Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 289
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Lumpeksy
Drukuj temat · Lumpeksy
~Bajka F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 04:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 181
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Jakie jest Wasze zdanie na temat noszenia używanych ciuchów ?
Co myślicie o takich sklepach ?
Może ktoś z Was ubiera się w lumpeksach ?
Albo ktoś przyzna się do nabijania z osób noszących ubrania takiego pochodzenia ?

Ja kupuję, od czasu do czasu. Uważam, że można tam znaleźć dużo fajnych ciuchów - więc dlaczego nie ? I bardzo często jest tak że kiedy mam jakąś bluzkę - właśnie z lumpeksu dużo dziewczyn się mnie pyta skąd mam taką ładną bluzkę. ;d Ale oczywiście nie ubieram się tylko tam, mam może parę t-shirtów i pasek. Jest oczywiście jedna zasada, trzeba wszystko wyprać zanim się to ubierze. (;
schrei.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~trzygwiazdki F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 04:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 146
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja się nie wstydzę i kupuje w ciucholandach.
Oczywiście każda rzecz jest dokładnie prana
W ciuchach można znaleźć wiele oryginalnych rzeczy których nie ma połowa szkoły.Nie rozumiem ludzi którzy się naśmiewają z ciucholandów.
Nieraz dziewczyny ubrane w markowych sklepach są gorzej ubrane od dziewczyn ubrane w 'ciuchach'.
A zresztą jest taniej.
__________________
Zakochana w nocy i mroku...
Czekająca na pewien znak...
Żyjąca dla tych małych ulotnych chwil...
Walcząca o miłość, prawdę i sprawiedliwość...
Zawsze tęskni za sekundą, zawsze tą ostatnią...
Wciąż uczę się największej sztuki życia:Uśmiechać się zawsze i wszędzie...
Bez rozpaczy znosić bóle...Nie żałować tego, co przeszło...
I nie bać się tego, co będzie...
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 10:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

czasami tam zaglądam, i mam kilka fajnych rzeczy, które udało mi wyszukać i wszyscy byli nimi zachwyceni xD można znaleźć naprawde oryginalne ubrania, jakich w sklepach nie dorwiesz Oczko
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 11:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Jakie jest Wasze zdanie na temat noszenia używanych ciuchów ?
Chcą - niech noszą. Ja nigdy nie założę, nie dlatego, że przypał tylko jak sobie pomyślę kto to mógł nosić, to mną telepie. [;

Co myślicie o takich sklepach ?

Tak jak mówię; co kto lubi. Mnie tam osobiście nie przeszkadzają, ale to nie dla mnie.

Może ktoś z Was ubiera się w lumpeksach ?
Ja nie, ale moja koleżanka tak. Szczerze? Nie oszukujmy się, wygląda tandetnie. Albo tam są tylko taki łaszki, albo ona wybiera te najgorsze. oO Chociaż czego się spodziewać po Częstochowie. ;d

Albo ktoś przyzna się do nabijania z osób noszących ubrania takiego pochodzenia ?
Nie nabijałam i nie nabijam się, aczkolwiek muszę przyznać, że mnie to zawsze dziwiło i fascynowało zarazem.
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~Astoria Malfoy F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 13:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 50
Ostrzeżeń: 2
Postów: 117
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

no ja mam kilka ubrań z lumpeksu i uważam że można tam znależć niekiedy bardzo fajnie ciuchy ale zawsze przed założeniem trzeba je wyprać
__________________
Dawniej Astoria Greengrass where is my znaomi Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 14:24
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Nigdy nie byłam w lumpeksie i nie zamierzam chodzić do tego typu sklepów.

Nie, nie nabijam się z osób, które tam kupują ubrania. Oni lubią tam, a ja wolę gdzie indziej, proste. ;dd

Nie mogłabym nosić czegoś po kimś. Nie dopuszczam nawet takiej myśli do swojego rozumowania.

Jedni lubia chodzić do tego typu sklepów, inni nie. I nie można zabronić żadnej ze stron ubierania się tak, jak chce ani narzucac im jakiegoś stylu.

Ejmen.

__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~StacyFM F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 14:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 40
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Nigdy niczego nie kupiłam w lumpeksie i pewnie nie kupie. Po prostu wole rzeczy z markowych sklepów, mam pewnosc ze takie rzeczy nie zniszcza się po pierwszym praniu czy cos takiego Język Wole po prostu ciuchy lepszej jakości.
Nie wiem, może innym to nie przeszkadza ale mi tak. Nie mam nic do lumpeksów, po prostu kwestja gustu.
i wcale nie mam nic przeciwko ludzia ktorzy tam kupuja.
__________________
'Śmierc bedzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony'
brak Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 14:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja kupuję w lumpeksie (oczywiście nie wszystko) i wcale nie uważam, że to obciach, czy coś. Właściwie z ciucholandów mam fajniejsze rzeczy, niż te markowe... Ubieram się tanio, ale oryginalnie i to mi w zupełności wystarcza. No i wszystko of course piorę przed włożeniem, ale z markowymi rzeczami też to robię, więc to już nawyk...
Ale mimo wszystko, wybieram takie tego typu sklepy, które są zadbane i mają porządnie, starannie wybierane ciuchy. Nie wyobrażam sobie siebie np. w lumpeksie na moim osiedlu...
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 14:47
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Jakie jest Wasze zdanie na temat noszenia używanych ciuchów?

Moje zdanie? Skomplikowane. Ponieważ zależy skąd te ciuchy pochodzą. Jeżeli z pierwszego lepszego second-handu, no to ja dziękuję, postoję. Jakichś zniszczonych, brudnych etc., cóż, nie założę. Ale te czyste, zadbane, niezniszczone, pochodzące ze sprawdzonego lumpeksu? Owszem.
Co myślicie o takich sklepach ?

Odwiedzam czasami lumpeksy, ale tylko te sprawdzone. Zresztą pisałam już gdzieś o tym. Można tam znaleźć naprawdę oryginalne ciuchy za grosze.
Może ktoś z Was ubiera się w lumpeksach ?

Nie powiedziałabym, że się ubieram, powiedziałabym, że je odwiedzam i czasami coś kupię.
Albo ktoś przyzna się do nabijania z osób noszących ubrania takiego pochodzenia ?

Nie nabijam się, bo dla mnie to żaden obciach.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
~Mala Mi F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 22:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jakie jest Wasze zdanie na temat noszenia używanych ciuchów ?
Nigdy nie założyłabym na siebie ciucha, które nosił już ktoś inny, po prostu jak sobie o czymś takim pomyślę, to mi się odechciewa wszystkiego.

Co myślicie o takich sklepach ?
Są - niech są. Nie interesują mnie.

Może ktoś z Was ubiera się w lumpeksach ?
Nigdy w życiu.

Albo ktoś przyzna się do nabijania z osób noszących ubrania takiego pochodzenia ?
Nie widzę, żadnego powodu do nabijania się z takich osób, przecież nie każdego stać na nowe ubrania a tym bardziej markowe. Do takich osób nie mam nic, a nic.
Wyślij prywatną wiadomość
~Melody F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 23:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 594
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam koleżankę, która ubiera się tylko w second-handach, sklepach z używaną odzieżą czy jak tam wolicie lumpkeskach. Co tu dużo mówić - jest ubrana najlepiej w całej szkole. Ja nie żartuje Cool Jeżeli ktoś ma gust, wyczucie stylu (a ona z pewnością ma) i dobry smak, to zdziała cuda ^^ Na początku w klasie sądziliśmy, że jest no nie wiem.. super bogata a ubrania ma od Dolce xD
A gdy ona wprost nam powiedziała, gdzie je kupuje, to aż nam kopary opadły ze zdziwienia *.* No cóż, niektórzy mogą się ubierać w sklepach firmowych, przy wyglądać jak klony, nie mając za grosz dobrego smaku ;D
__________________
Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Wiesz, że to ja, Cathy

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno
www.austen.lua.pl Wyślij prywatną wiadomość
~sebulba F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2008 23:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Cóż... każdy lubi co innego, ale stwierdziło już wiele osób to jak można coś po kimś nosić skoro nie wiadomo kto to nosił? o.O Sam byłem ze dwa razy i tragedia... ciuchy ze średniowiecza i jeszcze ten oryginalny zapaszek o.o A jeżeli chodzi o nabijanie się to jakoś mi się nie zdarzyło.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 00:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Jakie jest Wasze zdanie na temat noszenia używanych ciuchów?

Powiem szczerze: nie przeszkadza mi to. Ludzie biedni mogą tam nabyć niektóre rzeczy, które niekoniecznie są brzydkie i to po niskich cenach. Ubrania używane można porównać do książek, które odkupywane są u nas w szkole praktycznie przez wszystkich uczniów.

Co myślicie o takich sklepach?

Kiedyś byłam w takim sklepie w trzeciej klasie podstawówce z koleżanką, a tak dla śmiechu, żeby zobaczyć, co tam jest. ^^ Muszę jednak przyznać, że to był najgorszy szmateks w mojej miejscowości, ale oczywiście zwyciężyła ciekawość. I od tego momentu nie zamierzam tam więcej zaglądać...

Może ktoś z Was ubiera się w lumpeksach?

Nie, i szczerze mówiąc nie zamierzam. Pomimo tego, że moja mama znalazła sobie kilka fajnych ciuchów z jednego lumpeksu w mieście, ja wolę kupować nieużywane rzeczy.

Albo ktoś przyzna się do nabijania z osób noszących ubrania takiego pochodzenia?

Przyznam bez bicia, że gdy byłam gówniarą, nabijałam się. Uważałam to za koniec świata, ale teraz nie postępuję tak i szczerze przyznam, że wstyd mi mojego zachowania.

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 20:30
Wyślij prywatną wiadomość
~Red Crayon F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 01:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 349
Ostrzeżeń: 1
Postów: 191
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie mam nic do osób, które się tam ubierają, ale mnie osobiście telepie na myśl, że mogłabym założyć coś po kimś. Brr... Od samego smrodu tych wszystkich proszków czyszczących robi mi się niedobrze. Nie, nie czepiam się. Po prostu źle bym się czuła. Niech sobie noszą jak chcą, ale ja nie będę. Nie.
__________________
Pessum Ire - Podążam ku zagładzie


]http://www.hogsme...rowstart=0 NOWY ODCINEK! REAKTYWACJA NA POWAŻNIE!
ZAPRASZAM CIĘ, drogi Gościu! ^^[/bcolor]
karola555@yahoo.de Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 11:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Nie mam nic do ludzi, którzy chodzą do lumpeksów/szmateksów. Niektórych po prostu nie stać na lepsze gatunkowo ubrania (już nie mówiąc o markowych). Ja osobiście nie kupuje ubrań w takich miejscach. Po pierwsze się brzydzę, a po drugie wiem, że można tam kupić ciuchy już zniszczone, poplamione... Jeśli ktoś wypatrzy już coś czystego, zadbanego i ładnego, gratuluję.
Nieraz dziewczyny ubrane w markowych sklepach są gorzej ubrane od dziewczyn ubrane w 'ciuchach'.

Możliwe, ale markowe ubrania mają jakość, np. nie wyblakną po kilku praniach, nie zafarbują ci reszty prania... Z ubraniami ze szmateksów może być różnie... Wszystko ma swoje plusy i minusy.
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Bajka F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 11:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 181
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak


Chichuana napisał/a:Możliwe, ale markowe ubrania mają jakość, np. nie wyblakną po kilku praniach, nie zafarbują ci reszty prania... Z ubraniami ze szmateksów może być różnie... Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Wiesz, moja koleżanka co drugą rzecz z ciuchlandu ma z metką H&M. Tam nie ma samych szmat - po prostu zależy kiedy przyjdziesz, pierwszego dnia dostawy czy ostatniego. ;b Osobiście nie wiem jak ona to robi, kiedy ja tam idę to zazwyczaj wychodzę z niczym. ;d
__________________
Emily nie jest nienormalna, ona jest po prostu inna niż wszyscy
schrei.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Chichuana F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 12:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Osobiście nie wiem jak ona to robi, kiedy ja tam idę to zazwyczaj wychodzę z niczym. ;d

Bajka, ja też nie miałabym szczęścia w tego typu sklepach. Uśmiech Ona po prostu ma farta lub orientację.
__________________
Profil jest już nieużywany. Nadal jestem wielką fanką HP, ale wyrosłam już z portali fanowskich.

Polecam "A Very Potter Miusical" i "A Very Potter Sequel" wyprodukowane przez StarKid. Aż szkoda, że w Polsce są tak mało popularni! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 12:31
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja nie ubieram się w ciucholandach, zresztą, w ogóle nie wchodzę do takich sklepów. Powód? Taki jak u większości, że nie mogłabym chodzić w ciuchach po kimś.
Nie wyśmiewam się z osób robiących zakupy w lumpeksach, to sprawa każdego, gdzie się ubiera i mnie to jak najbardziej nie przeszkadza.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Fretka F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 14:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 113
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Osobiście w lumpeksie nigdy nie byłam, ale raczej nie pójdę. Chyba że z czystej ciekawości. Jako iż mieszkam w Warszawie i to w centrum to nie natknęłam się tutaj nigdy na lumpeks. Sama nie wiem czemu. No może raz widziałam jakiś szyld.
Nie przeszkadzam mi, że ktoś się tam ubiera. Dla mnie nabijanie się z tego to jakiś absurd! Nie chodzi tylko o kwestię pieniędzy, ale także upodobania. Osobiście raczej nie chciałabym nosić czegoś co ktoś już zakładał. Zwłaszcza, że nie wiem kto. Może to był jakiś brudas. ^^ Nie mam jakichś uprzedzeń, ale dla mnie to trochę obrzydliwe. Nie jak ktoś nosi te ubrania, ale jak ja bym miała je nosić. Osobiście nie znam osoby, która się tam ubiera, a może po prostu o tym nie wiem.
__________________
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,
ale wspólnym patrzeniu w jednym kierunku.


Antoine de Saint-Exupery
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2008 14:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Jakoś nigdy nie byłam w ciucholandzie i nawet nie wiem czemu. Mam w domu kilka łysych chińskich grzywaczy i moja mama czasem chodzi do lumpeksu żeby kupić jakiś ciuch a potem go przerobić na ubranko ^^ Swoją drogą to się zastanawiałam nad odwiedzeniem ciucholandu chociażby dlatego żeby coś kupić a później to przerobić - będę miała fajne ubranie za grosze.
Jeśli chodzi o osoby ubierające się tam to nie wiem co w tym złego. Mnie tam nie interesuje to czy ktoś się ubiera w lumpeksie czy w super drogiej firmie. Wyśmiewanie się z takich osób to żenada według mnie.
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT