Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 141
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Znienawidzony nauczyciel.
Drukuj temat · Znienawidzony nauczyciel.
~AreWeAllWeAre F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 07-06-2013 16:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 191
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 02.06.13
Medale:
Brak

Tak.
Od muzyki. Wyzywa całą klasę bez powodu.
Od fizyki. Jest niesprawiedliwa.
Od religii (ksiądz). Też jest niesprawiedliwy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Kasia_Potterka F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 07-06-2013 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 305
Ostrzeżeń: 0
Postów: 160
Data rejestracji: 24.08.12
Medale:
Brak

Takim przykładem jest moja nauczycielka od muzyki, bo wyzywa od pedałów i lesbijek, zamieniając to w żart. Kolega w żartach "przytulił" drugiego kolegę a ona z takim tekstem do niego...Blah
__________________
"Każdy z nas ma swoje Westerplatte..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Zaigusiowana F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 07-06-2013 16:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 124
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 14.05.13
Medale:
Brak

Ja na szczęście nie mam aż tak okropnych nauczycieli jak osoby wyżej, ale nie jestem w pełni zadowolona. Nie lubię babki od techniki, bo cały czas zmienia zdanie, daje wymyślne rzeczy na poziomie dorosłego do zrobienia i ma pupilków, którym wszystko uchodzi na sucho. Nie przepadam też za babą od polskiego, mimo że ona zdaje się mnie lubić. Jest wredna dla osób których nie lubi i nieustannie narzeka na całą klasę. Ale co to jest w porównaniu z tymi nauczycielami, o których jest napisane wyżej... Oby mi się tacy nie trafili.


__________________
Zaigusiowana
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2013 20:40
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Nie pamiętam, żebym w przeszłości miał jakiegoś znienawidzonego nauczyciela. Może nauczycielka matematyki w LO ? Okropna była, to fakt. Potrafiła co roku stawiać lufy na koniec roku bardzo wielu uczniom/uczennicom, wyzywała od debili, psychopatów, durniów itd. A przy tym była cholernie wymagająca - Snape przy niej to nic Oczko. Była nielubiana w całej szkole, pierwszoroczniacy modlili się przed rozpoczęciem roku, żeby na nią nie trafić. Mi się niestety nie udało...och, jak dobrze, że już po wszystkim Uśmiech
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~plump_ginewra_17 F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2013 00:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 38
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 02.07.13
Medale:
Brak

Nie przepadam.....yyyyyy...nienawidzę mojej nauczycielki od geografii. Na początku wydawała się być miła, żartowała z nami, opowiadała zabawne historie i w ogóle. Ale jak się okazało, kiedy przyszło do wystawiania ocen pokazała jaka jest: wyrachowana, wredna i niesprawiedliwa.
Konkretnie chodzi mi o to, że przy wystawianiu ocen końcowych, z których spokojnie powinnam mieć 4, powiedziała mi, że jeżeli chcę mieć 4 to piszę sprawdzian. Zero jakiegokolwiek przygotowania, ani nic. Tak mnie zamurowało, że nawet nic jej nie powiedziałam, tylko wzięłam ten głupi sprawdzian. Jakimś cudem dostałam 3, co i tak nie wystarczało. No i mam 3 z geografii na świadectwie maturalnym, bo po wakacjach przyroda...( to jest dopiero niedorzeczne!)
[Yh! Najgorsze jest to, że jednym z nauczycieli uczących przyrody będzie właśnie moja kochana pani profesor od geografii! ]
__________________
"To był brzask nowego dnia,(...), a Harry Potter jaśniał jak latarnia nadziei dla tych z nas, którzy już myśleli, że epoka ciemności nigdy się nie zakończy..."



Pozdrawiam Potteromaniaków Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~daniel black F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2013 10:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 57
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 04.07.13
Medale:
Brak

nienawidze nauczycielki od jenzyka niemieckiego bo jest wredna nie sprawiedliwa i krzyczy np.nie przyniosles przyniosles naklejek,nienauczyles sie wiersza lub piosenki,, ale nie raz jest spoko np.jak krzyczy na ucznia bo jej nie slucha lub gada na lekcji. a w dety przepada czensto z pul lub wiencej lekci
Wyślij prywatną wiadomość
~Tauriel F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2013 11:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 68
Ostrzeżeń: 0
Postów: 22
Data rejestracji: 01.07.13
Medale:
Brak

Od fizyki- zbok
Od chemi- muląca krowa
Od polskiego- niezrónoważona psychicznie
Od przyrody- też niezrównoważona
__________________
Tauriel
Wyślij prywatną wiadomość
~SamWieszKto F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2013 18:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 119
Data rejestracji: 17.06.13
Medale:
Brak

U mnie najbardziej znienawidzoną przeze mnie nauczycielką jest pani od biologii. Zawsze ma jakiś problem, i rozgada sie o nim przez większą część lekcji. Np. kiedyś mój kolega z ławki ściągnął bluzę - to od razu mu wpisała uwagę za to. Albo faworyzuje ucznia, który nawet jej nie lubi XD, a innym to cały czas wytyka błędy.. Cała klasa jej nie cierpi, no ale musimy przeżyć z nią jeszcze 2 lata :p

---
daniel black napisał/a:
nienawidze nauczycielki od jenzyka niemieckiego bo jest wredna nie sprawiedliwa i krzyczy np.nie przyniosles przyniosles naklejek,nienauczyles sie wiersza lub piosenki,, ale nie raz jest spoko np.jak krzyczy na ucznia bo jej nie slucha lub gada na lekcji. a w dety przepada czensto z pul lub wiencej lekci

Aż oczy bolą od tych błędów ortograficznych..
__________________
Jak ja kocham być sobą: zachwycać się tym czego nie znam...
-----------
"Zabij mnie ty Severusie, albo nasza kochana Bellatriks, która lubi pobawić się z ofiarą zanim ją pożre"
~Albus Dumbledore


25.media.tumblr.com/27384b42501980dd5ef92be1c5ebe357/tumblr_mk8lzkR7qs1qdghxxo2_r2_500.gif

"To ja zawsze będę Jego najwierniejszą! On Sam Lord Voldemort uczył mnie czarnej magii!"
~Bellatriks o sobie samej.

Edytowane przez SamWieszKto dnia 16-07-2013 18:46
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 09-08-2013 12:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Ja na szczęście mam super nauczycieli. Zawsze umieją sobie pożartować, można z nimi fajnie pogadać. Rozbawiony Może jedynym wyjątkiem jest pani od maty, która bez przerwy wrzeszczy o byle co. =.=
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
~kakat40 F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2013 15:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 0
Postów: 52
Data rejestracji: 08.08.13
Medale:
Medal

Ja mam okropną nauczycielkę z biologi -.- Nie dość, że nienawidzę przedmiotu to jeszcze ta baba ;__; Nie ma u niej żadnych nieprzygotowań, potrafi pytać przez całą lekcję i jeszcze te sprawdziany u niej... grrr ;/
Wyślij prywatną wiadomość
~Aga200002 F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 06-09-2013 15:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 395
Ostrzeżeń: 0
Postów: 261
Data rejestracji: 19.03.13
Medale:
Brak

Mam okropną panią z wfu. Bardzo dokucza, jak czegoś się nie umie, albo nie chce się występować przed szkołą. Kiedy np. biegamy to ona stoi na mecie i jak przebiegniemy to marudzi, że jesteśmy za wolne. Jakby ona choć trochę pobiegała, to bym to rozumiała, ale tak... Raz na przykład mówi, że nie umiemy grać w siatkówkę, ale jak się w nią nie gra przez 6 miesięcy to sobie może. Cała reszta nauczycieli jest bardzo fajna.
__________________
Pozdrawiam Was Alexandra i HarryItMe, oraz Ciebie drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~BlackSpirit F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2013 19:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1141
Ostrzeżeń: 0
Postów: 271
Data rejestracji: 20.08.13
Medale:
Medal

Pani od geografii... Wymyśla straszne głupoty, które czasami są nawet śmieszne, ale... Jednym słowem boimy się podnieść długopis, gdy upadnie na lekcji... Raz wymyślała dziwne wypadki na lekcjach, które rzekomo miały miejsce. Wszystkie były bez sensu, np. "Ktoś komuś wiercił dziurę w ręce cyrklem, a on tego nie czuł", "pewien uczeń podskakiwał, podskakiwał, aż uderzył w sufit głową", "Ktoś komuś kiedyś wydłubał oko gumką". Taak, wiem, nierealne... Lecz ona ma takie odpały, co poradzić -,-
__________________
"Das Böse ist die Abwesenheit des Guten."
Wyślij prywatną wiadomość
!Imbecile F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2013 19:37
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Opiekun Gryffindoru
Punktów: 3259
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,096
Data rejestracji: 29.04.10
Medale:
Brak

Stara się robię, bo myślę i myślę i chyba nie mam. W podstawówce jeśli byli to albo nie pamiętam albo po prostu z perspektywy czasu uważam, że to była pierdoła, która niewystarczająca mi wchodziła w tyłek, żeby jej nienawidzić. W gimnazjum były 2 kobitki bardzo nieprzystosowane. Pierwsza z nich jeszcze 14 lat temu, kiedy siostra rozpoczynała naukę jako pierwszy rocznik gimnazjalny była bardzo miłą sekretarką. Ale już 2, 3 lata młodsze siostry pamiętają ją jako 'podstępną żmiję, która może mi się wydawać miła, ale to su*a' (tak mi powiedziały:D). I faktycznie. Baba żadnego podejścia nie miała, darła się na wszystkich i o wszystko. Obrażała nas, wyzywała. Na szczęście byłam jej ostatnim rocznikiem, teraz jest wychowawcą w ośrodku resocjalizacyjnym czy czymś takim.'
Druga pani to nauczycielka z przypadku, uczyła WFu i sztuki. Wredna jak nikt, strasznie obrażalska itd. Pamiętam, że odmówiłam zaliczania baletu, a ona zamiast obniżyć mi ocene z tego jednego przedmiotu, obniżyła jeszcze z muzyki i plastyki Nie było dla mnie sensu się o to kłócić, bo to były wtedy małoznaczące przedmioty. Nigdy bym nie pomyślała, że plastyka będzie brana pod uwagę przy rekrutecji do mojego technikum;).
Ostatnio kazała swojej klasie (mam tam kuzynkę) napisać co o niej myślą. Więc napisali szcxzerze, że jej nie lubią, że się mści. Za karę nie pojechali na wycieczkę:D.
__________________
http://hogsmeade....ad_id=5587
Imb. O sobieJęzyk

'Opinie są po to żeby je zmieniać'
Stephen King

i40.tinypic.com/e7kuqe.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 30-09-2013 20:49
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ciężko powiedzieć, kogo nienawidziłam za czasów szkolnych, było raczej grono nauczycieli, których zwyczajnie nie lubiłam.
- facet od muzyki z SP (bo to idiota, moja mama z nim pracowała i słyszałam trochę opowieści o nim)
- anglistę z SP i gimbazjum (facet, który studiował 5 lat matmę, nie obronił magistra i dorobił sobie kurs pedagogiczny z angielskiego)
- fizyk z liceum (przyczepiał się do osób, które miały nr z dziennika kończący się na 9 - czyli mój numer z pierwszej klasy, potem jak byłam 8., to sobie odpuścił).

Natomiast na studiach jest cała masa osób, których szczerze znienawidziłam, mimo że miałam z nimi styczność góra rok.
- facet od ćwiczeń z fizyki - nie było zajęć, żebym mogła przesiedzieć spokojnie, raz stałam pod tablicą 50 minut (przypomnę, że na studiach zajęcia trwają zwykle 1,5 godziny zegarowej) i mimo że nic nie umiałam, kazał mi rozwiązywać zadanie
- facet od ćw. z mechaniki gruntów - właśnie się z tym panem pożegnałam, 2 tygodnie przetrzymywał mój indeks, bo nie znalazł czasu na wpisanie mi oceny, przez co muszę teraz sama nadrabiać resztę wpisów, które mogłyby być załatwione w tym czasie
- facet od praktyk nadmorskich z geologii - czepia się byle czego, napiszesz mu wszystko co wiesz, a i tak dostaniesz max 3,5
- facet od ćwiczeń z petrografii - sprawdzanie kolokwiów szło mu jak krew z nosa, trzeba było się przypominać co chwile, ostatnie prace poprawił nam 3 godziny przed egzaminem (a żeby do niego podejść trzeba było mieć wpis z ćwiczeń)

Dziwne, że nie ma w tym zestawieniu kobiet, chyba żadna nie zalazła mi porządnie za skórę, chociaż oczywiście były panie, których nie lubiłam Uśmiech
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.

Edytowane przez Milka dnia 30-09-2013 20:50
Wyślij prywatną wiadomość
~Truskawkowa F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 04-10-2013 10:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 13
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 02.10.13
Medale:
Brak

Koszmary z podstawówki- babka ze sztuki, katechetka i anglistka. Pierwsza kazała przez całą lekcję trzymać ręce za sobą, druga groziła nam, że nas zabiją i robiła wywody z których wynikało, że Jezus miał syna (ale było śmiesznie, nie powiem), a trzecia płakała na zebraniach i anulowała wybory do samorządu klasowego, gdy nie spodobali jej się wygrani...
Wyślij prywatną wiadomość
~Lawrencee F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2014 14:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

W podstawówce nienawidziłam matematyczki, później jednak zaczęłam ją szanować. Zawsze zabijałam wzrokiem moją trenerkę, która ewidentnie wykopałaby mnie z drużyny, gdyby nie to, że byłam wysoka i szybka. Ale później zaczęłam ją doceniać, bez niej nie wiem, gdzie bym teraz stała.
Jednak znienawidzoną nauczycielką jest moja nauczycielka chemii w gimnazjum. Nie wiem, kto spłodził takiego szatana ale musiał mieć nieźle pogrzane plemniki, bo nie wiem jak może taki diabeł na świat przyjść. Gdybym miała ją opisać? Blond-Hitler około 165 wzrostu, z głosem dyktatora, żyjąca w przekonaniu, że ona ma zawsze racje, a my nie, nigdy nie można jej zwrócić uwagi bo zaraz do dyrektora, a jeżeli czegoś nie umiesz, to zaraz ocena w dół bo ty to powinieneś umieć. Co z tego, że to jest materiał, którego jeszcze nie omawialiście. Nienawidzę jej i osobiście planuje spalić jej dom. Diabeł powinien się trzymać piekła. No, to w sumie już wiadomo co robi w gimnazjum...
__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT