantastyczna historia, bardzo inspirująca. Nie wiem, to trzeba samemu zobaczyć, ale człowiek z wrażliwą wyobraźnią dostaje jakiegoś takiego emocjonalnego kopa, kiedy widzi dziewczynę, odzianą w niebieski szlafrok, uciekającą i w pewnym momencie biegnącą po wodzie. Nie umiem tego opisać, ale jest coś magicznego w tym obrazie (całym), który tak idealnie pasuje do tekstu i muzyki.

I jeszcze Verve "Love is noise"
Prosty, bez zbędnych "ochów" i "achów". Odzwierciedla to, o co w piosence chodzi i na tym polega cały jego urok. Ogólnie utwór jest świetny, a w połączeniu z obrazem wywołuje naprawdę przyjemne emocje.

Lubię jeszcze teledysk Incubus do piosenek Anna Molly i Dig. Tylko, że w tym wypadku nie umiem tego ładnie uzasadnić. Po prostu mi się podobają. Zespół-piosenki i teledyski... po prostu są trafione.

Jedno pytanie się tylko nasuwa: Dlaczego nie puszczają ich w telewizji? Dlaczego ciągle jest to samo i w dodatku większość z tego, co serwują nam stacje muzyczne to zwykły badziew, plastik i wszędobylska golizna? Czy naprawdę muzyka nie stanowi już dla większości ludzi żadnej wartości i dlatego spychana jest do pudełka opatrzonego golizną, żeby ją sprzedać?
Przykro na to patrzeć.
__________________
"Życie nie jest idealne, Człowieku-Wiadro"
T. Pratchett

Edytowane przez Bloo dnia 30-10-2010 23:22
rupieciarnia.xaa.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Horkruks12 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2010 09:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 536
Ostrzeżeń: 0
Postów: 87
Data rejestracji: 28.09.10
Medale:
Brak

Skoro koledzy poniżej się wypowiedzieli to i ja się wypowiem, ok?

A więc tak:
Najbardziej mi się podobają teledyski Eminem ft. Lil Wayne - No Love, Dan Balan - Justify Sex, DJ Assad Feat Nadia Lindor - So Far Away, Rihanna - Only Girl (In The World) i Mike Posner - Cooler Than Me. Te teledyski najbardziej mi się podobają a jeśli chodzi o piosenki to Taio Cruz- Dynamite, Pitbull Ft. Pain- Hey Baby i David Guetta- Gettin Over. Czekam aż wyjdą jakieś ciekawsze utwory. Tyle ode mnie.
__________________
そして私は一人でだ場合でもz89;z89;私と誰もしないではない
私はあなたの道を歩くことでしょう...

(Jeśli wiesz co to znaczy, to wiedz, że znasz japoński..., chyba, że umiesz korzystać z translatora)
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2010 11:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Niektóre piosenki nie wyobrażam sobie słuchać bez oglądania teledysku.
Nie mogę wybrać kogo teledyski bardziej mi się podobają więc będą dwa pierwsze miejsca. Mianowicie Michael Jackson i Aerosmith.
Jeżeli chodzi o Michaela to najlepsze są Black or White i Beat it. Uwielbiam je oglądać, bo mają to coś i chce się oglądać. Poza tym genialna rola Macaulaya w Black or White.
Aerosmith to po prostu cud. Kocham ich piosenki Crazy, I don't wanna miss a thing ze wzruszającymi scenami z filmu Armagedon, które to właśnie są najpiękniejsze w całym video oraz Walk this way z udziałem Run DMC jest nie tylką genialną piosenką, ale i także klip jest świetny.
Z nowszych podoba mi się Eminem i Rihanna- I love the way you lie czy także troszkę starsze Lucky Britney Spears.
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2010 17:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Ja traktuję teledyski jako dodatek do utworu, jednak niektóre wprost uwielbiam do tego stopnia, że jak słyszę gdzieś tę piosenkę, od razu musze obejrzeć teledysk.
Są to między innymi:
Bon Jovi - I'll sleep when I'm dead (przezabawny ^^), Livin' on a prayer i Only lonely. Nie mam pojęcia dlaczego. Pewnie dlatego, że po prostu lubię gapić się na ich młode mordki:D Znowszych uważam, że świetne są Say it isn't so i wzbudzające adrenalinę świetne It's my life.
Wiel bię też teledyski Don't cry i November rain Gunsów.
Lubię też Cryin' i Crazy Aerosmitha. Zwłaszcza końcówkę Cryin' :)
Tokio Hotel - Rette mich. Ten teledysk urzeka mnie od kiedy tylko cztery lata temu po raz pierwszy to obejrzałam. Ogromny sentyment. Mimo, że nie jest jakiś specjalnie mega super, i tak go uwielbiam.
Na uwagę zasługują też The Kill i From yesterday 30 Seconds to Mars. Uważam, że ten zespół ma talent do tworzenia świetnych clipów.
HIM - In joy and sorrow oraz Gone with the sin. Niesamowity klimat i w dodatku Ville.. ^^
Fall Out Boy - A little less sixteen candles, a little more touch me - jest świetny i tyle :D. Pete jako wampir wygląda przesłodko.
__________________
~~

Edytowane przez Cointreau dnia 08-12-2010 17:41
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2010 17:47
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

To tak:
Aphex Twin - Come to Daddy.
Piękno i turpizm w jednym, przez ten teledysk ta pozorna kakofonia dźwięków ma sens. Chris Cunningham robił ten teledysk przy wsparciu... LSD i jego wizji narkotycznych.
Od niego polecam też Rubber Johny, do posłuchania w nocy. Wywala z kapci Rozbawiony
Moshic - Hinooma, hm... filmik relaksuje po prostu.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
!Czarownica24 F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2010 22:59
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5583
Ostrzeżeń: 0
Postów: 886
Data rejestracji: 29.12.08
Medale:
Brak

Podzielam opinię Alae - teledyski Gunsów są niesamowite.
Don't cry - dużo, bardzo dużo Axla. Jest taki słodki. I mina Slasha, gdy zasłania swojej kobiecie oczy, gdy Stephanie bije tę blondynę - bezcenne!
November rain - Stephanie jak zwykle wygląda zjawiskowo. Ale najbardziej kocham ostatnią solówkę. Kiedy Slash wchodzi na fortepian Axla. Przez ten teledysk zakochałam się w Gunsach.
Sweet child o'mine - potrafiłam oglądać go z przyjaciółką po dziesięć razy w jeden wieczór. Kocham Axla, gdy się buja.
Welcome to the jungle - Axl jest taki młodziutki. I Slash, gdy siedzi z Jackiem Danielsem jak jakiś pijak.
Garden of Eden - Oni byli chyba tak pijani, że nie wiedzieli co się dzieje. A ten uśmiech Axla.
Nothing else matters - bo tak Oczko
Enter sandman - ten dziadek jest genialny
The Wicker man - bardzo lubię, te trupy u Iron Maidan
I to chyba na razie na tyle. Jak coś mi się przypomni to dopiszę.

Właśnie! Zapomniałam o:
Crazy Teledysk jest niesamowity. Liv i ta dziewczyna dają czadu. Rozbawiony
I don't wanna miss a thing - teledysk zrobiony na podstawie filmu, który bardzo lubię. I bardzo podobał mi się pomysł, że przerobili tę scenę, gdy Liv żegna się z Bruce'm (swoim filmowym ojcem) na scenę pożegnania Liv ze Steven'em (jej prawdziwym ojcem)
__________________
Cześć, kochanie, witaj na imprezie.

Edytowane przez Czarownica24 dnia 11-12-2010 23:09
Wyślij prywatną wiadomość
~Miionka F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2010 23:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 343
Ostrzeżeń: 0
Postów: 102
Data rejestracji: 29.10.10
Medale:
Brak

Teledysku nie traktuję jakoś bardzo szczególnie, ale owszem są takie, które bardzo lubię lub wręcz uwielbiam. Jednym z nich jest teledysk Muse - Neutron Star Collision, Muse - Hysteria i 30 Seconds to Mars - The kill.
__________________
Need more friends with wings
All the angels I know
Put concrete in my veins


There's nothing to lose
When no one knows your name
There's nothing to gain
But the days don't seem to change.

Edytowane przez Miionka dnia 11-12-2010 23:46
Wyślij prywatną wiadomość
~fantastic F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2010 15:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 465
Ostrzeżeń: 0
Postów: 95
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

teledysk jest bardzo ważny , nie wiem czemu ale to obrazuje piosenke Rozbawiony
moje ulubione to : guns n' roses - november rain , eminem ft. rihanna - love the way u lie . nirvana - heart sheped box i justin timberlake what goes around . Są świetnie zrobione i za każdym razem się je dobrze ogląda, no po prostu je uwielbiam
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2010 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Ja wolę słuchać piosenki, a nie oglądać teledysk. Ale jeśli już, yto powiem tak, jak to ujęła Alae:
Za niekwestionowanego mistrza w dziedzinie teledysków uważam Michaela Jacksona. Chyba każdy widział kiedyś te małe cudeńka do Thrillera.

Z tym fragmentem się zgodzę, inne teledyski Jacksona nie przypadły mi do gustu. A co do innych, no to na pewno Nas ne dogoniat Tatu (Nie wiem, jak się to dokładnie pisze), Dwie bajki Dody i kilka innych, na przykład Sabatonu.
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Esuoh F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 12-12-2010 17:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 232
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Pamiętacie hit "Chori, Chori"? Nie pamiętam nawet kto był autorem tej piosenkli, generalnie nie moje rytmy, ale teledysk fajny.
__________________
,,Jesetm bogiem"

To kolejny level, w mojej grze, nie waszej...
####### Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2012 17:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

Ja tak szczególnie to teledysków nie lubię oglądać, bo po co? Jak mi się jakaś piosenka podoba to nie dlatego, że teledysk jest fajny ale dlatego, że jej muzyka mnie urzekła. Jednak są takie teledyski, które lubię oglądać. Są w nich teledysk do piosenki zespołu Afromental- Radio Song oraz teledyski do piosenek Lady Gagi, bo są śmieszne.
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Suja F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2012 17:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 258
Ostrzeżeń: 1
Postów: 112
Data rejestracji: 12.06.12
Medale:
Brak

Ja za teledyskami nie przepadam, chyba że jakis mi się naprawde spodobaUśmiech
__________________
[usunięty link]

Od przebiegłości Ślizgonów,
Kretynizmu Puchonów,
I wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
Chroń nas Gryffindorze!!!
https://www.facebook.com/pages/Lumos-maxima/329012 Wyślij prywatną wiadomość
~onlyHorcrux F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2012 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4642
Ostrzeżeń: 2
Postów: 397
Data rejestracji: 22.02.12
Medale:
Brak

Ja lubię teledyski Sabatonu. Ale wolę słuchać muzyki, której "teledyskiem", jest nagranie z koncertu Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2012 17:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Korn - Evolution
http://www.youtub...bwclsTlJ4I
Enej - Skrzydlate Ręce
http://www.youtub...3Hv-1MWz2Y

__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2012 20:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Tak, jak Razor - Come to Daddy - nieźle schizowy teledysk, stworzenie wychodzące z telewizora, do tego biegające wokół dzieci z twarzą samego Aphexa Twina.
Nickelback - Sawin' me - teledysk, który mnie zauroczył, po prostu. Wizja faceta, który został uratowany przed śmiercią, i który od tego czasu widzi, ile komu życia pozostało, i próbuje to zmienić - bezcenne. Zwłaszcza zakończenie, przy którym, taka menda, jak ja - prawie się popłakałam. Lubię takie teledyski, z przesłaniem, przekazem, a nie gołe baby latające w klubie/faceci wyma****ący swoimi walorami...
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2012 16:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Ostatnio do gustu przypadł mi teledysk do piosenki "Call me maybe" Carly Jepsen. I pewnie pomyślicie, że coś ze mną nie tak, ale ja uwielbiam go oglądać. Nie wiem, ale chyba urzekła mnie mina tego blondyna na końcu ;]
No i jeszcze Paramore "Brick by boring brick".
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012 18:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Ano teledyski wzruszające lubię. Na pewno zaliczają się do nich teledyski Nickeblack, na przykład do "Lullaby" czy "Far Away". No i może jeszcze "Never gonna be alone". Lubię jeszcze " Cryin' " Aerosmith.
Edit. Zapomniałam o "Burn in down" Linkin Park.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall

Edytowane przez Loa_riddle dnia 03-08-2012 18:37
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatriks_ Lestrangee F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2012 18:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 33
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 29.07.11
Medale:
Brak

Nickelback - Lullaby

niby zwykły teledysk, a niewyobrazam sobie tej piosenki w innym wydaniu.
teledysk jest bardzo wazny, zazwyczaj kazda piosenka nam sie kojarzy z teledyskiem do niej przybranym.
__________________
CUŻ JA BYM BEZ CIEBIE ZROBIŁ!!!!
wypchaj sie..
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT